2024. Május 10. - 20:52:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409609 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Május 06. - 16:32:28
Válasz #390
Nem elérhető

endre66


Mertek volna ellenvéleményt megfogalmazni  :angry: :angry:  :-/--  :-/--

Akkor eldőlt mit csinálok csütörtök este  @-o

Benne lesznek a bajátajim a tévében.... [:-o]   (és nem is kell éjfél utánig fennmaradni  ))=/   !+"%)

2008. Május 06. - 16:36:34
Válasz #391
Nem elérhető

L


A Gyurma magazin májusi adása megfelelt a Sport televízió által előírt szigorú szabályainak.
Technikailag és tartalmilag egyaránt magas fokozatott kapott. ADÁSRA KÉSZ!!! @:-) ;D

Csütörtökön Este 19:00-kor a Sport 1-en.


Én azt hallottam, hogy nem lesz Gyurma holnap, hanem Nutellapusztítókat mutatnak be helyette valami alföldi városkában... ????...  Ez igaz? ????...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 06. - 16:40:40
Válasz #392
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A Gyurma magazin májusi adása megfelelt a Sport televízió által előírt szigorú szabályainak.
Technikailag és tartalmilag egyaránt magas fokozatott kapott. ADÁSRA KÉSZ!!! @:-) ;D

Csütörtökön Este 19:00-kor a Sport 1-en.


Én azt hallottam, hogy nem lesz Gyurma holnap, hanem Nutellapusztítókat mutatnak be valami alföldi városkában... ????...  Ez igaz? ????...

Holnap nem is, majd csütörtökön :D
Nem nutella na jó az is, de inkább orkokat pusztítottak százával, nagyon durva volt fröcsögött a fekete vér mindenfelé ;D

2008. Május 06. - 16:47:22
Válasz #393
Nem elérhető

George



Nem nutella na jó az is, de inkább orkokat pusztítottak százával, nagyon durva volt fröcsögött a fekete vér mindenfelé ;D

Te majdnem annyira beteg vagy mint én @-o

2008. Május 06. - 16:52:16
Válasz #394
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

Nem nutella na jó az is, de inkább orkokat pusztítottak százával, nagyon durva volt fröcsögött a fekete vér mindenfelé ;D

Te majdnem annyira beteg vagy mint én @-o
Az biztos :D @:-) :D

2008. Május 07. - 20:24:03
Válasz #395
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Holnap Gyurma! ;D

2008. Május 07. - 20:47:10
Válasz #396
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na így könnyű ;D ;D ;D ;D
Én szegény földi halandó esélyem sincs semmire  ;D ;D ;D ;D 8-)

Na azért nem kell ilyen sötéten látni a jövőt. Sütni tudsz...nutellát kapni a közeledben...egy jó vicc legyen mindig a tarsolyodban...és vigyorogj állandóan. Olyan nehéz ez?  /7% ;D ;)

2008. Május 07. - 22:07:51
Válasz #397
Nem elérhető

FirstLady


Na így könnyű ;D ;D ;D ;D
Én szegény földi halandó esélyem sincs semmire  ;D ;D ;D ;D 8-)

Na azért nem kell ilyen sötéten látni a jövőt. Sütni tudsz...nutellát kapni a közeledben...egy jó vicc legyen mindig a tarsolyodban...és vigyorogj állandóan. Olyan nehéz ez?  /7% ;D ;)

Na, akkor a holnapit megpályázom ;D
a jó viccel gondok lesznek, mert csak rosszakat tudok ;D a vigyorgás, asszem alapállapot... így is van esélyem? ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 07. - 22:20:25
Válasz #398
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 ;) :-* ;D

...ja fontos tudni:

a)a nugát krém nem mogyorókrém
b)a milky way sem mogyorókrém
c)a különböző csavart kinézetű utánzatok szintén nem mogyorőkrémek

Amit elfogadok:
a)Nutella
b)Nutti
c)Eurocream
d)Cipiripi

 ;D /7%

2008. Május 08. - 08:24:43
Válasz #399
Nem elérhető

FirstLady


;) :-* ;D

...ja fontos tudni:

a)a nugát krém nem mogyorókrém
b)a milky way sem mogyorókrém
c)a különböző csavart kinézetű utánzatok szintén nem mogyorőkrémek

Amit elfogadok:
a)Nutella
b)Nutti
c)Eurocream
d)Cipiripi

 ;D /7%

Nem akarok beszólni -mielőtt meg nem kapom az ajándékom  ;D -, de ezekről (2/b, c, d) nem is hallottam... Ilyenek tuti, hogy léteznek? csakmer nem akarom, hogy bemegyek a boltba, kérek egy cipiripit, aztán az kedvesen lesüti a szemét, megcsóválja a fejét, közli, hogy pont elfogyott, és odasúgja az épp ott lebzselő haverjának, hogy bazzeg igazak a szőkenős viccek... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 08. - 13:35:23
Válasz #400
Nem elérhető

Jordan


csakmer nem akarom, hogy bemegyek a boltba, kérek egy cipiripit, aztán az kedvesen lesüti a szemét, megcsóválja a fejét, közli, hogy pont elfogyott, és odasúgja az épp ott lebzselő haverjának, hogy bazzeg igazak a szőkenős viccek... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Magyarországon ne is próbálkozz, nem árúlnak!
Próbálkozz inább Szerbiában.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 08. - 13:37:05
Válasz #401
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 08. - 15:04:48
Válasz #402
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Na most hogy vége lett a versenyszezonomnak azt hiszem itt az ideje, hogy elkezdjek én is játszani, és végre nyerni! Tombolán vagy nyereménysorsoláson nem nyertem vagy 15 éve semmit, pedig mindig játszok. SZóval hatalmas esélyekkel fogok itt is indúlni, azt hiszem! ;-oo-;

 O0 O0 O0
Én életemben egyszer nyertem tombolán..Még kövér kisfiú koromban,egy moziban délelőtt a matiné után.
És tudjátok mit nyertem?  Egy moziplakátot a KIS GÖMBÖC c.rajzfilmről ˝=/ ˝=/ ˝=/.Egy világ omlott össze bennem,azt hittem szivatás-de nem,tényleg azt nyertem,a kisgömböcöt !+"%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 08. - 15:09:18
Válasz #403
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na most hogy vége lett a versenyszezonomnak azt hiszem itt az ideje, hogy elkezdjek én is játszani, és végre nyerni! Tombolán vagy nyereménysorsoláson nem nyertem vagy 15 éve semmit, pedig mindig játszok. SZóval hatalmas esélyekkel fogok itt is indúlni, azt hiszem! ;-oo-;

 O0 O0 O0
Én életemben egyszer nyertem tombolán..Még kövér kisfiú koromban,egy moziban délelőtt a matiné után.
És tudjátok mit nyertem?  Egy moziplakátot a KIS GÖMBÖC c.rajzfilmről ˝=/ ˝=/ ˝=/.Egy világ omlott össze bennem,azt hittem szivatás-de nem,tényleg azt nyertem,a kisgömböcöt !+"%

Én akkortájban olyan 35kg lehettem (12évesen) és egy tortát nyertem.Akkor ez is utalás lehetett? Uhhhhh....

 O0 O0 O0

2008. Május 08. - 15:09:41
Válasz #404
Nem elérhető

George


Na most hogy vége lett a versenyszezonomnak azt hiszem itt az ideje, hogy elkezdjek én is játszani, és végre nyerni! Tombolán vagy nyereménysorsoláson nem nyertem vagy 15 éve semmit, pedig mindig játszok. SZóval hatalmas esélyekkel fogok itt is indúlni, azt hiszem! ;-oo-;

 O0 O0 O0
Én életemben egyszer nyertem tombolán..Még kövér kisfiú koromban,egy moziban délelőtt a matiné után.
És tudjátok mit nyertem?  Egy moziplakátot a KIS GÖMBÖC c.rajzfilmről ˝=/ ˝=/ ˝=/.Egy világ omlott össze bennem,azt hittem szivatás-de nem,tényleg azt nyertem,a kisgömböcöt !+"%
Dani, akkor figyeld a ma esti Gyurma kvíz-játékát és küldd el a helyes megfejtést úgy, ahogyan Zsolti mondja majd ;D