2024. Május 09. - 23:19:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409394 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2008. November 13. - 20:53:20
Válasz #1620

Zsuzsi

Vendég
hm milyen száraz volt Johnny  :-)!, hátpózban Pjotrkowitcz-nak végképp nem kellett volna mellé állnia.




A mögöttem állók is ezt mondták. A Johnny háta sokkal jobb volt.
És Robert melle lötyögött,amikor megfeszítette.(Ez a bírónak nincs videója rovat)

2008. November 13. - 20:55:21
Válasz #1621
Nem elérhető

George


Nagyon faszára sikerült a műsor, és külön példaértékű, hogy nem került ki a Barna Robi a zöld pólója miatt. Más meg heveny kézrángást kap, ha nem saját versenyző áll a színpadon ***))))

2008. November 13. - 20:59:23
Válasz #1622
Nem elérhető

sasa


Inkább nem mondok véleményt, mert még páran megsértődnének! **:))))*

2008. November 13. - 20:59:37
Válasz #1623
Nem elérhető

FirstLady



Itt meg is nézhetitek, és le is tölthetitek ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 13. - 21:03:04
Válasz #1624
Nem elérhető

FirstLady


Nagyon-nagyon tetszett nekem is az adás! Pontosan visszaadta Johnny hangulatát, ahogy kezdődött, és ahogy végződött... :'(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 13. - 21:10:11
Válasz #1625

Torony

Vendég
Inkább nem mondok véleményt, mert még páran megsértődnének! **:))))*

HE? (már bocsánat)
lehet nem érte el a tuggyukmeikTV színvonalát...  !+"%

2008. November 13. - 21:11:16
Válasz #1626
Nem elérhető

IllésNorbi


Király volt, hogy stílusos legyek.: Nekem átjött!

2008. November 13. - 21:11:50
Válasz #1627
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Király volt, hogy stílusos legyek.: Nekem átjött!

Ez a lényeg ;)

2008. November 13. - 21:17:46
Válasz #1628
Nem elérhető

sasa


Inkább nem mondok véleményt, mert még páran megsértődnének! **:))))*

HE? (már bocsánat)
lehet nem érte el a tuggyukmeikTV színvonalát...  !+"%
Jaj te kis butus!
Nem a műsorral van a baj, hanem a Johnny megverettetésével kapcsolatban nem akarok véleményt mondani, mert az illetékesek még magukra vennék.
Különben is kikérem magamnak, mert a Gyurma Tv-ét mindig az első sorból nézem. ;D

2008. November 13. - 23:16:05
Válasz #1629
Nem elérhető

God Vazzeg


Most jutottam oda hogy meg tudtam nézni. Nagyon jó lett, gratulálok hozzá! Johnny téma részemről no comment, nagyon sajnálom hogy ilyen ország lettünk  :'(

2008. November 14. - 00:48:55
Válasz #1630
Nem elérhető

NaturalBoy


Én most tudtam csak megnézni az adást.Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.Johny helyezését eddig is tudtam de így ahogy a videó közben Johny is elmondja a saját hozzáfűzni valóit,így tényleg még szomorúbb hallani...

Viszont a Gyurma stábja előtt le a kalappal mert adásról-adásra egyre jobbak a részek.Összevágások,zenék,efektek...Nagyon el van találva az egész. ****:))))))

ÉS a kérdésre meg ment a válasz,bár ez a mai kicsit megfogott.1915 és 2036 között vaciláltam de sikerült dönteni ;D

Prod:Mióta telepítettem egy új böngészőt nem működika gépen az e-mail,úgyhogy freemailről küldtem,de az volt már h nem érkezett meg emebreknek akiknek küldtem.Elküldöm priviben az e-mail címem majd írd meg légyszi h megjött e.
Csak azért nem írom ide az e-mailem mert félek,hogy a fórumon regisztrált gyengébbik nemhez tartózó szeméylek éjjel-nappal zaklatnának szóval uyge megértesz... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. November 14. - 02:11:26
Válasz #1631
Nem elérhető

Raymond


Én is csak most tudtam megnézni az új adást..(éjszakás müszakba)...............nagyon nagy respect a stábnak mert ez tényleg odab@sz.......csak így tovább........ ;-oo-; @:-)

2008. November 14. - 07:01:18
Válasz #1632
Nem elérhető

endre66


Johnny arca a felkészülésről magáért beszél, és ezt egy ország láthatta, méltó ünneplés, azt hiszem!

A Barna Robis szereplés is diplomáciailag elismerésre ad okot!  :-){

Bravo!  ****:))))))

(legközelebb nem kellene mindenkit felengedni a színpadra bohóckodni kamerázgatni ***, üljön a seggén mindenki, mert csak a Gyurma stábot zavarja és a jó ízlést :-*)

2008. November 14. - 07:27:08
Válasz #1633
Nem elérhető

FirstLady


A Barna Robis szereplés is diplomáciailag elismerésre ad okot!  :-){
Ezt a mondtatot nem igazán értem... Szerintem eddig sem volt semmilyen hátrányos megkülönböztetés sportolókkal, miért lett volna ebben az adásban másképp?! ;)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 14. - 08:41:59
Válasz #1634
Nem elérhető

madinorbi


Johnny olyanra szikkadt mint egy aszalt szilva, brutális volt.
GYURMA rulezz !!!
szekönd editör mentes felhasználó