2024. Május 09. - 22:12:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409387 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. November 14. - 08:58:04
Válasz #1635
Nem elérhető

endre66


A Barna Robis szereplés is diplomáciailag elismerésre ad okot!  :-){
Ezt a mondtatot nem igazán értem... Szerintem eddig sem volt semmilyen hátrányos megkülönböztetés sportolókkal, miért lett volna ebben az adásban másképp?! ;)
A dicséreten mit nem lehet érteni?  :-}         :D

2008. November 14. - 10:39:49
Válasz #1636

Bandi

Vendég
Jó lett a műsor,bár jobb lett volna ha van "hepiend".

Már párszor előfordult,és most is,h a hang nincs valami jól eltalálva.Alig értettem amit Johnny mond,erős volt alatta a zene.Koncentrálni kellett rendesen arra h mit is mond.Aztán jött a reklám,akkor meg üvöltött a tv. @-o

 !+"%

2008. November 14. - 10:48:15
Válasz #1637

Torony

Vendég
......No problem.  ;)

2008. November 14. - 10:50:30
Válasz #1638
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A Barna Robis szereplés is diplomáciailag elismerésre ad okot!  :-){
Ezt a mondtatot nem igazán értem... Szerintem eddig sem volt semmilyen hátrányos megkülönböztetés sportolókkal, miért lett volna ebben az adásban másképp?! ;)
A dicséreten mit nem lehet érteni?  :-}         :D

Lédi mikor morcos, nem érti a dolgokat... :D
Nem baj, most éppen egy Johnny edzésfotozáson van és ott megnyugszik majd.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. November 14. - 11:11:37
Válasz #1639
Nem elérhető

RolandFi


Fasza volt nagyon ez a rész is!!!!!!FElvettem videóra,letöltést elindítom és már megnéztem tegnap óta 3x!!!!!!!!!!!! :-)!

2008. November 14. - 14:46:33
Válasz #1640
Nem elérhető

Joel


Este megnéztem az adást! :-!Iggen jol sikerült :-):-)::,nem mintha eddig lett volna szar gyurma müsor.Johnny feje zombivá  :-Ováltozott,a helyezés no coment! (:-)
Train Hard!
Blood And Guts

2008. November 14. - 14:58:40
Válasz #1641
Nem elérhető

pókerarc


Nos hónapok óta az első adás,amit itt sikerült teljesen letöltenem és nem állt meg mp-re pontosan ugyanott... ;D ;D
Nagyon jó kisfilm lett.Gratula! :-)! :-)! :-)!
Végre megfejtést is tudtam küldeni...még mindig van visszajelzés?Csakmert az nekem egyelőre nem jött --)

2008. November 14. - 15:03:54
Válasz #1642
Nem elérhető

Joel


Hát a vissza :-}jelzés nekem sem jött,de majd az illetékes mindjárt válaszol.Légyszi Prod!
Train Hard!
Blood And Guts

2008. November 14. - 15:44:40
Válasz #1643
Nem elérhető

hopika


Hát a vissza :-}jelzés nekem sem jött,de majd az illetékes mindjárt válaszol.Légyszi Prod!

Joel:ez mikori kép?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 14. - 16:11:03
Válasz #1644
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja, tényleg, gyorsan elküldtem én is a megfejtést  !+"%

2008. November 14. - 17:09:53
Válasz #1645
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nyugi srácok mindenki válasza megérkezett ;) ;D
De a leggyorsabb jana és torony volt!

2008. November 14. - 18:14:24
Válasz #1646
Nem elérhető

FirstLady


A Barna Robis szereplés is diplomáciailag elismerésre ad okot!  :-){
Ezt a mondtatot nem igazán értem... Szerintem eddig sem volt semmilyen hátrányos megkülönböztetés sportolókkal, miért lett volna ebben az adásban másképp?! ;)
A dicséreten mit nem lehet érteni?  :-}         :D

Lédi mikor morcos, nem érti a dolgokat... :D
Nem baj, most éppen egy Johnny edzésfotozáson van és ott megnyugszik majd.  :D
Efit ismer engem...  8-)
És bár nem akarom szétoffolni a Gyurma topicot, de Johnny brutáááális volt a fotózáson (is), és elképesztően profi volt, mondhatni szokás szerint  :-){ :-OO :-OO :-OO :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 15. - 15:05:25
Válasz #1647
Nem elérhető

leopard22


Lehet tudni valamit a Gyurma nézettségéről? Kizárólag a sport1 verziót figyelembe véve,tehát utólagos letöltést nem számítva! Kíváncsi lennék mekkora tömeghez ????...   jut el.

2008. November 15. - 16:23:13
Válasz #1648
Nem elérhető

bandus


mista' Prod!14:40-nél és 15:40-nél mely számok hallhatók a mostani adásban? :-)->
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 15. - 16:32:21
Válasz #1649

B1ll4

Vendég
 ****:))) ****:))) ****:))) Ennél a résznél én hol voltam ? ->  Lenmagolaj , nem feles !  ;D ;D ;D ****:))) ****:))) ****:))) ;D ;D ;D