2024. Május 10. - 15:37:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma magazin  (Megtekintve 409562 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. November 15. - 17:06:55
Válasz #1650
Nem elérhető

AtisFace


Nagyon jó rész volt, egyetlen egy hibája volt, mégpedig az, hogy rövid volt. Ilyen jó műsort az ember 2-3 órán keresztül is simán nézne @:-) ;-oo-;!
A kérdés nehézségéért pedig jár egy fekete pont! Pláne ilyen reális választási lehetőségekkel! Túl sokan tudnak így helyes megfejtést beküldeni :'(, és így sose fogok nyerni :-X
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. November 15. - 18:29:46
Válasz #1651

B1ll4

Vendég
Nagyon jó rész volt, egyetlen egy hibája volt, mégpedig az, hogy rövid volt. Ilyen jó műsort az ember 2-3 órán keresztül is simán nézne @:-) ;-oo-;!
A kérdés nehézségéért pedig jár egy fekete pont! Pláne ilyen reális választási lehetőségekkel! Túl sokan tudnak így helyes megfejtést beküldeni :'(, és így sose fogok nyerni :-X

De legalább van olyan lehetőség , hogy nyerhetsz , én így fognám fel ...

2008. November 16. - 00:24:29
Válasz #1652
Nem elérhető

NaturalBoy


Nagyon jó rész volt, egyetlen egy hibája volt, mégpedig az, hogy rövid volt. Ilyen jó műsort az ember 2-3 órán keresztül is simán nézne @:-) ;-oo-;!
A kérdés nehézségéért pedig jár egy fekete pont! Pláne ilyen reális választási lehetőségekkel! Túl sokan tudnak így helyes megfejtést beküldeni :'(, és így sose fogok nyerni :-X

De legalább van olyan lehetőség , hogy nyerhetsz , én így fognám fel ...

Jőjjön fagy vagy dermesztő sarki szél a Bodybuilding fórumtagok azzal is megbírkóznak... ;D

Ha valakinek nem lenne világos a költőien szép és találó metaforám akkor anynit tesz h nincs túl nehéz kérdés a Bodybuilding fórumtagoknak amivel ne tudnának megbírkózni 8-)

2008. November 16. - 09:01:31
Válasz #1653
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jött olyan megfejtés is, hogy 2007-ben !+"% 8-)

2008. November 16. - 11:44:00
Válasz #1654
Nem elérhető

NaturalBoy


Jött olyan megfejtés is, hogy 2007-ben !+"% 8-)

Az pedig nem is volt opció ;D

2008. November 16. - 12:04:30
Válasz #1655

Torony

Vendég
Jött olyan megfejtés is, hogy 2007-ben !+"% 8-)

Az pedig nem is volt opció ;D

lehet aszitte beugratós kérdés ;D

2008. November 16. - 16:04:47
Válasz #1656
Nem elérhető

AtisFace


Nagyon jó rész volt, egyetlen egy hibája volt, mégpedig az, hogy rövid volt. Ilyen jó műsort az ember 2-3 órán keresztül is simán nézne @:-) ;-oo-;!
A kérdés nehézségéért pedig jár egy fekete pont! Pláne ilyen reális választási lehetőségekkel! Túl sokan tudnak így helyes megfejtést beküldeni :'(, és így sose fogok nyerni :-X

De legalább van olyan lehetőség , hogy nyerhetsz , én így fognám fel ...

Jőjjön fagy vagy dermesztő sarki szél a Bodybuilding fórumtagok azzal is megbírkóznak... ;D

Ha valakinek nem lenne világos a költőien szép és találó metaforám akkor anynit tesz h nincs túl nehéz kérdés a Bodybuilding fórumtagoknak amivel ne tudnának megbírkózni 8-)
Ott a pont! Én is Szívesen szánnék időt a nyereményjáték helyes megfejtésének a megtalálására! És így tényleg jutalom lenne ***))).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. November 16. - 19:33:40
Válasz #1657
Nem elérhető

bandus


mista' Prod!14:40-nél és 15:40-nél mely számok hallhatók a mostani adásban? :-)->

a 15:40-est kiderítettem disturbed - indestructible, a másikat még nem tudtam. csak hátha érdekel vkit rajtam kívül is.

a műsor amúgy nagyon tetszett..  :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 16. - 19:34:44
Válasz #1658
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hamarosan felrakom a zenelistát  ;)

2008. November 16. - 19:42:57
Válasz #1659
Nem elérhető

bandus


"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 18. - 23:22:03
Válasz #1660
Nem elérhető

Yeti


A legnagyobb zene(persze csk szerintem) az adásban, Johnny szabadgyakorlata közben volt hallható. Plusz előző adásokban.
Clint Mansell - Requiem for a Dream(Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=gUtCnARxWxQ
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. November 19. - 13:47:56
Válasz #1661
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Rekord nézettsége volt a gyurmának!
A novemberi adást közel 180.000ezer néző követte figyelemmel.  @:-)
Ez nem rossz ;)     

2008. November 19. - 13:58:17
Válasz #1662
Nem elérhető

FirstLady


Rekord nézettsége volt a gyurmának!
A novemberi adást közel 180.000ezer néző követte figyelemmel.  @:-)
Ez nem rossz ;)     
Naggggyon szééééép! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
(azt lehet tudni, hogy hány %-os shr? -lehet priviben is ;) - )

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 19. - 14:02:21
Válasz #1663
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Rekord nézettsége volt a gyurmának!
A novemberi adást közel 180.000ezer néző követte figyelemmel.  @:-)
Ez nem rossz ;)     
Naggggyon szééééép! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
(azt lehet tudni, hogy hány %-os shr? -lehet priviben is ;) - )



Nem titok. 5,5%  ;)

2008. November 19. - 14:15:45
Válasz #1664
Nem elérhető

FirstLady


Rekord nézettsége volt a gyurmának!
A novemberi adást közel 180.000ezer néző követte figyelemmel.  @:-)
Ez nem rossz ;)     
Naggggyon szééééép! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
(azt lehet tudni, hogy hány %-os shr? -lehet priviben is ;) - )



Nem titok. 5,5%  ;)
az mégjobb! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Te jó ég... És testépítő műsorról beszélünk! @:-) @:-) @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady