2024. Április 28. - 15:33:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Térdbandázsban vagy anélkül?  (Megtekintve 41229 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 27. - 13:41:01
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyébként nagymama térdfixet használok én is ugyanúgy fekvenyomásnál...sőt mág fekve tricepsznél is ...és nálam működik......persze 100%-osan nem véd a sérüléstől de fajin nagyon.....

Pedig gondolkodtam beírjam-e, mert mégiscsak vicces, de látom nem vagyok egyedül  :-oD  @:-) ;-oo-;

2008. Március 27. - 14:12:36
Válasz #16
Nem elérhető

Lgy


A "könyökvédőm" tescós, a "csuklóvédőm" a kinaibol van. ;D ;D ;D

2008. Március 27. - 16:06:40
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


A "könyökvédőm" tescós, a "csuklóvédőm" a kinaibol van. ;D ;D ;D
a csuklóvédöm nekem is ;D
neked is ilyen barna?
én csak bokára használok bandázst az ilyen gyógyszertári fosbarna gumis térdemet ritkán szoktam vele kosarazánsnál de nagoyon jó!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 27. - 16:17:54
Válasz #18
Nem elérhető

Lgy


A "könyökvédőm" tescós, a "csuklóvédőm" a kinaibol van. ;D ;D ;D
a csuklóvédöm nekem is ;D
neked is ilyen barna?
én csak bokára használok bandázst az ilyen gyógyszertári fosbarna gumis térdemet ritkán szoktam vele kosarazánsnál de nagoyon jó!

Igen, barna szinű és a 300ft os árához képest hihetetlenül tartja a csuklóm.

2008. Március 27. - 16:23:22
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


A "könyökvédőm" tescós, a "csuklóvédőm" a kinaibol van. ;D ;D ;D
a csuklóvédöm nekem is ;D
neked is ilyen barna?
én csak bokára használok bandázst az ilyen gyógyszertári fosbarna gumis térdemet ritkán szoktam vele kosarazánsnál de nagoyon jó!

Igen, barna szinű és a 300ft os árához képest hihetetlenül tartja a csuklóm.

én asszem drágábban vettem :'(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 27. - 17:39:22
Válasz #20
Nem elérhető

Cressler


TITÁN THP nállam a favorit. (:-)
hát igen... Egyébként a Titaniumot próbáltad már? vélemény róla? A thp nálam olyan mintha betonba lenne öntve a lában és elég nehéz lemenni benne ha fel van tépve a Titanium kicsit rugalamsabbnak tűnt nekem de csak egyszer próbáltam ki. 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 27. - 19:01:22
Válasz #21
Nem elérhető

blade


TITÁN THP nállam a favorit. (:-)
hát igen... Egyébként a Titaniumot próbáltad már? vélemény róla? A thp nálam olyan mintha betonba lenne öntve a lában és elég nehéz lemenni benne ha fel van tépve a Titanium kicsit rugalamsabbnak tűnt nekem de csak egyszer próbáltam ki. 
Titánium rugalmas bandázs sztem annak válik be aki gyorsan gugol tehát ki tudja használni a rugalmasságát, ha lassan gugolsz le nem is segít annyit.
A titán viszont tényleg olyan, mintha be lenne betonozva a lábad.Edzésre jobbnak tartom a rugalmas bandázst versenyre a keményebbett, ezért is van egy kinyúlt titán és egy új titán bandázsom.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 27. - 20:54:17
Válasz #22
Nem elérhető

Cressler


TITÁN THP nállam a favorit. (:-)
hát igen... Egyébként a Titaniumot próbáltad már? vélemény róla? A thp nálam olyan mintha betonba lenne öntve a lában és elég nehéz lemenni benne ha fel van tépve a Titanium kicsit rugalamsabbnak tűnt nekem de csak egyszer próbáltam ki. 
Titánium rugalmas bandázs sztem annak válik be aki gyorsan gugol tehát ki tudja használni a rugalmasságát, ha lassan gugolsz le nem is segít annyit.
A titán viszont tényleg olyan, mintha be lenne betonozva a lábad.Edzésre jobbnak tartom a rugalmas bandázst versenyre a keményebbett, ezért is van egy kinyúlt titán és egy új titán bandázsom.
hmmmm próbálok leszokni a gyors guggolásról de max súlynál egyszerűen nem tudok figyelni a lassú leengedésre általában kapom is a letolást ezért az edzőtársamtól ezek szerint ezért éreztem jobbnak a titaniumot. Akkor ha veszek vegyek egy thp-t és esetleg ha jut még egyre edzésre akkor egy titanium , vagy a Sciek bandázsa nem jó az kicsit olcsóbb?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 28. - 09:20:28
Válasz #23
Nem elérhető

Larson


Én is használok ilyen ProSport könyök és térdvédőt. A térdemmel gondok vannak nem is tudok nagy súlyba guggolni vele. Van egy fehérszínű meg egy kékpiros szinű, mindkettőt felhúzom a térdre, a könyöknél csak kékpiros van. Nálam szintén használ.
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Március 28. - 10:21:34
Válasz #24
Nem elérhető

Cressler


Én is használok ilyen ProSport könyök és térdvédőt. A térdemmel gondok vannak nem is tudok nagy súlyba guggolni vele. Van egy fehérszínű meg egy kékpiros szinű, mindkettőt felhúzom a térdre, a könyöknél csak kékpiros van. Nálam szintén használ.
ez is ilyen térdgumiféleség ?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 28. - 13:32:01
Válasz #25
Nem elérhető

blade


TITÁN THP nállam a favorit. (:-)
hát igen... Egyébként a Titaniumot próbáltad már? vélemény róla? A thp nálam olyan mintha betonba lenne öntve a lában és elég nehéz lemenni benne ha fel van tépve a Titanium kicsit rugalamsabbnak tűnt nekem de csak egyszer próbáltam ki. 
Titánium rugalmas bandázs sztem annak válik be aki gyorsan gugol tehát ki tudja használni a rugalmasságát, ha lassan gugolsz le nem is segít annyit.
A titán viszont tényleg olyan, mintha be lenne betonozva a lábad.Edzésre jobbnak tartom a rugalmas bandázst versenyre a keményebbett, ezért is van egy kinyúlt titán és egy új titán bandázsom.
hmmmm próbálok leszokni a gyors guggolásról de max súlynál egyszerűen nem tudok figyelni a lassú leengedésre általában kapom is a letolást ezért az edzőtársamtól ezek szerint ezért éreztem jobbnak a titaniumot. Akkor ha veszek vegyek egy thp-t és esetleg ha jut még egyre edzésre akkor egy titanium , vagy a Sciek bandázsa nem jó az kicsit olcsóbb?
De jó  az tökéletes edzésre.
Nekem csak azért van kettő, mert van egy pár versenyzőm és mikor kinyúlt a bandázs akkor nem eldobjuk, hanem beáll edzésre.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 29. - 09:29:07
Válasz #26
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem viszont azt hiszem be kell lassan szereznem egy patella tartót is, mert a térdem az olyannyira fáj, hogy alig tudok már guggolni vele... SZóval ezt sem árt tartani a szütyőben...

 :-}

 O0 O0 O0

2008. Március 30. - 12:12:41
Válasz #27
Nem elérhető

Larson


Én is használok ilyen ProSport könyök és térdvédőt. A térdemmel gondok vannak nem is tudok nagy súlyba guggolni vele. Van egy fehérszínű meg egy kékpiros szinű, mindkettőt felhúzom a térdre, a könyöknél csak kékpiros van. Nálam szintén használ.
ez is ilyen térdgumiféleség ?

igen, rugalmas. A fehér gyengébb, a kékpiros erősebben tart, de térdre nekem a kettő együtt a legjobb. Plusz krémezem.
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Április 20. - 22:32:22
Válasz #28
Nem elérhető

nemesis


Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni.Szeretnék venni egy csuklóbandázst.Elsősorban edzésre és nem versenyre kellene.

http://www.titanpower.hu/termekek.php

A Red Devil és a Titanium között gondolkodom.Az elsőhöz jobban húzok.Szeretnék kérni véleményeket azoktól akik használnak ilyet!A Red Devilt mennyire lehet megszorítani?Mennyire tart??
Előre is köszi!

2008. Április 30. - 18:35:39
Válasz #29
Nem elérhető

NaturalBoy


Szeretnék segítséget kérni,hogy szerintetek melyik a legjobb öv a nagy súllyal való guggoláshoz.Az alsó három csigolyám nyitott szóval szeretném elkerülni a bajt és,most hogy kezdek nagyobb súllyal guggolni,szeretnék valami megbízható övet.Nézegettem a schiek övet,mert az biztos jó csak kissé borsos ára van.Hátha tudnátok ajánlani valami megbízható övet,valami kedvezőbb árfekvésben ami azért tényleg jó.Mostmár tudok 150 kg.-mal guggolni 4-6-ot és mostmár ahogy fejlődöm a súlyokban elkelne egy ó öv a biztonság kedvéért.
Bocsi az offért,mert tudom,hogy ez nem öv topic de gondoltam ezért nem érdemes egy új topicot nyitni.