2024. Április 27. - 15:47:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Térdbandázsban vagy anélkül?  (Megtekintve 41223 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 30. - 19:09:59
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


az erőemelő övek amik egész végig egyforma vastagok olyan 6-7-8000ft körül vannak azok jól fognak nagyon ha betöröd, én madmaxot használok de nem a legjobb minőségű a tartósság szempontjából viszont tart rendesen
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 01. - 00:04:33
Válasz #31
Nem elérhető

NaturalBoy


Találtam egy Mad max övet ami nekem szimpatikusnak tűnik.Annyiban nem stimmel azzal kapcsolatban mait mondtál,hogy nem mindenhol egyforma vastag.Itt egy kép róla és a leírás amit találtam:

Mad Max Full Leather - bőr súlyemelőöv


Az öv felső rétege első osztályú 5mm-es bőrből készült, fényesített felszínén Mad Max felirattal. A belső része puha bőrrel bevont, és a derék-részen anatómialiag bélelt. A kiemelkedően magas élettartamot a dupla varrás biztosítja. Az övet duplanyelvű kapocs tartja, egy bőr övtartóval. Az öv egyedi abban a tekintetben, hogy egy D-alakú gyűrűvel van ellátva, ami lánc és karabíner használatával alkalmassá teszi további súly felakasztására! Az öv szélessége a hátrészen: 10cm, a csatnál: 6,5cm.
Méretezés Mad Max öveknél:

    * XXL: 108-126cm
    * XL: 98-116cm
    * L: 88-106cm
    * M: 78-96cm
    * S: 68-86cm

2008. Május 01. - 10:59:09
Válasz #32
Nem elérhető

Cressler


bocsi félreérthetően fogalmaztam  !+"%
szóval vannak az "erőemelő" övek amik egyforma vastagok teljes hosszúságukban azok iszonyat erősek, de nekem olyanból nincs sajátom

 én "sima" mad max övet használok, olyat amit betettél csak nem a full leather hanem a sandwich fajtát
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 01. - 11:15:06
Válasz #33
Nem elérhető

blade


bocsi félreérthetően fogalmaztam  !+"%
szóval vannak az "erőemelő" övek amik egyforma vastagok teljes hosszúságukban azok iszonyat erősek, de nekem olyanból nincs sajátom

 én "sima" mad max övet használok, olyat amit betettél csak nem a full leather hanem a sandwich fajtát
Én a kék fehér pirosat tudnám ajánlani.
Nagyon nagy tartást ad könnyű behúzni nem kell a csattal görcsölni és a kiengedése is egy mozdulat.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 01. - 12:35:04
Válasz #34
Nem elérhető

NaturalBoy


Azt hittem azok biztonságosabb övek amiknek a hát részénél vastagabbak és jobbab tratják a gerincet.De akkor szerintem a kék fehér piros öv mellett döntök,ha azt mondjátok,hogy jó.
köszi a segítséget Cressler és blade.

2008. Május 03. - 13:45:46
Válasz #35
Nem elérhető

NaturalBoy


Egyébként milyért jobbak azok az övek amik egyforma szélesek midnenhol?

2008. Május 03. - 14:11:31
Válasz #36
Nem elérhető

Cressler


Egyébként milyért jobbak azok az övek amik egyforma szélesek midnenhol?
alapvetően nem az a fő különbség, hogy egyforma szélesek teljes hosszúságukban, hanem nagyon erős a hagyományos bodys-öveknél vastagabb anyagból vannak, azt képzeld el, hogyha lyukasztani kell akkor a bőrlyukasztó, szöggel átütés felejtős át kell fúrni fúrógéppel
és amit Blade ajánlott annak speckós a csatjja is sokkal gyorsabb fel és levenni
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 03. - 14:55:37
Válasz #37
Nem elérhető

Jordan


Egyébként milyért jobbak azok az övek amik egyforma szélesek midnenhol?

Stabilabban tartja az egész testet, de ugyanakor jóval kényelmetlenebb is.
Én példáúl guggoláshoz használtam egyszer-kétszer, de engem visszavetett, mert nem tudtam normálisan levegőt venni a széria közben.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 03. - 15:04:33
Válasz #38
Nem elérhető

NaturalBoy


Egy kicsit félreérthető ez nekem amit írtál Jordan,de lehet hogy csak nekem.
Most pontosan nem értettem,hogy melyik övre érted.Szóval az a fajta ami egyforma széles mindenhol stabilabban tart de kényelmetelenebb?
Én is múltkor guggoltam egy övvel amit a teremben találtam,már elég régi foszlik szét midnenhol,aztán eléggé nyomta a hasam.
Az a Mad Max öv amit elsőnek írtam,nem lenne mégis jó választás?Illetve,az kényelmesebbnek néz ki csak vajon tart e elég erősen.

2008. Május 03. - 15:08:03
Válasz #39
Nem elérhető

Jordan


Egy kicsit félreérthető ez nekem amit írtál Jordan,de lehet hogy csak nekem.
Most pontosan nem értettem,hogy melyik övre érted.Szóval az a fajta ami egyforma széles mindenhol stabilabban tart de kényelmetelenebb?
Én is múltkor guggoltam egy övvel amit a teremben találtam,már elég régi foszlik szét midnenhol,aztán eléggé nyomta a hasam.
Az a Mad Max öv amit elsőnek írtam,nem lenne mégis jó választás?Illetve,az kényelmesebbnek néz ki csak vajon tart e elég erősen.
Ezt a "erőemelős" övre írtam... ;D
Boccs, ha félrevezettem valakit.  !+"%
A Mad Max inkább a "nekünk" való, és tart erősen, csak jól meg kell cibálni.
De igazából nem pont egy övre kellene bíznod magad.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 03. - 15:08:09
Válasz #40
Nem elérhető

Cressler


úgy látom olvassa a topicot a felszerelések téma egy igazi szakértője is  ;) remélem ő is leírja a véleményét
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 03. - 16:30:43
Válasz #41
Nem elérhető

L


Egy kicsit félreérthető ez nekem amit írtál Jordan,de lehet hogy csak nekem.
Most pontosan nem értettem,hogy melyik övre érted.Szóval az a fajta ami egyforma széles mindenhol stabilabban tart de kényelmetelenebb?
Én is múltkor guggoltam egy övvel amit a teremben találtam,már elég régi foszlik szét midnenhol,aztán eléggé nyomta a hasam.
Az a Mad Max öv amit elsőnek írtam,nem lenne mégis jó választás?Illetve,az kényelmesebbnek néz ki csak vajon tart e elég erősen.

Én a képen lévő MadMax-hez nagyon hasonló SureShot övet használok, méretben és hosszúságban ugyanaz, talán anyagban különbözik kicsit. Kb. egy éve használom és eddig bevált. Kapok benne levegőt rendesen felhúzásnál és guggolásnál is és tart masszívan. Szóval azzal a MadMax-el nem nyúlsz mellé szerintem.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 03. - 18:36:09
Válasz #42
Nem elérhető

blade


Az erőemelő öv lényege, hogy mindenhol egyforma széles és a hasfalat jobban támasztja, mint a másik öv. Az övnek ugyanis csak eggyik feledata, hogy tartja gerincet a másik ugyanolyan fontos, hogy a hasfalat is tartja ezáltal a gerinc szemből is megvan támasztva nemcsak hátulról. PL ezért fontos a hasazás a powerosoknak is.Ha gátol az öv akkor lehet, hogy túl magasan vagy alacsonyan van a derekadon.
Engem soha nem gátolt.
Még mindig a piros fehér kéket favorizálom ettől már csak a gyorscsattos jobb, de pont most törtem szét a csattját valószínü gyári hibás volt
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 04. - 21:33:37
Válasz #43
Nem elérhető

fastor


Egy kicsit félreérthető ez nekem amit írtál Jordan,de lehet hogy csak nekem.
Most pontosan nem értettem,hogy melyik övre érted.Szóval az a fajta ami egyforma széles mindenhol stabilabban tart de kényelmetelenebb?
Én is múltkor guggoltam egy övvel amit a teremben találtam,már elég régi foszlik szét midnenhol,aztán eléggé nyomta a hasam.
Az a Mad Max öv amit elsőnek írtam,nem lenne mégis jó választás?Illetve,az kényelmesebbnek néz ki csak vajon tart e elég erősen.

Én a képen lévő MadMax-hez nagyon hasonló SureShot övet használok, méretben és hosszúságban ugyanaz, talán anyagban különbözik kicsit. Kb. egy éve használom és eddig bevált. Kapok benne levegőt rendesen felhúzásnál és guggolásnál is és tart masszívan. Szóval azzal a MadMax-el nem nyúlsz mellé szerintem.
nekem is sureshot van és nagyon jó:D
bár most hanyaglom kicsit mert nem megyek oylan gyakszikra amiknél kéne, és mellé még erösítem is a stabilizáló izmokat!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 05. - 15:30:36
Válasz #44
Nem elérhető

Norbert002


Blade a bandázs felhuzásnál is segít? Mert azt tudom hogy guggolásnál segít bőven, de felhuzásnál mennyit kb? Csak azért kérdem emrt szeretnék venni és megnézni abban is hogy mennyit tudok összetettben bandázzsal.