2024. Április 28. - 11:59:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Térdbandázsban vagy anélkül?  (Megtekintve 41227 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 10. - 02:05:22
Válasz #60
Nem elérhető

Powerzsolt


Egyetértek teljes mértékben.Én a Titan THP-t használom ami egy nagyon kemény térdbandázs...200-nál tesem fel lazán,és 280 felett alkalmazom szorosan meghúzva.Én is próbáltam a Cherokee-t,hát mit mondjak....Ha ár/teljesítmény arányt nézzük akkor nem rossz.... :-X

2009. Október 23. - 11:31:45
Válasz #61
Nem elérhető

Cressler


Mekkora súlyok repkednek itt  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 23. - 11:44:21
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem gyógyszertári nyúlós bandázsom van  ;D Ezzel guggolok  Łł= Mit nyertem?  @:-)

2009. Október 23. - 11:46:45
Válasz #63
Nem elérhető

atleeta


Nekem is az van.Az általam használt babasúlyhoz tökéletes. ;D Csak azért használom mert nagyon ropognak az ízületeim és guggolás közben eléggé kellemetlen.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 23. - 15:52:54
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem is az van.Az általam használt babasúlyhoz tökéletes. ;D Csak azért használom mert nagyon ropognak az ízületeim és guggolás közben eléggé kellemetlen.

Én meg bátrabb vagyok így.. Hmmm.. Ötletet adtál, jövő héten betekerem a könyökömet nyomásnál, hátha bátrabb leszek leengedésnél  o:)

2009. Október 23. - 16:40:32
Válasz #65
Nem elérhető

atleeta


Nekem is az van.Az általam használt babasúlyhoz tökéletes. ;D Csak azért használom mert nagyon ropognak az ízületeim és guggolás közben eléggé kellemetlen.

Én meg bátrabb vagyok így.. Hmmm.. Ötletet adtál, jövő héten betekerem a könyökömet nyomásnál, hátha bátrabb leszek leengedésnél  o:)
Én olyan nagymami térdfogót használok a könyökömre.Bár az semmit nem fog, csak melegen tart.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 23. - 21:16:09
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem is az van.Az általam használt babasúlyhoz tökéletes. ;D Csak azért használom mert nagyon ropognak az ízületeim és guggolás közben eléggé kellemetlen.

Én meg bátrabb vagyok így.. Hmmm.. Ötletet adtál, jövő héten betekerem a könyökömet nyomásnál, hátha bátrabb leszek leengedésnél  o:)
Én olyan nagymami térdfogót használok a könyökömre.Bár az semmit nem fog, csak melegen tart.

Olyat használok én is, de az semmi  ;)

2009. Október 28. - 15:03:19
Válasz #67
Nem elérhető

Powerzsolt


Én is a gyógyszertárit használom a könyökömre...Hát mitmondjak ha kicsit erősebben húzom meg akkor kb 10-15 kilóval többet nyomok fekve..De hogy azért,mert hogy így jobban "össze vannak nyomva" az ízületek meg miezmás??? ????...