2024. Április 27. - 13:01:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 132978 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 12. - 07:00:44
Megtekintve 132978 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
3 hét múlva elkezdem a 14 hetes célirányos versenyfelkészülésemet az életem második, 2008-as IFBB profi szezonjára! Előreláthatólag 2-3 amerikai versenyen fogok indulni.

További részletek hamarosan... >:D :-/-- >:D





GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 12. - 07:21:10
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már izgulok helyetted is! GO!  :-)!

2008. Április 12. - 09:23:44
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Április 12. - 10:44:33
Válasz #3
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 12. - 10:53:06
Válasz #4
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 12. - 11:04:29
Válasz #5
Nem elérhető

bandus


Mindent bele (:-)
Egyébként tervezel az ifbb versenyeken kívül is indulni valahol?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 12. - 11:47:35
Válasz #6
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó eredményekben gazdag versenyszezont Steve! :-):-)::
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 12. - 16:30:08
Válasz #7
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszi srácok! Még messze van a verseny, ez még csak egy aféle helyzetjelentés volt...

Egyébként tervezel az ifbb versenyeken kívül is indulni valahol?
Mire gondolsz?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 12. - 16:37:35
Válasz #8
Nem elérhető

Joel


Sok sikert a 2008-as szezonhoz!Szoritunk! (:-) :-!
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Április 12. - 17:16:32
Válasz #9
Nem elérhető

bandus


Köszi srácok! Még messze van a verseny, ez még csak egy aféle helyzetjelentés volt...

Egyébként tervezel az ifbb versenyeken kívül is indulni valahol?
Mire gondolsz?


Lehet hogy a kérdés volt hülye, és értelmetlen, bocsi ;D
Nem vagyok teljesen tisztában a versenyekkel, ezért érdeklődtem ilyen hülyén, de részletezve: vannak más, nem ifbb szervezésű versenyek is, ahol indulhatsz profiként, vagy ilyenek nem is léteznek? (a pdi-n kívül)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 12. - 17:29:31
Válasz #10
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszi srácok! Még messze van a verseny, ez még csak egy aféle helyzetjelentés volt...

Egyébként tervezel az ifbb versenyeken kívül is indulni valahol?
Mire gondolsz?


Lehet hogy a kérdés volt hülye, és értelmetlen, bocsi ;D
Nem vagyok teljesen tisztában a versenyekkel, ezért érdeklődtem ilyen hülyén, de részletezve: vannak más, nem ifbb szervezésű versenyek is, ahol indulhatsz profiként, vagy ilyenek nem is léteznek? (a pdi-n kívül)
Minden szervezet kitalál már idióta profi kategóriákat...ezek közöl is az egyik leggagyibb a PDI ami már meg is szünt...béke poraira... :D

Pl. a WABBA-ban mondhatni délelőtt még amatőrben indulsz és ha nyersz akkor este már profiban...stb. !+"% Łł=

IFBB profiként csak IFBB profi versenyeken indulhatok és természetesen csakis ilyeneken akarok. Csakis a legjobbak közt dicsőség jónak lenni és nekem mindig is ez volt és lesz a célom!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 12. - 17:36:59
Válasz #11
Nem elérhető

mushroom


Persze világbajnoknak lenni azért mindenhol dicsőség, de kétségtelen, hogy az IFBB mindenkinek a nagy álma. Szóval hajrá Pisti és Johnny!! @:-) :-!

2008. Április 12. - 17:49:58
Válasz #12
Nem elérhető

bandus




Minden szervezet kitalál már idióta profi kategóriákat...ezek közöl is az egyik leggagyibb a PDI ami már meg is szünt...béke poraira... :D

Pl. a WABBA-ban mondhatni délelőtt még amatőrben indulsz és ha nyersz akkor este már profiban...stb. !+"% Łł=

IFBB profiként csak IFBB profi versenyeken indulhatok és természetesen csakis ilyeneken akarok. Csakis a legjobbak közt dicsőség jónak lenni és nekem mindig is ez volt és lesz a célom!
[/quote]

Köszi a felvilágosítást :-){ Mint a többiek, én is csak a legjobbakat kívánom neked! :-!

Még egy kérdés: láthatunk valamikor titeket Johnnyval egy színpadon IFBB versenyen?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 12. - 18:26:58
Válasz #13
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még egy kérdés: láthatunk valamikor titeket Johnnyval egy színpadon IFBB versenyen?
Erről Johnny-t kell megkérdezned.

Én bárhol és szinte bármikor állok rendelkezésre!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 12. - 20:39:43
Válasz #14
Nem elérhető

sasa


Esetleg nem kell egy vízhordó fiú? @:-)