2024. Április 27. - 14:53:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 132979 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 15. - 09:38:50
Válasz #30
Nem elérhető

blade


Csütörtökön utazunk ki a masters VB.-re Budapesten leszek és lessz kb.két szabad óránk, ha nem zavarok Steve benéznék hozzád.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 15. - 12:49:43
Válasz #31
Nem elérhető

Cressler


Hát amikor elősször mentem a extremefit-be , odasétálok a pult elé és pült mögött lévő ajtón bepillantva egy nagy piros V alakú pulóver-t látok benne a Németh Pistivel  ;D én is kicsit megilletődtem. Nem minden nap találkozik ifbb proval az ember.
:)

De Téged már felismertelek mert kétszer is voltál. Vagy többször?
  eddig ténlyeg 2x    ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 15. - 14:59:47
Válasz #32
Nem elérhető

fastor


én még nyitáskor voltam bent egyszer kb a pultig alig jutottam el és fordultam is ki, mert steve nagyobb volt mint én kétszer....viszont legutóbb mikor bentvoltam megismert ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 15. - 19:13:20
Válasz #33
Nem elérhető

hopika


Hát amikor elősször mentem a extremefit-be , odasétálok a pult elé és pült mögött lévő ajtón bepillantva egy nagy piros V alakú pulóver-t látok benne a Németh Pistivel  ;D én is kicsit megilletődtem. Nem minden nap találkozik ifbb proval az ember.
:)

De Téged már felismertelek mert kétszer is voltál. Vagy többször?
  eddig ténlyeg 2x    ;-oo-;

Az "eredeti" fővárosi üzletben én még csak eccer voltam,de felismertek egyből...hogy honnan,azt nem tudom... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 15. - 19:42:26
Válasz #34
Nem elérhető

Junior


Mondd Steve, a japó túristák nem szoktak betérni a boltba, hogy fényképezzenek?  ;D Ahogy így elnézem igencsak kilógsz az átlag eladók közül  @:-) Vagy nem szereted a zaklatást és inkább meghúzod magad a raktárban a kis kajásdobozok mellett amíg be nem megy valami vevőféleség?  ;D
:D

Japánok még nem voltak bent fényképezni, csak 30-40 közötti japán "kislányok" szokták megkérdezni mikor meglátnak, hogy valahol lehet-e itt "toonáni"...magyarul tornázni... ;D

Amúgy inkább magyarok jönnek be fényképezkedni, dumálni a terveimről...na meg az arabok... :)

Csoportosan járnak és néha bizonytalan szexuális identitást vélek felfedezni a tépett hajú, pajeszos, kihúzott szemű srácok között... ::) :)

Minden létező pózban ( ::) ;D) lefotózkodnak velem és közben: "Wow, you've a very nice body! Really beautiful!"
Na persze az ilyen típusokat már megszoktam az USA-ban... ;D ;D ;D

De van jópár Extremefit Áruházas sztorim...  8-)

Hát én pont a szemtanúja voltam az egyiknek... !+"%
KB 4-5 fős 20 év körüli banda jött be kőkemény afganisztáni származással és színte felháborodva követeltek "ezt azt" mint ha nem is protein bolt lenne az extremfit ha nem egy gyógyszertár....... ˝=/
Ja és mind ezt angolul.

2008. Április 15. - 22:35:06
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg nem járok pestre, szóval engem senki se ismer  ))=/ Beleveszek az ismeretlenség ködébe  :-O  --)

2008. Április 15. - 22:45:26
Válasz #36
Nem elérhető

madinorbi


És az ismeretlenségben tündökölsz !   ;D ;)
Nem feltétlen kell a rivalda  8-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 15. - 22:54:22
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


És az ismeretlenségben tündökölsz !   ;D ;)
Nem feltétlen kell a rivalda  8-)

Vidéki parasztgyerök vagyok én no, itten nem szokunk tündökleni  ))=/

2008. Április 15. - 22:55:27
Válasz #38
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 16. - 00:40:03
Válasz #39
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Április 16. - 05:42:48
Válasz #40
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csütörtökön utazunk ki a masters VB.-re Budapesten leszek és lessz kb.két szabad óránk, ha nem zavarok Steve benéznék hozzád.
OK, jó lenne dumálni egyet. Remélem összefutunk! Elvileg 3-8-ig leszek az üzletben.  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 16. - 06:14:10
Válasz #41
Nem elérhető

blade


És az ismeretlenségben tündökölsz !   ;D ;)
Nem feltétlen kell a rivalda  8-)

Vidéki parasztgyerök vagyok én no, itten nem szokunk tündökleni  ))=/
Én is az vagyok good, de legalább szépek vagyunk. @-o
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 16. - 06:15:32
Válasz #42
Nem elérhető

blade


Csütörtökön utazunk ki a masters VB.-re Budapesten leszek és lessz kb.két szabad óránk, ha nem zavarok Steve benéznék hozzád.
OK, jó lenne dumálni egyet. Remélem összefutunk! Elvileg 3-8-ig leszek az üzletben.  8-)
Pont akörül leszek ott!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 16. - 07:59:45
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 16. - 09:50:38
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


És az ismeretlenségben tündökölsz !   ;D ;)
Nem feltétlen kell a rivalda  8-)

Vidéki parasztgyerök vagyok én no, itten nem szokunk tündökleni  ))=/
Én is az vagyok good, de legalább szépek vagyunk. @-o

Erről van itt szó  ;-oo-;