2024. Április 27. - 11:03:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 132977 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 29. - 00:19:05
Válasz #585
Nem elérhető

God Vazzeg


Stubbs akkora ott köztetek mint valami godzilla  !+"% Gondolom élőben még maradandóbb élmény volt  /:-)  8-)

2008. Augusztus 29. - 01:34:51
Válasz #586
Nem elérhető

Seth


Eddig direkt nem is kommentáltam a dolgokat, meg gondoltam úgyis mindenki hazabeszél, de most már annyi képet láttam, hogy rengeteget, és mindig azzal játszottam hogy megpróbálok egy sorrendet felállítani amennyire csak objektíven lehet. Mondjuk nálam a sorrend az arányosság kidolgozottság tömeg irányába sodródik, és az aránytalanságot, pl. furcsa lábakat belet, mellizmokat nagyon nem preferálom. (most itt az alakról tapadásról izomegyensúlyról stb. beszélek természetesen...) Szóval, ha így nézem mindig más sorrend jön ki, mint a versenyen  @-o De még a nagyoknál sem értem értem egy  Quincy Taylor miért olyan befutott?? Jó száraz is meg nagy is meg izmos is, de mintha sólisztgyurmából csináltam volna 8 évesen beszívva... Ide egy kis mellizmot még... hoppá lecsúszott nem baj...  !+"% ?? Vagy Stubbes legendás felsőteste alatt a sérült lábak miért "nem tűnnek" föl senkinek...?? A 202 alattiaknál meg Flex két testrészzel: egy vádlival és egy penge éles seggel is tud versenyt nyerni? Persze tudom a (szponzor) válaszokat, de ez egy kicsit illúzióromboló a versenyszerű testépítést nézve. Dorian és Haney óta azt mondták: teljes csomag és, egy hatalmas hát a kulcs a profi győzelemhez... ez mára a keresztszálas segg lenne?

"Szumma Szummárum": Minden elismerésem a forma miatt Pisti, nagyon komoly!!  :-):-)::  És ezt névvel mondom, nem úgy, mint akik divatosan fikáznak mindenfelé.  8-)

2008. Augusztus 29. - 17:38:26
Válasz #587
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Eddig direkt nem is kommentáltam a dolgokat, meg gondoltam úgyis mindenki hazabeszél, de most már annyi képet láttam, hogy rengeteget, és mindig azzal játszottam hogy megpróbálok egy sorrendet felállítani amennyire csak objektíven lehet. Mondjuk nálam a sorrend az arányosság kidolgozottság tömeg irányába sodródik, és az aránytalanságot, pl. furcsa lábakat belet, mellizmokat nagyon nem preferálom. (most itt az alakról tapadásról izomegyensúlyról stb. beszélek természetesen...) Szóval, ha így nézem mindig más sorrend jön ki, mint a versenyen  @-o De még a nagyoknál sem értem értem egy  Quincy Taylor miért olyan befutott?? Jó száraz is meg nagy is meg izmos is, de mintha sólisztgyurmából csináltam volna 8 évesen beszívva... Ide egy kis mellizmot még... hoppá lecsúszott nem baj...  !+"% ?? Vagy Stubbes legendás felsőteste alatt a sérült lábak miért "nem tűnnek" föl senkinek...?? A 202 alattiaknál meg Flex két testrészzel: egy vádlival és egy penge éles seggel is tud versenyt nyerni? Persze tudom a (szponzor) válaszokat, de ez egy kicsit illúzióromboló a versenyszerű testépítést nézve. Dorian és Haney óta azt mondták: teljes csomag és, egy hatalmas hát a kulcs a profi győzelemhez... ez mára a keresztszálas segg lenne?

"Szumma Szummárum": Minden elismerésem a forma miatt Pisti, nagyon komoly!!  :-):-)::  És ezt névvel mondom, nem úgy, mint akik divatosan fikáznak mindenfelé.  8-)
Köszi a hozzászólást Seth!

Egyetértek. Itt két (sőt több)dologról is van szó...

Egyrészt időre van szükségem amíg "beépülök" az amerikai IFBB-be, de ha vki akkor én meg fogom csinálni! Kemény lesz, de ez az ami motivál!

Másrészt...az arányosság-felépítés-klasszikus pózolás kontra maximális kidolgozottság-aránytalanság... Aki versenyzőként az első táborba tartozik (pl. Te meg én) azok mindig így fogják látni mint mi...a másik tábor meg mindig ellenünk lesz és mutogatják nekünk a szálkás seggüket...

No problem. Az adottságaim adottak, a kidolgozottságon folyamatosan javítok és további tömeget építek fel hogy javuljanak az arányok...menetelek a cél felé.

Aztán majd lehet, hogy legyőz egy aránytalanabb, de keményebb kondijú fazon szakadt bicepsszel...  ;D :D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 31. - 12:04:24
Válasz #588
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mindig találok új képeket Tampa-ról...

Az első a 202 alattiak elődöntőjén készült.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 31. - 12:05:57
Válasz #589
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 31. - 12:06:44
Válasz #590
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 01. - 14:41:46
Válasz #591
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."