2024. Április 28. - 02:29:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fekvenyomó, guggoló és felhúzó ruhák  (Megtekintve 11584 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 05. - 12:48:56
Megtekintve 11584 alkalommal
Nem elérhető

Cressler


Ha már a bandázsok, övek, cipők, hevederek topcijai megvannak akkor szerintem ez a téma se maradjon ki.

Ki mennyire tartja fontosnak ezek használatát a nagyobb emelés vagy a biztonság szempontjából?
Ki melyik típusra esküszik?
Mi alapján lehet méretet választani?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 05. - 14:29:29
Válasz #1
Nem elérhető

Cressler


Blade topicjában olvastam, hogy azt javasolták neki, hogy felhúzó ruhában guggoljon, ezek szerint a felhúzó ruha is megfelő guggoláshoz? Mindezt megfordítva Guggoló ruhában lehet/érdemes felhúzni?


Másik kérdésem mi a különbség az NXG és a NXG+-os ruhák közt?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 05. - 14:52:12
Válasz #2
Nem elérhető

BeLo


Az NXG volt az első anyaguk a titan cégnek, a mostani katanák, és guggolók már NXG Super + anyagból készülnek!
A furry, f6 anyga NXG.

2010. Augusztus 08. - 08:24:50
Válasz #3
Nem elérhető

jaam


Blade topicjában olvastam, hogy azt javasolták neki, hogy felhúzó ruhában guggoljon, ezek szerint a felhúzó ruha is megfelő guggoláshoz? Mindezt megfordítva Guggoló ruhában lehet/érdemes felhúzni?


Másik kérdésem mi a különbség az NXG és a NXG+-os ruhák közt?


2010. Augusztus 10. - 14:29:14
Válasz #4
Nem elérhető

Kaess


Hello mindenkinek!

Tegnap regisztráltam erre az oldalra és gondoltam hozzá is szolok ehez a topichoz :)
Szerintem ahhoz hogy nagyobb sullyal tudjon valaki gugolni vagy fekvenyomni vagy akár felhúzni nagyon fontos a megfelelő ruha. De azt is szemelőt kell tartani hogy pl. a metal ruhákhoz kell egy megfelelő erő is hogy kitudjuk belőlük hozni a maximumot meg persze magunkból is. A térdbandázs véleményem szerint nagyon jó mert amíg növeli a teljesítményt úgy egyidejűleg védi a térdeket. Én egy metal king squater-t használok a gugoláshoz és egy titán térdbandázst. Megfelelő használatnál és teknikánál 30-35kg-ot ad a bandázs és 30-40-et a ruha  ****:))))))