2024. Május 16. - 18:29:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: RolandFi versenyfelkészülése 2008  (Megtekintve 51026 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Március 27. - 10:42:15
Válasz #90
Nem elérhető

hopika


Javuló tendencia,de rohadt sok tömeg kell még-mivel hosszú a törzsed és a karod is.
Ez az én véleményem.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 27. - 12:21:31
Válasz #91
Nem elérhető

RolandFi


Javuló tendencia,de rohadt sok tömeg kell még-mivel hosszú a törzsed és a karod is.
Ez az én véleményem.
Üdv
Tamás
Köszi,én is így látom,ezért is hagyok még egy évet a tömegre....................... /:-)

Még valaki...........................??? ::)

2009. Március 27. - 18:21:17
Válasz #92
Nem elérhető

RolandFi


Jöhetnek az észrevételek még................. :-}Kell egy kis motiváció!!!!!!!!!!!! =/+' /:-)

2009. Március 27. - 20:51:28
Válasz #93
Nem elérhető

God Vazzeg


Jöhetnek az észrevételek még................. :-}Kell egy kis motiváció!!!!!!!!!!!! =/+' /:-)

Alapból szerintem elég egységes a fizikumod, de kell még tömeg. Mindenhova. Bár hátulról nincs kép, de a csuklyád és a vádlid ami elmaradt picit. De én nem értek hozzá, lehet hogy tök jó vagy  ;D

Én speciel leverném a seggem egy ilyen definicióért, de én nem is vagyok versenyző, tőled több kell!  @:-)  ;-oo-;

2009. Március 28. - 09:57:50
Válasz #94
Nem elérhető

RolandFi


Jöhetnek az észrevételek még................. :-}Kell egy kis motiváció!!!!!!!!!!!! =/+' /:-)

Alapból szerintem elég egységes a fizikumod, de kell még tömeg. Mindenhova. Bár hátulról nincs kép, de a csuklyád és a vádlid ami elmaradt picit. De én nem értek hozzá, lehet hogy tök jó vagy  ;D

Én speciel leverném a seggem egy ilyen definicióért, de én nem is vagyok versenyző, tőled több kell!  @:-)  ;-oo-;
Köszönöm az észrevételeket,egy kívülálló sokkal jobban látja a helyzetet!!! /:-) /:-)Köszi..........

2009. Augusztus 03. - 11:07:11
Válasz #95
Nem elérhető

RolandFi


Sziasztok!
Gondoltam jelentkezem én is,már egy ideje nem írtam ide.Ennek örömére csináltam pár képet az aktuális formámról,tömegelés közben.A 178 cm magasságomhoz 92-93 kg párosul,egyébb méreteim nem tudom nem szoktam mérni,de lehet,hogy kiváncsiságból lemérem őket.Jöhetnek a vélemények,észrevételek...........
Íme a képek:

2009. Augusztus 03. - 11:12:01
Válasz #96
Nem elérhető

RolandFi



2009. Augusztus 03. - 11:20:47
Válasz #97
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem "jól egyben vagy"  :-)!

2009. Augusztus 03. - 12:20:02
Válasz #98
Nem elérhető

RolandFi



2009. Augusztus 03. - 12:36:44
Válasz #99
Nem elérhető

doncicco


Szerintem is, ha ez kiélesedik állat lesz.. ;-oo-;

2009. Augusztus 03. - 13:57:10
Válasz #100
Nem elérhető

RolandFi



2009. Augusztus 03. - 14:01:27
Válasz #101
Nem elérhető

hopika


Én még mndig az ez előtti hsz-emet tudom csak írni.
Jók a formák,de kell még a tömeg rá-hogy maradjon pucolás utánra belőle.
Így tovább!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 03. - 16:27:28
Válasz #102
Nem elérhető

Kicsibors


Szerintem is jók az arányok, de a mellet lehetne még tömegesebbé tenni, illetlőleg a váll oldalsó részét és talán egy kicsit a kart is, de az előbbi kettő sztem fontosabb... A vádliból nem látok sokat, így azt nem tudom, de a comb és a hát szélessége jónak tűnik! ****:))))))
Csak így tovább, remélem nem veszed rossz néven amit írtam! Sok sikert! :)

2009. Augusztus 03. - 16:29:31
Válasz #103
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem is jók az arányok, de a mellet lehetne még tömegesebbé tenni, illetlőleg a váll oldalsó részét és talán egy kicsit a kart is, de az előbbi kettő sztem fontosabb... A vádliból nem látok sokat, így azt nem tudom, de a comb és a hát szélessége jónak tűnik! ****:))))))
Csak így tovább, remélem nem veszed rossz néven amit írtam! Sok sikert! :)

Nekem tetszik mikor kritikát írsz, mert pontosan és jól érvelsz  ****:)))))) Így kellene mindenkinek   /:-)

2009. Augusztus 03. - 16:36:44
Válasz #104
Nem elérhető

Kicsibors


Szerintem is jók az arányok, de a mellet lehetne még tömegesebbé tenni, illetlőleg a váll oldalsó részét és talán egy kicsit a kart is, de az előbbi kettő sztem fontosabb... A vádliból nem látok sokat, így azt nem tudom, de a comb és a hát szélessége jónak tűnik! ****:))))))
Csak így tovább, remélem nem veszed rossz néven amit írtam! Sok sikert! :)

Nekem tetszik mikor kritikát írsz, mert pontosan és jól érvelsz  ****:)))))) Így kellene mindenkinek   /:-)

Köszi God! :D ;-oo-;