2024. Május 08. - 14:33:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 202 Showdown 2009 - Második felvonás  (Megtekintve 138333 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 12. - 12:04:01
Válasz #645
Nem elérhető

Gababoy


Egyik szemem sír a másik nevet!

Örülök hogy újra kezded az életedet,és hogy ( remélem ) jobb környezetbe tudsz majd készülni a versenyekre!
A szomorú csak az hogy nem tudunk már együtt edzeni.. :-\!De gondolom a Fórumon még elérhető leszel!

További sok sikert neked!Jól döntöttél ;)

 =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Augusztus 12. - 13:46:43
Válasz #646
Nem elérhető

tomasz


Nagy döntést hoztál,de érthető hogy így döntöttél.Itthon már lassan egy sima hétköznapot átvészelni is nagy nehézség.Családot eltartani,magadat fenn tartani,válság,munkanélküliség csupa szar zúdul a nyakunkba.Ha még ezek mellé testépítő vagy akkor nagyon nehéz a helyzet.
Nem kell nagy jóstehetség hozzá,hogy ezzel a döntéseddel nagyon pozitívan befolyásoltad a jövődet.Javuló életminőség(4 meló helyett 1 több pénzért),közelebb vagy a "tűzhöz",ami a body-t illeti,szóval NAGYON SOK SIKERT ÉS BOLDOGABB ÉLETET KÍVÁNOK NEKTEK!!
Remélem azért a fórumon még megfordulsz azért....... ;)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 12. - 15:21:57
Válasz #647
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...először a megdöbbenéstől aztmondtam magamban: Nemá' bazz! ...de kis gondolkodás után aztmondtam demá' bazz. Pont azt csinálod amit szerettél volna. Mész az álmaid után. Ez az álom pedig csak most kezdődik el.Egy szakasz talán itt lezárult,kicsit görbül itt a szám a szomorúságtól,de valahol meg írígykedek és büszke vagyok rád,rátok,hogy mertek elébemenni mindennek. ...és remélem (tudom) hogy kinn egy olyan sztori fogja kezdetét venni amiről még remélem sokat fogsz írni nekünk,ha nem ide de legalább valamilyen fórumra.

Sok sikert nektek! Vigyázzatok magatokra és alkalomadtán legyen egy kis vegasi esküvő, sok kis Namat és boldog családi élet!  ;) ...mert egy kiegyensúlyozott alappal sokkal könnyebb lesz a versenyzés is. 2011-ben be is ugrunk hozzátok ha nembaj.  @:-)

2009. Augusztus 12. - 17:21:39
Válasz #648
Nem elérhető

bandus


én is egyetértek George-al, ha sikeres akarsz lenni ebben a sportban, közel kell lenned a tűzhöz. véleményem szerint nem is kell neked 1-2 év, fél év alatt is egyenesbe lehet jönni, és talán szponzorokat is hamar sikerül találnod. remélem a webcast-os dolgot tudod folytatni, így bennemaradsz a köztudatban, és nem is kell mindig hajnalig fenntlenned.
ha az eddigi körülmények között ilyen eredményeket értél el, akkor innen már egyenes út vezet a győzelemhez :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Augusztus 12. - 17:24:44
Válasz #649
Nem elérhető

zeitge1st


A Namat story még csak most kezdődik....  /:-)
Ha ezt olvasod, túl sok szabadidőd van!

2009. Augusztus 12. - 18:23:11
Válasz #650
Nem elérhető

Rob


Mint mindeki mást engem is meglepett a hír! De sztem jó döntést hoztál! Amit eddig véghez vittél az példa értékű. Többszörös magyar bajnok, és a világ legfiatalabb profi versenyzője.  :-){ Ezek után már csak felfele ível a pályád...közelebb kerülsz egy jó Mr. O helyezéshez. De azért remélem sokat hallunk rólad fórumon keresztül. Beszámolsz majd az akutális formákról,fotók,értend etc.... Ne felejtsd el,h sokan szorítunk neked innen a tengeren túl   ;D
Minden jót kívánok Neked és Lindának!  @:-) @:-) @:-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Augusztus 13. - 14:26:43
Válasz #651
Nem elérhető

Hardcore1991


Szia Pisti!
Sok sikert az új élethez Amerikában!! Nagyon jól tetted hogy ott maradtál,hiszen így hamar szerezhetsz menő amcsi szponzorokat,szóval további jó készülést és sok sikert a következőkben most már (talán mondhatom így) igazi Amerikai profiként!! :-)!

Üdv:Dávid :)
Greksa Dávid

2009. Augusztus 13. - 20:44:59
Válasz #652
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha számít valamit:én is visszamennék...ég és föld a két ország.
Sőt,ha nagyon nem jönnek össze a dolgok,akkor vissza is megyek én is-még egy évet adtam magamnak.
Sok sikert Pisti!!!
 @:-)
Köszönöm!

Nem ismerem az életed és az életkörülményeidet, de nem tudom mi tart vissza... ::) O0 @:-)

De ha kijössz, vegyél be az itteni bandádba!  :violinplay3: ;D


Steve!! Sok sikert kívánok neked Amerikában! TE MEGCSINÁLTAD!!!  ****:)))))) :-){ :-){ :-){
Köszönöm!
Áh, még nem csináltam meg semmit...csak elkezdtem csinálni.


Tökéletesen biztos voltam benne, hogy valami ilyesmit fogsz csinálni... respect. :-){ :-){ :-)!

WOW

csak megtetted a lépést, gondolom már évek óta ez motoszkált a fejedben és most eljött a pillanat.. csak a papírok is legyenek meg és vissza se nézz..

sok sikert a továbbiakban  :-)!

Hoppá! !+"%
Erre nem is gondoltam. Nagy bátorság a részetekről, de sok sikert hozzá. ****:))))))
Igazából nincs mit veszítenetek. **:))))*
Köszönöm szépen srácok!

 ;-oo-;


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 13. - 22:15:55
Válasz #653
Nem elérhető

hopika


Ha számít valamit:én is visszamennék...ég és föld a két ország.
Sőt,ha nagyon nem jönnek össze a dolgok,akkor vissza is megyek én is-még egy évet adtam magamnak.
Sok sikert Pisti!!!
 @:-)
Köszönöm!

Nem ismerem az életed és az életkörülményeidet, de nem tudom mi tart vissza... ::) O0 @:-)

De ha kijössz, vegyél be az itteni bandádba!  :violinplay3: ;D


A profi testépítés mellett tudnál időt szakítani rá? 8-)
Amúgy meg közel sem biztos,hogy kint is lenne bandám...ahhoz kellenek zenészek is-én csak énekelni "tudok"...
Amúgy apróságok és leginkább a zene tart itthon-pont ezért mondtam,hogy egy jó évet adok még az itteni világnak...
Hajrá Pisti! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 14. - 03:56:41
Válasz #654

B1ll4

Vendég
Mondani akartam , hogy a faszért virrasztasz már megint Steve ! Rájöttem , hogy van pár óra lemaradásod ! :D

Mi a helyzet ? Dobáld nekünk a képeket , mivel , kikkel találkozol nap mint nap !  :-){ :-){ @:-)

2009. Augusztus 14. - 04:07:46
Válasz #655
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ott az igazság!
Talán Neked sikerül és nem cseszed el a még fiatal éveidet azzal hogy mindig csak kivársz.Ott végre biztosan történni fog valami.És ha kinn maradsz mi lehet a legrosszabb ami történhet...az hogy boldogan éltek ,jobb körülmények között mint itthon bármikor..Nem kell bosszankodnod az áremelések miatt,hogy megint 8 ft-al emelték a benzin árát,stb...ha meg van a helyed abban a szép környezetben és tudsz dolgozni,pénzt keresni már sok-sok lépcsőfokkal előrébb vagy mint itthon bármikor lehetnél.És hidd el,ez az igazi előrelépés,nem az hogy megint előrébb végezhetsz egy versenyen.
Így van! És amint írtad is nekem, Te is anno 25 évesen jutottál el arra a pontra, hogy változtatnod kellett. Én azért nem tervezem, hogy 5 évet kihagyjak, mihamarabb szeretném folytatni, de most sokkal fontosabb az hogy megpróbáljak megteremteni egy megfelelő egzisztenciát magunknak. Csak erre fogok most fókuszálni. Hosszú folyamat lesz, de nem hosszabb mint izmot építeni, úgyhogy nem fog problémát jelenteni nekem,


Amerikát a lehetőségek földjeként emlegetik.
Sok olyan ember is boldogul, aki különösebb cél nélkül próbálkozik.
Egy olyan eltökélt sportember mint Te biztosan boldogulni fog!
Remélem mihamarabb megtaláljátok számításaitokat!

Hajrá!

ezen most kicsit meglepődtem, mert a hsz. elején nem gondoltam, hogy ekkora örömhírt fogsz közölni, örülök, hogy végre így döntöttél  :-){ :-){ :-){ ha összejönnek a papírok, ez egy hatalmas előrelépés lesz, leendő Mr. O  :-!

ez nem tartozik ide, de ha végzek az egyetemmel(amit még el sem kezdtem), én is takarodok egyből  ::) nem muszály itt rohadni, ha egyszer élhetne is az ember......
Pisti! A legjobbakat kívánom neked (nektek!) minden téren! ****:))))))

:-){  Szeretnek is sok sikert es boldogabb eveket kivanni! Nem veletlenul tortentek veled a versenyek elotti balesetek illetve ami a versenyek kozben is volt. Remeljuk, mostmar az utadon vagy, csak be kell jarni! Mindent bele, es en szemely szerint buszke vagyok rad (es fel is nezek rad), hogy felmerted ezt vallalni egy jobb jovo erdekeben!
Remelem meg hallunk rolad!  ;)
Köszönjük szépen! Igyekezni fogunk!


Ez meglepő, de teljesen igazad van - ha egy amerikai sportban akarsz kint versenyezni, akkor ott kell lenned teljesen. Fórumon leszel még egyébként, vagy ezt is befejezed? ::)
A fórumról semmiképp nem tűnök el, az esetleges további közös munkát pedig majd Efittel megbeszéljük.


Egyik szemem sír a másik nevet!

Örülök hogy újra kezded az életedet,és hogy ( remélem ) jobb környezetbe tudsz majd készülni a versenyekre!
A szomorú csak az hogy nem tudunk már együtt edzeni.. :-\!De gondolom a Fórumon még elérhető leszel!

További sok sikert neked!Jól döntöttél ;)

 =/+'
Köszönöm Gaba!

Szerintem mindig megtalálhattok majd itt a fórumon. Sok sikert neked is, kívánom, hogy Te legyél a következő magyar fekvenyomó generáció egyik klasszisa...majd kerülj feljebb és feljebb a ranglistán! Benned van!

 =/+'


Nagy döntést hoztál,de érthető hogy így döntöttél.Itthon már lassan egy sima hétköznapot átvészelni is nagy nehézség.Családot eltartani,magadat fenn tartani,válság,munkanélküliség csupa szar zúdul a nyakunkba.Ha még ezek mellé testépítő vagy akkor nagyon nehéz a helyzet.
Nem kell nagy jóstehetség hozzá,hogy ezzel a döntéseddel nagyon pozitívan befolyásoltad a jövődet.Javuló életminőség(4 meló helyett 1 több pénzért),közelebb vagy a "tűzhöz",ami a body-t illeti,szóval NAGYON SOK SIKERT ÉS BOLDOGABB ÉLETET KÍVÁNOK NEKTEK!!
Remélem azért a fórumon még megfordulsz azért....... ;)
Nagyon köszönöm a keves szavakat és én is a legjobbakat kívánom neked!


...először a megdöbbenéstől aztmondtam magamban: Nemá' bazz! ...de kis gondolkodás után aztmondtam demá' bazz. Pont azt csinálod amit szerettél volna. Mész az álmaid után. Ez az álom pedig csak most kezdődik el.Egy szakasz talán itt lezárult,kicsit görbül itt a szám a szomorúságtól,de valahol meg írígykedek és büszke vagyok rád,rátok,hogy mertek elébemenni mindennek. ...és remélem (tudom) hogy kinn egy olyan sztori fogja kezdetét venni amiről még remélem sokat fogsz írni nekünk,ha nem ide de legalább valamilyen fórumra.

Sok sikert nektek! Vigyázzatok magatokra és alkalomadtán legyen egy kis vegasi esküvő, sok kis Namat és boldog családi élet!  ;) ...mert egy kiegyensúlyozott alappal sokkal könnyebb lesz a versenyzés is. 2011-ben be is ugrunk hozzátok ha nembaj.  @:-)
Nagyon köszönjük Zsolti! Így van, a hegy a büdös életbe nem fog menni Mohammedhez... Egyébként meg gyere majd nyugodtan, szívesen látunk, feltéve, hogy nem rajzolsz sinus görbéket a falra a nutellás kanaladdal...  ;D Mert akár hiszed akár nem, a mai napig amikor eszembe jutsz, az jut eszembe, hogy 2002-ben a SB-n fekszem a földön a MOM-ban és arra jön egy bebarnítózott, szemüveges csávó, nutellás pólóban, kurvanagy nutellás üveggel és egy kanállal a kezében...mondom ez meg kiiiiii a franc????!!!!!  ****:))) Łł=


én is egyetértek George-al, ha sikeres akarsz lenni ebben a sportban, közel kell lenned a tűzhöz. véleményem szerint nem is kell neked 1-2 év, fél év alatt is egyenesbe lehet jönni, és talán szponzorokat is hamar sikerül találnod. remélem a webcast-os dolgot tudod folytatni, így bennemaradsz a köztudatban, és nem is kell mindig hajnalig fenntlenned.
ha az eddigi körülmények között ilyen eredményeket értél el, akkor innen már egyenes út vezet a győzelemhez :-){
A Namat story még csak most kezdődik....  /:-)
Igyekszem majd srácok!  8-)


Mint mindeki mást engem is meglepett a hír! De sztem jó döntést hoztál! Amit eddig véghez vittél az példa értékű. Többszörös magyar bajnok, és a világ legfiatalabb profi versenyzője.  :-){ Ezek után már csak felfele ível a pályád...közelebb kerülsz egy jó Mr. O helyezéshez. De azért remélem sokat hallunk rólad fórumon keresztül. Beszámolsz majd az akutális formákról,fotók,értend etc.... Ne felejtsd el,h sokan szorítunk neked innen a tengeren túl   ;D
Minden jót kívánok Neked és Lindának!  @:-) @:-) @:-)
Szia Pisti!
Sok sikert az új élethez Amerikában!! Nagyon jól tetted hogy ott maradtál,hiszen így hamar szerezhetsz menő amcsi szponzorokat,szóval további jó készülést és sok sikert a következőkben most már (talán mondhatom így) igazi Amerikai profiként!! :-)!

Üdv:Dávid :)
Köszönöm fiúk! 

;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 14. - 04:09:27
Válasz #656
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mondani akartam , hogy a faszért virrasztasz már megint Steve ! Rájöttem , hogy van pár óra lemaradásod ! :D

Mi a helyzet ? Dobáld nekünk a képeket , mivel , kikkel találkozol nap mint nap !  :-){ :-){ @:-)
Igen, itt 6 órával kevesebb van.

Rendben, majd néha tudósítok, hogy mi a helyzet.


 /:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 14. - 07:26:59
Válasz #657

champ04

Vendég
Szia Istvan.
Gratulalok a dontesedhez, sok kaput nyithat meg elotted a jovoben.
3 elonye biztosan lesz a palyafutasodat illetoen.
Eloszor is a fizetesedbol mindig meg fogod tudni engedni magadnak a sportot, nem fog gondot jelenteni megvenni a csirkemellet meg a halat, a kiegeszitoket meg minden mast ami szukseges a fejlodesedhez.
Floridaban egesz evben vasarolhatsz friss gyumolcsot es zoldseget, nagyon megengedheto aron.
Masodszor kozel leszel mas hasonszoru vagy jobb profikhoz mint te magad, latni oket, baratsagokat kotni es informaciot cserelni veluk motivacio lehet a szamodra, nem beszelve arrol hogy mindig tanul az ember valami ujat a nap alatt.
Harmadjara de nem utolso sorban a birak is mas szemmel fognak rad nezni ha itt elsz kint. Nem mondom hogy azonnal az elso versenyeden magasabb helyezest kapsz, de mindenkeppen mashogyan neznek rad ha helybeli vagy, gyakrabban latnak, mas kihivasokat kapsz a szinpadon.
Ez nem tul fair, de igy mukodik, azok a versenyzok akik innen jutnak fel a profik koze mar ismertek az NPC versenyekrol. Ez lehet hogy csak az en velemenyem hogy pozitivan befolyasolhatja az eredmenyeidet, de en igy latom. Nyilvan az adott hogy jo formaban lepsz szinpadra.
Elnezest hogy bemutatkozas nelkul osztom itt az eszt neked, csak gondoltam segit megerositeni a dontest amit hoztal.
A legjobbakat es sok sikert a jovoben.

                                                                                                                       Lala

2009. Augusztus 14. - 09:33:39
Válasz #658
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Istvan.
Gratulalok a dontesedhez, sok kaput nyithat meg elotted a jovoben.
3 elonye biztosan lesz a palyafutasodat illetoen.
Eloszor is a fizetesedbol mindig meg fogod tudni engedni magadnak a sportot, nem fog gondot jelenteni megvenni a csirkemellet meg a halat, a kiegeszitoket meg minden mast ami szukseges a fejlodesedhez.
Floridaban egesz evben vasarolhatsz friss gyumolcsot es zoldseget, nagyon megengedheto aron.
Masodszor kozel leszel mas hasonszoru vagy jobb profikhoz mint te magad, latni oket, baratsagokat kotni es informaciot cserelni veluk motivacio lehet a szamodra, nem beszelve arrol hogy mindig tanul az ember valami ujat a nap alatt.
Harmadjara de nem utolso sorban a birak is mas szemmel fognak rad nezni ha itt elsz kint. Nem mondom hogy azonnal az elso versenyeden magasabb helyezest kapsz, de mindenkeppen mashogyan neznek rad ha helybeli vagy, gyakrabban latnak, mas kihivasokat kapsz a szinpadon.
Ez nem tul fair, de igy mukodik, azok a versenyzok akik innen jutnak fel a profik koze mar ismertek az NPC versenyekrol. Ez lehet hogy csak az en velemenyem hogy pozitivan befolyasolhatja az eredmenyeidet, de en igy latom. Nyilvan az adott hogy jo formaban lepsz szinpadra.
Elnezest hogy bemutatkozas nelkul osztom itt az eszt neked, csak gondoltam segit megerositeni a dontest amit hoztal.
A legjobbakat es sok sikert a jovoben.

                                                                                                                       Lala
Hi,

Hmm, ha "champ", Lala és USA...akkor Kónya Lajos...?  ????... ::)

Végülis mindegy, csak találgattam... Köszönöm, hogy írtál! Így van ahogy írod, nem véletlenül határoztam el végleg, hogy lépnem kell bármi is legyen...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 14. - 15:28:22
Válasz #659
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sok sikert kivánunk!
Remélem megtaláljátok a számításotok!
 /:-) /:-)