2024. Május 20. - 02:31:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 202 Showdown 2009 - Második felvonás  (Megtekintve 138725 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 11. - 15:58:20
Válasz #630
Nem elérhető

zeitge1st


Ha ezt olvasod, túl sok szabadidőd van!

2009. Augusztus 12. - 03:27:53
Válasz #631
Nem elérhető

máté


http://en.wikipedia.org/wiki/Metoclopramide

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/CERUCAL_injekcio/292


A verseny napján amint kezdesz rosszul lenni beadsz 1-et(esetleg 2-t),addig adod 2 óránként amíg teljesen el nem múlik a hányinger.

Fontos,hogy van egy enyhe aldoszteron kiválasztást serkentő hatása(nagyon nagy adagban hiperaldoszteronizmus is lehet belőle),ettől nő a Na és víz visszatartása a vesében,ezzel jó vigyázni!

2009. Augusztus 12. - 05:52:34
Válasz #632
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
http://en.wikipedia.org/wiki/Metoclopramide

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/CERUCAL_injekcio/292


A verseny napján amint kezdesz rosszul lenni beadsz 1-et(esetleg 2-t),addig adod 2 óránként amíg teljesen el nem múlik a hányinger.

Fontos,hogy van egy enyhe aldoszteron kiválasztást serkentő hatása(nagyon nagy adagban hiperaldoszteronizmus is lehet belőle),ettől nő a Na és víz visszatartása a vesében,ezzel jó vigyázni!

Köszönöm Máté, legközelebb mindenképp lesz egy-két Cerucal a zsebemben.  ;-oo-; @:-) :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 12. - 06:33:29
Válasz #633
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Visszatérve a versenyekre, a versenyzésre. Mielőtt bárki azt hinné, hogy én elégedett vagyok ezzel a formával...hát nagyon nem. Nem vagyok hülye, a 2004-es Magyar Bajnokságon is jobban néztem ki. Ez most egy más szituáció. Itt maximum azért lehet nekem gratulálni, hogy megyek előre folyamatosan, még ha néha ész nélkül is. Nagyon akarom bassza meg! És sajnos a körülmények ezekhez a tervekhez még közel sem adottak, soha nem is voltak meg...de én meg annyira akarom, hogy belerohanok mindenbe. Ezért lehet engem bírálni, nem tudom mi lett volna eddig a helyesebb út. De azt tudom, hogy véglegesen elérkeztem ahhoz a ponthoz, hogy ezt ebben a formában nem tudom folytatni, vagyis inkább semmi értelme nincsen így folytatni.

Miért? Nem megyek bele túl mélyen, de...pl. ugyanazokkal a feltételekkel készülök anyagilag, mint 2004-ben...csak éppen azóta kicsit más a játék. Mi változott azóta? Az Extremefit jóvoltából már 4 évben versenyezhettem külföldön (Los Angeles, Montreal, Santa Susanna, Tampa, Dallas, Jacksonville...). Egyre több dolgom akadt a privát életemben és egyre kevesebbet tudtam fókuszálni a bodybuilding-re. Amennyivel több  pénzt kerestem, annyival többet kellett költenem az életemre (nem a felkészülésemre), nem akartam és nem is tudtam volna tovább terhelni a szüleimet anyagilag. A kis extra pénzt amit egy évben esetleg gyűjtöttem (és kölcsönkértem) azt mindig a versenyeim utiköltségei vitték el (hotel, kaja, taxi stb). Évek óta készülök jobb ruhákat, cipőket venni...ilyenekre (pedig ez azért közel sem luxuscikk) már sosem volt keret. Sorolhatnám még...de szánalmasnak tünne. Ennyi (és még sokkal több) probléma, stressz és frusztráció mellett igen nehéz készülni. Megcsinálom, de nem ugyanaz mint 2004-ben amikor a legnagyobb bajom az volt, hogy 170 vagy 180 g csirkét rakjak a tányérra...

Szóval már úgy kezdtem neki a 2009-es évnek, hogy ezt most még így megpróbálom megcsinálni, ha törik, ha szakad, de aztán 180 fokos fordulatot veszek és elindulok más irányba, hogy később sikeresebben folytathassam a versenyzést. Az egész év ennek a jegyében, tervezésekkel telt el...éreztem, ez most sokkal fontosabb mint a bodybuilding. Mellesleg amúgy sem lett volna semmi pénzem folytatni a felkészülést és elutazni Vegas-ba az Olympia-ra stb-stb... Semmiképp nem mentem volna! De a pénzdíj az jól jött volna.

Szóval ezek a tervek folyamatosan forogtak bennem, miközben talán a sors alakította úgy a dolgokat, hogy egyre szarabb lett a helyzet körülöttem, ezzel is felhívva a figyelmet arra, hogy ez így nem mehet tovább. Ezt sem fogom részletezni, de pl. minden eddigi munkalehetőségem megszűnt, szünetelni kezdett vagy meg fog szűnni. Pár héttel az indulás előtt összetört az autónk. Lindát elbocsájtották. Ilyesmik.

Egy szónak is száz a vége. Itt maradtunk Floridában. Saint Petersburg-ban. Mindent előre leszerveztem, majd itt hányások közepette intéztem el a kezdő lépéseket. Már bérlünk egy lakást, van itteni címünk, telefonszám, internet. Lófasz pénzből gazdálkodunk, de új életet kezdünk. Nincs veszíteni valónk. Szó szerint. Meglátjuk, hogy alakul a dolog, de csakis a papírokon múlik. Ha rajtunk múlik soha nem megyünk vissza, eszünk ágában sincs. Így vagy úgy de itt folytatjuk! Cél, hogy minden legális legyen...munka már holnaptól lenne, kezdőbérrel is a több mint a duplája annak mint amit Magyarországon NÉGY forrásból kerestem meg. Majd szépen lassan kialakulnak a dolgok.

Aztán ha sikerül megteremtenünk egy megfelelő anyagi biztonságot akkor majd folytatni fogom a versenyzést. 1-1.5-2 év múlva. Meglátjuk. 25 éves vagyok. Tampa-ban Henry és Powell 35 fölött volt, Hodgson és Tricky 40 fölött... Hová siessek?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 12. - 07:33:51
Válasz #634
Nem elérhető

hopika


Ha számít valamit:én is visszamennék...ég és föld a két ország.
Sőt,ha nagyon nem jönnek össze a dolgok,akkor vissza is megyek én is-még egy évet adtam magamnak.
Sok sikert Pisti!!!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 12. - 07:45:48
Válasz #635
Nem elérhető

Raymond


Steve!! Sok sikert kívánok neked Amerikában! TE MEGCSINÁLTAD!!!  ****:)))))) :-){ :-){ :-){

2009. Augusztus 12. - 08:12:27
Válasz #636

csery

Vendég
Tökéletesen biztos voltam benne, hogy valami ilyesmit fogsz csinálni... respect. :-){ :-){ :-)!

2009. Augusztus 12. - 09:26:21
Válasz #637
Nem elérhető

swarci


WOW

csak megtetted a lépést, gondolom már évek óta ez motoszkált a fejedben és most eljött a pillanat.. csak a papírok is legyenek meg és vissza se nézz..

sok sikert a továbbiakban  :-)!

2009. Augusztus 12. - 09:43:43
Válasz #638
Nem elérhető

sasa


Hoppá! !+"%
Erre nem is gondoltam. Nagy bátorság a részetekről, de sok sikert hozzá. ****:))))))
Igazából nincs mit veszítenetek. **:))))*

2009. Augusztus 12. - 10:02:50
Válasz #639
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 12. - 10:37:52
Válasz #640
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ott az igazság!
Talán Neked sikerül és nem cseszed el a még fiatal éveidet azzal hogy mindig csak kivársz.Ott végre biztosan történni fog valami.És ha kinn maradsz mi lehet a legrosszabb ami történhet...az hogy boldogan éltek ,jobb körülmények között mint itthon bármikor..Nem kell bosszankodnod az áremelések miatt,hogy megint 8 ft-al emelték a benzin árát,stb...ha meg van a helyed abban a szép környezetben és tudsz dolgozni,pénzt keresni már sok-sok lépcsőfokkal előrébb vagy mint itthon bármikor lehetnél.És hidd el,ez az igazi előrelépés,nem az hogy megint előrébb végezhetsz egy versenyen.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 12. - 11:01:57
Válasz #641
Nem elérhető

csakisti


Amerikát a lehetőségek földjeként emlegetik.
Sok olyan ember is boldogul, aki különösebb cél nélkül próbálkozik.
Egy olyan eltökélt sportember mint Te biztosan boldogulni fog!
Remélem mihamarabb megtaláljátok számításaitokat!

Hajrá!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Augusztus 12. - 11:25:02
Válasz #642
Nem elérhető

FirstLady


Pisti! A legjobbakat kívánom neked (nektek!) minden téren! ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 12. - 11:42:56
Válasz #643
Nem elérhető

hummerdikk


Visszatérve a versenyekre, a versenyzésre. Mielőtt bárki azt hinné, hogy én elégedett vagyok ezzel a formával...hát nagyon nem. Nem vagyok hülye, a 2004-es Magyar Bajnokságon is jobban néztem ki. Ez most egy más szituáció. Itt maximum azért lehet nekem gratulálni, hogy megyek előre folyamatosan, még ha néha ész nélkül is. Nagyon akarom bassza meg! És sajnos a körülmények ezekhez a tervekhez még közel sem adottak, soha nem is voltak meg...de én meg annyira akarom, hogy belerohanok mindenbe. Ezért lehet engem bírálni, nem tudom mi lett volna eddig a helyesebb út. De azt tudom, hogy véglegesen elérkeztem ahhoz a ponthoz, hogy ezt ebben a formában nem tudom folytatni, vagyis inkább semmi értelme nincsen így folytatni.

Miért? Nem megyek bele túl mélyen, de...pl. ugyanazokkal a feltételekkel készülök anyagilag, mint 2004-ben...csak éppen azóta kicsit más a játék. Mi változott azóta? Az Extremefit jóvoltából már 4 évben versenyezhettem külföldön (Los Angeles, Montreal, Santa Susanna, Tampa, Dallas, Jacksonville...). Egyre több dolgom akadt a privát életemben és egyre kevesebbet tudtam fókuszálni a bodybuilding-re. Amennyivel több  pénzt kerestem, annyival többet kellett költenem az életemre (nem a felkészülésemre), nem akartam és nem is tudtam volna tovább terhelni a szüleimet anyagilag. A kis extra pénzt amit egy évben esetleg gyűjtöttem (és kölcsönkértem) azt mindig a versenyeim utiköltségei vitték el (hotel, kaja, taxi stb). Évek óta készülök jobb ruhákat, cipőket venni...ilyenekre (pedig ez azért közel sem luxuscikk) már sosem volt keret. Sorolhatnám még...de szánalmasnak tünne. Ennyi (és még sokkal több) probléma, stressz és frusztráció mellett igen nehéz készülni. Megcsinálom, de nem ugyanaz mint 2004-ben amikor a legnagyobb bajom az volt, hogy 170 vagy 180 g csirkét rakjak a tányérra...

Szóval már úgy kezdtem neki a 2009-es évnek, hogy ezt most még így megpróbálom megcsinálni, ha törik, ha szakad, de aztán 180 fokos fordulatot veszek és elindulok más irányba, hogy később sikeresebben folytathassam a versenyzést. Az egész év ennek a jegyében, tervezésekkel telt el...éreztem, ez most sokkal fontosabb mint a bodybuilding. Mellesleg amúgy sem lett volna semmi pénzem folytatni a felkészülést és elutazni Vegas-ba az Olympia-ra stb-stb... Semmiképp nem mentem volna! De a pénzdíj az jól jött volna.

Szóval ezek a tervek folyamatosan forogtak bennem, miközben talán a sors alakította úgy a dolgokat, hogy egyre szarabb lett a helyzet körülöttem, ezzel is felhívva a figyelmet arra, hogy ez így nem mehet tovább. Ezt sem fogom részletezni, de pl. minden eddigi munkalehetőségem megszűnt, szünetelni kezdett vagy meg fog szűnni. Pár héttel az indulás előtt összetört az autónk. Lindát elbocsájtották. Ilyesmik.

Egy szónak is száz a vége. Itt maradtunk Floridában. Saint Petersburg-ban. Mindent előre leszerveztem, majd itt hányások közepette intéztem el a kezdő lépéseket. Már bérlünk egy lakást, van itteni címünk, telefonszám, internet. Lófasz pénzből gazdálkodunk, de új életet kezdünk. Nincs veszíteni valónk. Szó szerint. Meglátjuk, hogy alakul a dolog, de csakis a papírokon múlik. Ha rajtunk múlik soha nem megyünk vissza, eszünk ágában sincs. Így vagy úgy de itt folytatjuk! Cél, hogy minden legális legyen...munka már holnaptól lenne, kezdőbérrel is a több mint a duplája annak mint amit Magyarországon NÉGY forrásból kerestem meg. Majd szépen lassan kialakulnak a dolgok.

Aztán ha sikerül megteremtenünk egy megfelelő anyagi biztonságot akkor majd folytatni fogom a versenyzést. 1-1.5-2 év múlva. Meglátjuk. 25 éves vagyok. Tampa-ban Henry és Powell 35 fölött volt, Hodgson és Tricky 40 fölött... Hová siessek?
:-){  Szeretnek is sok sikert es boldogabb eveket kivanni! Nem veletlenul tortentek veled a versenyek elotti balesetek illetve ami a versenyek kozben is volt. Remeljuk, mostmar az utadon vagy, csak be kell jarni! Mindent bele, es en szemely szerint buszke vagyok rad (es fel is nezek rad), hogy felmerted ezt vallalni egy jobb jovo erdekeben!
Remelem meg hallunk rolad!  ;)

2009. Augusztus 12. - 11:50:26
Válasz #644
Nem elérhető

George


Ez meglepő, de teljesen igazad van - ha egy amerikai sportban akarsz kint versenyezni, akkor ott kell lenned teljesen. Fórumon leszel még egyébként, vagy ezt is befejezed? ::)