2024. Április 28. - 10:48:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi felszerelések  (Megtekintve 36355 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 04. - 18:52:05
Megtekintve 36355 alkalommal
Nem elérhető

tomasz


Nem találtam a kérdésemnek megfelelő topicot,szóval nyitottam egyet,talán nem lesz érdektelen.
Tehát,szeretnék egy erőkeretet csinálni a terembe.Az a kérdésem,hogy van-e tapasztalata valakinek eme eszköz készítésében?Esetleg rajz vagy skicc netán fénykép nincs-e a birtokában valakinek?Elképzelésem ugyan van,de jó lenne ha hasonlítana egy eredetire ;)
Egyébként más eszközről is jöhetnek rajzok ha van valakinek.Pl. melltámaszos evező gép,vagy t-rudas.Vagy valami egyszerűbb álló vádli gép.
I
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 05. - 21:16:24
Válasz #1

Grizzly79

Vendég
Nem találtam a kérdésemnek megfelelő topicot,szóval nyitottam egyet,talán nem lesz érdektelen.
Tehát,szeretnék egy erőkeretet csinálni a terembe.Az a kérdésem,hogy van-e tapasztalata valakinek eme eszköz készítésében?Esetleg rajz vagy skicc netán fénykép nincs-e a birtokában valakinek?Elképzelésem ugyan van,de jó lenne ha hasonlítana egy eredetire ;)
Egyébként más eszközről is jöhetnek rajzok ha van valakinek.Pl. melltámaszos evező gép,vagy t-rudas.Vagy valami egyszerűbb álló vádli gép.
I
Sajna tervrajzom nincsen, de megkérdezem, hogy nem lenne-e értelme inkább kutatni valami használt után és azt kipofozni kicsit.  ****:))))))

2009. Július 05. - 23:50:25
Válasz #2
Nem elérhető

tomasz


Nekem lakatos a szakmám egyébként.Nem nagy kunszt össze dobni ilyesmi cuccokat.Csak általában rajz után szoktunk dolgozni,azért keresek ilyesmit.Rajz után lényegesen egyszerűbb a mutatvány.De ha nem lesz az se gáz,majd leszedek egy fotót róla és az alapján megcsinálom.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 06. - 00:12:04
Válasz #3

Grizzly79

Vendég
Nekem lakatos a szakmám egyébként.Nem nagy kunszt össze dobni ilyesmi cuccokat.Csak általában rajz után szoktunk dolgozni,azért keresek ilyesmit.Rajz után lényegesen egyszerűbb a mutatvány.De ha nem lesz az se gáz,majd leszedek egy fotót róla és az alapján megcsinálom.
Akkor meg mi lenne, ha egy teremben lemérnéd?
Szerintem megoldható egy kisebb teremben.

2009. Július 06. - 00:19:11
Válasz #4
Nem elérhető

Kicsibors


Ha már itt tartunk, én meg arra lennék kíváncsi, hogy pl egy egyszerűbb lábtolót, illetve ülővádli gépet mennyiből lehetne kihozni árban?!...
Én kértem egyszer kíváncsiságból árajánlatot egy sráctól az általa készített lábtolóra (nem lapsúlyos), de ilyen 100.000-et írt...
Ilyen erővel tényleg vehet az ember használtan is, szóval Tomasz, ha tudod mennyiből jönne ki ilyesmi anyagárban, akkor áruld el nekem légyszi, hogy tudjam mi a pálya! Előre is köszönöm!

2009. Július 06. - 00:24:48
Válasz #5

Grizzly79

Vendég
Nekem lakatos a szakmám egyébként.Nem nagy kunszt össze dobni ilyesmi cuccokat.Csak általában rajz után szoktunk dolgozni,azért keresek ilyesmit.Rajz után lényegesen egyszerűbb a mutatvány.De ha nem lesz az se gáz,majd leszedek egy fotót róla és az alapján megcsinálom.
Akkor meg mi lenne, ha egy teremben lemérnéd?
Szerintem megoldható egy kisebb teremben.
Szerintem valami ilyesmi kell neked:
Nem nyesem át ide képet. A linken van kép is.

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=112074531

2009. Július 06. - 10:50:22
Válasz #6

Grizzly79

Vendég
Nekem lakatos a szakmám egyébként.Nem nagy kunszt össze dobni ilyesmi cuccokat.Csak általában rajz után szoktunk dolgozni,azért keresek ilyesmit.Rajz után lényegesen egyszerűbb a mutatvány.De ha nem lesz az se gáz,majd leszedek egy fotót róla és az alapján megcsinálom.
Akkor meg mi lenne, ha egy teremben lemérnéd?
Szerintem megoldható egy kisebb teremben.
Szerintem valami ilyesmi kell neked:
Nem nyesem át ide képet. A linken van kép is.

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=112074531

Mondjuk a srác fából csinálta.

1. És ilyen lett neki.
2. Terv 1
3. Terv 2

2009. Július 06. - 21:15:00
Válasz #7
Nem elérhető

tomasz


Ha már itt tartunk, én meg arra lennék kíváncsi, hogy pl egy egyszerűbb lábtolót, illetve ülővádli gépet mennyiből lehetne kihozni árban?!...
Én kértem egyszer kíváncsiságból árajánlatot egy sráctól az általa készített lábtolóra (nem lapsúlyos), de ilyen 100.000-et írt...
Ilyen erővel tényleg vehet az ember használtan is, szóval Tomasz, ha tudod mennyiből jönne ki ilyesmi anyagárban, akkor áruld el nekem légyszi, hogy tudjam mi a pálya! Előre is köszönöm!
Kérlek szépen,egy lábtolót,ha csak az anyagot számolom legrosszabb esetben is 30 rugóból össze lehet hozni,de akkor már olyan brutális lesz,hogy daruskocsival kell be emelni a terembe.Én speckó anyaggal együtt 50-ből simán kihoznám(és akkor már bőkezű voltam magammal).Ülő vádli gépet bent a cégnél össze hoztam kb 3 óra alatt,az ottani anyagból.Nem úgy fest mint amit most vettél az üzletben,de használjuk már egy éve kb.Egy köszönömbe került a főnök felé intézve.
Szóval ezt-azt meg lehet oldani.Nálunk a teremben a cuccok döntő többsége saját készítésű.Önkormányzat még a szocializmusban kijelölt egy helyet vettek bele egy fekvenyomó padot meg kb 200 kiló súlyt+rudakat oszt hajrá!De azóta is ezt használjuk.Ha akrunk valamit szólunk a polgármasternek,és ha nem szürreális a kérés szokott segíteni.Gondolok itt vasanyagra stb.Egyébként a terem rezsiét is ők állják.Mondanom se kell,hogy free a teremhasználat.Mondjuk nincs büfé,meg turmixot se tudunk edzés után inni,de fakultatív megoldjuk otthon.Autóval 2,5 perc alatt otthon vagyok.Szóval lehetne roszabb is.Majd  tolok fel pár képet a mi kis hardcore termünkről.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 06. - 21:15:00
Válasz #8
Nem elérhető

tomasz


Kösz grizzly a hasznos infókat.Ezek alapján már jobban képben vagyok mit hogyan. Łł=  @:-)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 16. - 12:20:02
Válasz #9

Grizzly79

Vendég
Kösz grizzly a hasznos infókat.Ezek alapján már jobban képben vagyok mit hogyan. Łł=  @:-)
Welcome Sir, welcome!  ****:))))))

2009. Július 16. - 12:41:43
Válasz #10

Torony

Vendég
Rendes könyökvédőt hol lehet kapni (mármint a kibaszott 8000 HUF/db Nájkin kívül)? Vótam bájótekknél, ott M-est adott a csaj, mondtam, hogy nem csuklószorítót akarok, aszonta rendel, 2-3 nap. Így a 10. nap után már nem várnék tovább... tehát, ötlet?

2009. Július 16. - 12:48:21
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Rendes könyökvédőt hol lehet kapni (mármint a kibaszott 8000 HUF/db Nájkin kívül)? Vótam bájótekknél, ott M-est adott a csaj, mondtam, hogy nem csuklószorítót akarok, aszonta rendel, 2-3 nap. Így a 10. nap után már nem várnék tovább... tehát, ötlet?

Ha csak arra kell hogy melegen tartsa, bemész az első 100Ft-os boltba, ott lehet kapni ilyen nagymama térdszorítót, én olyat használok könyökre  ;D Párszáz Ft  ****:))))))

2009. Július 16. - 12:54:05
Válasz #12
Nem elérhető

FirstLady


Rendes könyökvédőt hol lehet kapni (mármint a kibaszott 8000 HUF/db Nájkin kívül)? Vótam bájótekknél, ott M-est adott a csaj, mondtam, hogy nem csuklószorítót akarok, aszonta rendel, 2-3 nap. Így a 10. nap után már nem várnék tovább... tehát, ötlet?

Ha csak arra kell hogy melegen tartsa, bemész az első 100Ft-os boltba, ott lehet kapni ilyen nagymama térdszorítót, én olyat használok könyökre  ;D Párszáz Ft  ****:))))))
igen, vagy orvosi segédeszköz bótban :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 16. - 13:11:43
Válasz #13

Torony

Vendég
Rendes könyökvédőt hol lehet kapni (mármint a kibaszott 8000 HUF/db Nájkin kívül)? Vótam bájótekknél, ott M-est adott a csaj, mondtam, hogy nem csuklószorítót akarok, aszonta rendel, 2-3 nap. Így a 10. nap után már nem várnék tovább... tehát, ötlet?

Ha csak arra kell hogy melegen tartsa, bemész az első 100Ft-os boltba, ott lehet kapni ilyen nagymama térdszorítót, én olyat használok könyökre  ;D Párszáz Ft  ****:))))))

nem ártana, hogy kissé szorítaná is az ízületet. De kösz a tippet, meg akkor keresek valami orvosi bótot is...

2009. Július 16. - 13:48:32
Válasz #14
Nem elérhető

Cressler


én vettem anno az auchanban ilyen neoprene cuccot elég jól szórít és bírja a strapát
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!