2024. Április 28. - 15:39:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi felszerelések  (Megtekintve 36361 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 16. - 15:00:05
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Köcce!  :-){

A súly csak eszköz szerintem, ha valaki jól akar kinézni. Nyilván más, ha valaki erőemelő sportokban akar babérokra törni. Bár azokat mindig irigyeltem, akik nagyon jól tudnak kinézni, ráadásul baromi erősek is.

Nekem az izületeim nem bírják, már nem is nagyon erőltetem ezt a dolgot  ::)

Igy van, ezért kell szerintem is jobban a gyakorlat helyes kivitelezésére figyelni, nem pedig a súlyra. Mindamellett, hogy igy az edzett izomcsoport fogja elvégezni a munkát, még az izületeidet sem csapod szét. És hiába kevesebb a súly, az nem azt jelenti, hogy pl. a melled kevesebbet fog dolgozni...sőt. Pontosan igy fog többet, mivel ki lehet kapcsolni ezáltal a többi izomcsoportot, ami segitene. Legalább is nálam ezek a tapasztalatok.

Jól elkanyarodtunk a tárgytól.  :D

Én lassan csinálom a negatívot, és próbálom gyorsan a pozitív szakaszt.. Így hamarabb fáradok, és az ízületek is hálásabbak neki, mintha rángatnám a súlyt. Fekvenyomás, leengedés van vagy 3-4mp. Ha úgy csinálnám mint Branch, lehet többet nyomnék, de minek?  :-}

Na de tényleg  :-!!!

2009. Július 16. - 15:01:59
Válasz #31

B1ll4

Vendég
Balu ,  mondj már egy guggoló , fekvenyomó , meg amit szeretnél még súlyhasználatot ! Gyenge mi ? :D

Tényleg nem dolgozok nagy súllyal...azok közül akik irnak, naplót vezetnek...90% nagyobb súllyal dolgozik, mint én.  ;) Régebben jobban érdekelt a súly, de most már abszolút nem nézem mennyi van a rúdon, hanem, hogy minnél jobban bedurrantsam az adott izomcsoportot.

Hétfőn pl. 100kg-ig mentem fel fekvenyomásban, de úgy durrantam, hogy még most is érzem. És nekem ez fontosabb, minthogy 180al nyomjak fekve, de mondjuk azt már mindenből nyomom, csak mellből nem.

Az én emberem vagy !  :-)! :-)! :-)!

2009. Július 16. - 15:09:43
Válasz #32
Nem elérhető

fastor


valahova elkeveredett az övem ˝=/
s kéne, mert egyáltalán nem tudok guggolni, úgyfáj a derekam töle...
néztem övet, biotech, 3500ft, börnek néz ki, de nemtudta megmondani a csávó, esetleg tudtok valamit ajánlani?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 16. - 15:23:03
Válasz #33

Torony

Vendég
valahova elkeveredett az övem ˝=/
s kéne, mert egyáltalán nem tudok guggolni, úgyfáj a derekam töle...
néztem övet, biotech, 3500ft, börnek néz ki, de nemtudta megmondani a csávó, esetleg tudtok valamit ajánlani?


nekem eddig csak sureshot bőröveim voltak, agyonütehetetlenek, örök életűek, csak idő betörni.

2009. Július 16. - 15:51:17
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


valahova elkeveredett az övem ˝=/
s kéne, mert egyáltalán nem tudok guggolni, úgyfáj a derekam töle...
néztem övet, biotech, 3500ft, börnek néz ki, de nemtudta megmondani a csávó, esetleg tudtok valamit ajánlani?


nekem eddig csak sureshot bőröveim voltak, agyonütehetetlenek, örök életűek, csak idő betörni.
olyanom volt, csak elhagytam ****) ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 16. - 16:02:47
Válasz #35

Torony

Vendég
valahova elkeveredett az övem ˝=/
s kéne, mert egyáltalán nem tudok guggolni, úgyfáj a derekam töle...
néztem övet, biotech, 3500ft, börnek néz ki, de nemtudta megmondani a csávó, esetleg tudtok valamit ajánlani?


nekem eddig csak sureshot bőröveim voltak, agyonütehetetlenek, örök életűek, csak idő betörni.
olyanom volt, csak elhagytam ****) ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

nekem a teremből loptak el kettőt anno... a Gildában meg valaki a letett kesztyűket gyűjti, hogy a görcs rángassa a tizedikre...

2009. Július 16. - 16:06:05
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


valahova elkeveredett az övem ˝=/
s kéne, mert egyáltalán nem tudok guggolni, úgyfáj a derekam töle...
néztem övet, biotech, 3500ft, börnek néz ki, de nemtudta megmondani a csávó, esetleg tudtok valamit ajánlani?


nekem eddig csak sureshot bőröveim voltak, agyonütehetetlenek, örök életűek, csak idő betörni.
olyanom volt, csak elhagytam ****) ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

nekem a teremből loptak el kettőt anno... a Gildában meg valaki a letett kesztyűket gyűjti, hogy a görcs rángassa a tizedikre...
azdedurva :-O
egyszer látnám ,hogy valaki az edzéscuccom lopja, letörném a kezét :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 16. - 16:08:38
Válasz #37

Torony

Vendég
valahova elkeveredett az övem ˝=/
s kéne, mert egyáltalán nem tudok guggolni, úgyfáj a derekam töle...
néztem övet, biotech, 3500ft, börnek néz ki, de nemtudta megmondani a csávó, esetleg tudtok valamit ajánlani?


nekem eddig csak sureshot bőröveim voltak, agyonütehetetlenek, örök életűek, csak idő betörni.
olyanom volt, csak elhagytam ****) ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

nekem a teremből loptak el kettőt anno... a Gildában meg valaki a letett kesztyűket gyűjti, hogy a görcs rángassa a tizedikre...
azdedurva :-O
egyszer látnám ,hogy valaki az edzéscuccom lopja, letörném a kezét :-/-

ha látnám, én is belelépnék az arcába. Pl aerob előtt leveszem, véletlenül ott hagyom a gépen vagy a gép mögött a párkányon. Megfeledkezek róla, az öltözőben nézem, hogy hopp, nyema kesztyű. Felemegyek, ahova tettem, ott nincs, kérdezem a pultos picsákat, hogy valaki nem adta-e le, persze nem.

2009. Július 16. - 16:10:38
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


valahova elkeveredett az övem ˝=/
s kéne, mert egyáltalán nem tudok guggolni, úgyfáj a derekam töle...
néztem övet, biotech, 3500ft, börnek néz ki, de nemtudta megmondani a csávó, esetleg tudtok valamit ajánlani?


nekem eddig csak sureshot bőröveim voltak, agyonütehetetlenek, örök életűek, csak idő betörni.
olyanom volt, csak elhagytam ****) ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

nekem a teremből loptak el kettőt anno... a Gildában meg valaki a letett kesztyűket gyűjti, hogy a görcs rángassa a tizedikre...
azdedurva :-O
egyszer látnám ,hogy valaki az edzéscuccom lopja, letörném a kezét :-/-

ha látnám, én is belelépnék az arcába. Pl aerob előtt leveszem, véletlenül ott hagyom a gépen vagy a gép mögött a párkányon. Megfeledkezek róla, az öltözőben nézem, hogy hopp, nyema kesztyű. Felemegyek, ahova tettem, ott nincs, kérdezem a pultos picsákat, hogy valaki nem adta-e le, persze nem.
mondjuk, ha kevesen járnak adott idöben a terembe, akkor ki lehet szürni.. de amúgynemhiszem
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 16. - 16:13:04
Válasz #39

Torony

Vendég
Gilda hermina út hétköznap du. fél 6 és 7 között szted mennyien vannak? :)

2009. Július 16. - 16:14:24
Válasz #40
Nem elérhető

fastor


Gilda hermina út hétköznap du. fél 6 és 7 között szted mennyien vannak? :)
;D
nem úgy mint a régi jó Milleniumban mi? ;D ott már 5 ember tömeg volt ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 16. - 17:25:33
Válasz #41
Nem elérhető

George


Könyökbandázs témában tudom ajánalni az Inzert, ha tud szerezni akinek kell :D Nincs jobb....ennyi. Fog mindent - izületet, izmot, keringést !+"% Kétemberes felhúzni. Könyökfájás nulla.
Súlyokhoz >:D csak annyit tennék hozzá, hogy ÉRZÉSRE megy minden. Nekem van olyan, hogy már 3. szériában az első gyakorltanál teljesen bedurran a mell, van úgy, hogy csak az edzés végén teljes az érzés. Sokmindentől függ, sajnos a fókusz nem mindig teljes, és ez néha meglátszik az edzésen ::) Nekem nem jön be a kis súlyokkal pantomimozás >:D , mindig próbáltam nagyobb súlyokra törekedni. Kinek a pap, kinek a papné ::) Mellesleg nincs szánalmasabb látvány,mint  amikor egy eléggé kigyúrt fazon 100 kg körüli súlyt görget végig magán >:D ****:)))

2009. Július 16. - 18:02:22
Válasz #42
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Könyökbandázs témában tudom ajánalni az Inzert, ha tud szerezni akinek kell :D Nincs jobb....ennyi. Fog mindent - izületet, izmot, keringést !+"% Kétemberes felhúzni. Könyökfájás nulla.
Súlyokhoz >:D csak annyit tennék hozzá, hogy ÉRZÉSRE megy minden. Nekem van olyan, hogy már 3. szériában az első gyakorltanál teljesen bedurran a mell, van úgy, hogy csak az edzés végén teljes az érzés. Sokmindentől függ, sajnos a fókusz nem mindig teljes, és ez néha meglátszik az edzésen ::) Nekem nem jön be a kis súlyokkal pantomimozás >:D , mindig próbáltam nagyobb súlyokra törekedni. Kinek a pap, kinek a papné ::) Mellesleg nincs szánalmasabb látvány,mint  amikor egy eléggé kigyúrt fazon 100 kg körüli súlyt görget végig magán >:D ****:)))

pantomimozás...te állat!  :D

2009. Július 16. - 20:23:08
Válasz #43
Nem elérhető

tomasz


Köcce!  :-){

A súly csak eszköz szerintem, ha valaki jól akar kinézni. Nyilván más, ha valaki erőemelő sportokban akar babérokra törni. Bár azokat mindig irigyeltem, akik nagyon jól tudnak kinézni, ráadásul baromi erősek is.

Nekem az izületeim nem bírják, már nem is nagyon erőltetem ezt a dolgot  ::)

Igy van, ezért kell szerintem is jobban a gyakorlat helyes kivitelezésére figyelni, nem pedig a súlyra. Mindamellett, hogy igy az edzett izomcsoport fogja elvégezni a munkát, még az izületeidet sem csapod szét. És hiába kevesebb a súly, az nem azt jelenti, hogy pl. a melled kevesebbet fog dolgozni...sőt. Pontosan igy fog többet, mivel ki lehet kapcsolni ezáltal a többi izomcsoportot, ami segitene. Legalább is nálam ezek a tapasztalatok.

Jól elkanyarodtunk a tárgytól.  :D
Szerintem,ha a body-t erőlteti valaki akkor valóban nem számít a súly.Egész pontosan számít,még pedig azért,hogy a progressziót tudd produkálni.Jó ha tudod mit és mennyivel csináltál előző alkalommal,hogy kicsivel überelni tudd a következő edzésen.Én csináltam a powert pár évig,egész nagy súlyokkal szórakoztam,de most,hogy a testépítést forszírozom én is az adott izomra koncentrálok,kb. fele akkora súlyokkal mint anno.Így is durva tud lenni.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 18. - 22:21:55
Válasz #44
Nem elérhető

George


Könyökbandázs témában tudom ajánalni az Inzert, ha tud szerezni akinek kell :D Nincs jobb....ennyi. Fog mindent - izületet, izmot, keringést !+"% Kétemberes felhúzni. Könyökfájás nulla.
Súlyokhoz >:D csak annyit tennék hozzá, hogy ÉRZÉSRE megy minden. Nekem van olyan, hogy már 3. szériában az első gyakorltanál teljesen bedurran a mell, van úgy, hogy csak az edzés végén teljes az érzés. Sokmindentől függ, sajnos a fókusz nem mindig teljes, és ez néha meglátszik az edzésen ::) Nekem nem jön be a kis súlyokkal pantomimozás >:D , mindig próbáltam nagyobb súlyokra törekedni. Kinek a pap, kinek a papné ::) Mellesleg nincs szánalmasabb látvány,mint  amikor egy eléggé kigyúrt fazon 100 kg körüli súlyt görget végig magán >:D ****:)))
Geroge te vagy az én emberem....  ;-oo-; mennyivel nyomsz fekve, és mekkora a karod.... and Nothing Else Matters  ***)))  :D

tudnátok nekem ajánlani valami aránylag olcsó, de mégis jó bandázst, amit tudnék tekerni könyökre és térdre is? szval ne "belebújós" legyen  ::) aki tud, esetleg dobhatna priviben linket is, előre is köszönöm  :-){
;-oo-; Sajnos az olcsó meg jó üti egymást, láttam olyat nálunk, hogy feltekernek srácok könyökre "bandázst", de én azt inkább valami fáslinak nézem, szóval nem egy konkrét gyártó terméke, hanem otthoni gyártmány.