2024. Április 28. - 18:55:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi ruházat  (Megtekintve 27741 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 10. - 13:56:36
Megtekintve 27741 alkalommal
Nem elérhető

adam22


Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi az a márka ami ""divatos"" (hasznos) edzéshez? Nektek melyik márka vált be? Sajnos most tudom csak évek után újrakezdeni a sportot, így olyanra lenne szükségem ahol van "S" méret is :D Köszönöm!

2009. Július 10. - 14:42:10
Válasz #1
Nem elérhető

Boresz


szia

én ebben nyomom: katonaságtól "örökölt" zöld trikó,ősrégi adidas hosszúnaci ,titokzokni (kínai),és elnyúzott BK-edzőcipő
itt nem a ruha teszi az embert,te teszed magad azzá amivé akarod

Lédy clózzad ezt is  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 10. - 15:02:56
Válasz #2

Torony

Vendég
nem divatbemutató, bazeg :) mindegy, csak kényelmes és funkcionális legyen!

2009. Július 10. - 17:13:11
Válasz #3
Nem elérhető

Gabe


Gaspari-s atlétában nyomjad, abban izmosabbnak tűnsz majd tuti!
De csakis a jó nagy GASP feliratúban!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 10. - 17:16:01
Válasz #4

SheHulk

Vendég
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi az a márka ami ""divatos"" (hasznos) edzéshez? Nektek melyik márka vált be? Sajnos most tudom csak évek után újrakezdeni a sportot, így olyanra lenne szükségem ahol van "S" méret is :D Köszönöm!

te most viccelsz itten ugye?

2009. Július 10. - 18:16:42
Válasz #5
Nem elérhető

FirstLady


én a decatlonban vásároltam low-budet termékeket. nem nyúlik, jó az anyaga, tartós és nem veszti a színét sem, és olcsó.

Az övem és a kesztyűm Mad Max...

A cipőm nike, a zoknim noname, a törcsim Colortex, a tusfürdőm Dove ;D

Várjá boresz, megnézem, mit akar kihozni belőle :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 18:17:58
Válasz #6

SheHulk

Vendég
én a decatlonban vásároltam low-budet termékeket. nem nyúlik, jó az anyaga, tartós és nem veszti a színét sem, és olcsó.

Az övem és a kesztyűm Mad Max...

A cipőm nike, a zoknim noname, a törcsim Colortex, a tusfürdőm Dove ;D

Várjá boresz, megnézem, mit akar kihozni belőle :D

dejóóóóó!! az én tusfördőm is Dovecsi ****:)))

2009. Július 10. - 18:21:42
Válasz #7
Nem elérhető

FirstLady


én a decatlonban vásároltam low-budet termékeket. nem nyúlik, jó az anyaga, tartós és nem veszti a színét sem, és olcsó.

Az övem és a kesztyűm Mad Max...

A cipőm nike, a zoknim noname, a törcsim Colortex, a tusfürdőm Dove ;D

Várjá boresz, megnézem, mit akar kihozni belőle :D

dejóóóóó!! az én tusfördőm is Dovecsi ****:)))
attól leszel izmos ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 18:25:21
Válasz #8

Torony

Vendég
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi az a márka ami ""divatos"" (hasznos) edzéshez? Nektek melyik márka vált be? Sajnos most tudom csak évek után újrakezdeni a sportot, így olyanra lenne szükségem ahol van "S" méret is :D Köszönöm!

oké. Akkor most komolyan. Keress egy termet, ahová minimum 25 rugó a havibérlet. Nyúld le apuka bömösét, azzal menj. Divatos edzőruházat a hasonszőrű nyikhajoknak: iszonyat fux, NIKE enyhén alien-kinézetű legújabb csukája (ha 40 rongynál olcsóbb, meg ne vedd, gagyi) lehetőleg rikító piros air jordan "bemcsi" (minimum 80 rugó). Alatta D&G atléta!

asszem nagy vonalakban tudtam segíteni, egy félmillás Tissot óra jól jöhet még.

Vigyázz, meg ne izzadj, az nem trendi!

2009. Július 10. - 18:29:47
Válasz #9

Gerr

Vendég
Turkálós 3XL kinai póló (Thermo Cyber Stuff  ;D ), szürke teszkós melegítőnadrág, 10 éves valaha zöld Adidas edzőcipő, Mad Max kesztyű. Ezekben nyomom én.
Néha terepszinű teszkós pólóban.

2009. Július 10. - 18:30:48
Válasz #10

Torony

Vendég
Turkálós 3XL kinai póló (Thermo Cyber Stuff  ;D ), szürke teszkós melegítőnadrág, 10 éves valaha zöld Adidas edzőcipő, Mad Max kesztyű. Ezekben nyomom én.
Néha terepszinű teszkós pólóban.

nem is vagy trendi, baszki! ;D

2009. Július 10. - 18:32:23
Válasz #11

Gerr

Vendég
Turkálós 3XL kinai póló (Thermo Cyber Stuff  ;D ), szürke teszkós melegítőnadrág, 10 éves valaha zöld Adidas edzőcipő, Mad Max kesztyű. Ezekben nyomom én.
Néha terepszinű teszkós pólóban.

nem is vagy trendi, baszki! ;D

Ne gondold, AXE-szal fúvom magam a balansz miatt. Meg az alsónadrágom is márkás.

2009. Július 10. - 18:34:39
Válasz #12

Torony

Vendég
Turkálós 3XL kinai póló (Thermo Cyber Stuff  ;D ), szürke teszkós melegítőnadrág, 10 éves valaha zöld Adidas edzőcipő, Mad Max kesztyű. Ezekben nyomom én.
Néha terepszinű teszkós pólóban.

nem is vagy trendi, baszki! ;D

Ne gondold, AXE-szal fúvom magam a balansz miatt. Meg az alsónadrágom is márkás.

az lófasz! nálunk akad olyan hülyegyerek, aki edzés előtt egy negyed üveg Hugo Bosst magára locsol, biztos, ami biztos ;D ehhez tartsd magad!

2009. Július 10. - 18:36:01
Válasz #13
Nem elérhető

Boresz


Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi az a márka ami ""divatos"" (hasznos) edzéshez? Nektek melyik márka vált be? Sajnos most tudom csak évek után újrakezdeni a sportot, így olyanra lenne szükségem ahol van "S" méret is :D Köszönöm!

oké. Akkor most komolyan. Keress egy termet, ahová minimum 25 rugó a havibérlet. Nyúld le apuka bömösét, azzal menj. Divatos edzőruházat a hasonszőrű nyikhajoknak: iszonyat fux, NIKE enyhén alien-kinézetű legújabb csukája (ha 40 rongynál olcsóbb, meg ne vedd, gagyi) lehetőleg rikító piros air jordan "bemcsi" (minimum 80 rugó). Alatta D&G atléta!

asszem nagy vonalakban tudtam segíteni, egy félmillás Tissot óra jól jöhet még.

Vigyázz, meg ne izzadj, az nem trendi!
nebaaaa Torony,te voltál nálunk az egyik teremben?
Amúgy a D&G az mi?Mert itt sok svéd abban pózol . Dagadt & Gusztustalan?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 10. - 18:38:27
Válasz #14

Gerr

Vendég
Turkálós 3XL kinai póló (Thermo Cyber Stuff  ;D ), szürke teszkós melegítőnadrág, 10 éves valaha zöld Adidas edzőcipő, Mad Max kesztyű. Ezekben nyomom én.
Néha terepszinű teszkós pólóban.

nem is vagy trendi, baszki! ;D

Ne gondold, AXE-szal fúvom magam a balansz miatt. Meg az alsónadrágom is márkás.

az lófasz! nálunk akad olyan hülyegyerek, aki edzés előtt egy negyed üveg Hugo Bosst magára locsol, biztos, ami biztos ;D ehhez tartsd magad!

Akkor feladom a gyúrást, megyek balettáncosnak vagy labdaszedőnek (hátha ott befogadnak).