2024. Április 27. - 16:42:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi ruházat  (Megtekintve 27735 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 10. - 18:38:32
Válasz #15
Nem elérhető

George


Edzőtermi divat:
1. Gyúrás az életem: Bodyfit trikó, rajta Bodyfit póló, Bodyfit bő nadrág/Bodyfit rövidnadrág, Hi-Tech Magnum lábbeli
2. Gyúrás az életem upgraded: GASP felirattal u.a., kiegészítve egy GASP kapucnis pulcsival, felhúzott kapucnival
3. ANIMAAAAAAL: Animal trikó/póló, a lényeg, hogy magnéziás és szakadt legyen, oldalzsebes rövidnadrág, bakancs
4. Villantós: Nike trikó/póló, Nike gatya(rövid/hosszú mindegy, a pipa a lényeg), PAPUCS, nagy pipával
5. Májer: D&G, vagy Armani trikó/póló, Nike, Air Jordan gatya, legújabb modellévből legdrágább Nike cipő, ééééés - fux
6. igénytelen: minden nap, minden héten, minden hónapban ugyanazt, mosás nélkül
7. leszarom: amit csak tetszik

Lehet választani :-}

2009. Július 10. - 18:40:30
Válasz #16
Nem elérhető

Boresz


Edzőtermi divat:
1. Gyúrás az életem: Bodyfit trikó, rajta Bodyfit póló, Bodyfit bő nadrág/Bodyfit rövidnadrág, Hi-Tech Magnum lábbeli
2. Gyúrás az életem upgraded: GASP felirattal u.a., kiegészítve egy GASP kapucnis pulcsival, felhúzott kapucnival
3. ANIMAAAAAAL: Animal trikó/póló, a lényeg, hogy magnéziás és szakadt legyen, oldalzsebes rövidnadrág, bakancs
4. Villantós: Nike trikó/póló, Nike gatya(rövid/hosszú mindegy, a pipa a lényeg), PAPUCS, nagy pipával
5. Májer: D&G, vagy Armani trikó/póló, Nike, Air Jordan gatya, legújabb modellévből legdrágább Nike cipő, ééééés - fux
6. igénytelen: minden nap, minden héten, minden hónapban ugyanazt, mosás nélkül
7. leszarom: amit csak tetszik

Lehet választani :-}
én 6-os + mosás  ;D
de a fuxosokat nem fogom soha megérteni
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 10. - 18:41:16
Válasz #17

SheHulk

Vendég
Edzőtermi divat:
1. Gyúrás az életem: Bodyfit trikó, rajta Bodyfit póló, Bodyfit bő nadrág/Bodyfit rövidnadrág, Hi-Tech Magnum lábbeli
2. Gyúrás az életem upgraded: GASP felirattal u.a., kiegészítve egy GASP kapucnis pulcsival, felhúzott kapucnival
3. ANIMAAAAAAL: Animal trikó/póló, a lényeg, hogy magnéziás és szakadt legyen, oldalzsebes rövidnadrág, bakancs
4. Villantós: Nike trikó/póló, Nike gatya(rövid/hosszú mindegy, a pipa a lényeg), PAPUCS, nagy pipával
5. Májer: D&G, vagy Armani trikó/póló, Nike, Air Jordan gatya, legújabb modellévből legdrágább Nike cipő, ééééés - fux
6. igénytelen: minden nap, minden héten, minden hónapban ugyanazt, mosás nélkül
7. leszarom: amit csak tetszik

Lehet választani :-}
én 6-os + mosás  ;D
de a fuxosokat nem fogom soha megérteni

plusz súly, plusz terhelés..ennyi.
a lényeg: MINDIG LEGYEN NÁLAD TÖRÜLKÖZŐ! ;D

2009. Július 10. - 18:45:36
Válasz #18

Torony

Vendég
Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi az a márka ami ""divatos"" (hasznos) edzéshez? Nektek melyik márka vált be? Sajnos most tudom csak évek után újrakezdeni a sportot, így olyanra lenne szükségem ahol van "S" méret is :D Köszönöm!

oké. Akkor most komolyan. Keress egy termet, ahová minimum 25 rugó a havibérlet. Nyúld le apuka bömösét, azzal menj. Divatos edzőruházat a hasonszőrű nyikhajoknak: iszonyat fux, NIKE enyhén alien-kinézetű legújabb csukája (ha 40 rongynál olcsóbb, meg ne vedd, gagyi) lehetőleg rikító piros air jordan "bemcsi" (minimum 80 rugó). Alatta D&G atléta!

asszem nagy vonalakban tudtam segíteni, egy félmillás Tissot óra jól jöhet még.

Vigyázz, meg ne izzadj, az nem trendi!
nebaaaa Torony,te voltál nálunk az egyik teremben?
Amúgy a D&G az mi?Mert itt sok svéd abban pózol . Dagadt & Gusztustalan?

nem, hanem amikor Pestre kerültem elkezdtem termet nézni és az Arany János utcában belefutottam egy ilyenbe, fekpad egy darab sem, nyema erőkeret, max kézisúlyzó 20 kiló, olyan gépek, amik leginkább egy fogorvosi szék és egy lekrómozott V12-es motorblokk egészségtelen keverékének tűnnek, és persze több plazmatévé a falakon, mint ember a teremben... na oda jártak ilyenek.

D&G - Dolce & Gabbana, túlárazott sznobparaszt márka, de sztem eredetit már nem lehet kapni belőle :D :D :D

2009. Július 10. - 18:47:34
Válasz #19

Torony

Vendég
Edzőtermi divat:
1. Gyúrás az életem: Bodyfit trikó, rajta Bodyfit póló, Bodyfit bő nadrág/Bodyfit rövidnadrág, Hi-Tech Magnum lábbeli
2. Gyúrás az életem upgraded: GASP felirattal u.a., kiegészítve egy GASP kapucnis pulcsival, felhúzott kapucnival
3. ANIMAAAAAAL: Animal trikó/póló, a lényeg, hogy magnéziás és szakadt legyen, oldalzsebes rövidnadrág, bakancs
4. Villantós: Nike trikó/póló, Nike gatya(rövid/hosszú mindegy, a pipa a lényeg), PAPUCS, nagy pipával
5. Májer: D&G, vagy Armani trikó/póló, Nike, Air Jordan gatya, legújabb modellévből legdrágább Nike cipő, ééééés - fux
6. igénytelen: minden nap, minden héten, minden hónapban ugyanazt, mosás nélkül
7. leszarom: amit csak tetszik

Lehet választani :-}
én 6-os + mosás  ;D
de a fuxosokat nem fogom soha megérteni

plusz súly, plusz terhelés..ennyi.
a lényeg: MINDIG LEGYEN NÁLAD TÖRÜLKÖZŐ! ;D

az élet (a világmindenség meg minden) hatalmas alapigazsága!!!!! ;D

2009. Július 10. - 18:50:40
Válasz #20
Nem elérhető

Boresz


láttátok a filmet?  ;D jájjj more,nagyon kéne az a filter ,de akkor hol marad nekünk a szórakozás?  ****:)))
amúgy a dégével tisztában voltam,költői volt a kérdés,de olyan jó olvasni a hsz-eidet hogy abból mindig tanulok valami újat  Łł= :-){

 ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 10. - 18:51:30
Válasz #21

SheHulk

Vendég
láttátok a filmet?  ;D jájjj more,nagyon kéne az a filter ,de akkor hol marad nekünk a szórakozás?  ****:)))
amúgy a dégével tisztában voltam,költői volt a kérdés,de olyan jó olvasni a hsz-eidet hogy abból mindig tanulok valami újat  Łł= :-){

 ;D

Torony te láttad a filmet???? :-}

2009. Július 10. - 19:00:29
Válasz #22

Torony

Vendég
láttátok a filmet?  ;D jájjj more,nagyon kéne az a filter ,de akkor hol marad nekünk a szórakozás?  ****:)))
amúgy a dégével tisztában voltam,költői volt a kérdés,de olyan jó olvasni a hsz-eidet hogy abból mindig tanulok valami újat  Łł= :-){

 ;D

Torony te láttad a filmet???? :-}


sajnos igen, szar vót, két jó momentum van az egészben; amikor lenyomják a Pángalaktikus Gégepukkasztót és betorzul tőle a fejük (mint tudjuk, a hatása olyan, mint amikor az ember agyát szétverik egy lédús citromszelettel, amit előtte vaskos aranytéglára erősítettek) illetve a könyvben nem szereplő Vogon bolygó, ahol bármilyen szóra, amiben a "gondol" szerepel, egy gigantikus légycsapó arconbassza az embert :)

a könyvsorozat viszont RULEZ, kötelező!!!!

2009. Július 10. - 19:03:52
Válasz #23

SheHulk

Vendég
láttátok a filmet?  ;D jájjj more,nagyon kéne az a filter ,de akkor hol marad nekünk a szórakozás?  ****:)))
amúgy a dégével tisztában voltam,költői volt a kérdés,de olyan jó olvasni a hsz-eidet hogy abból mindig tanulok valami újat  Łł= :-){

 ;D

Torony te láttad a filmet???? :-}


sajnos igen, szar vót, két jó momentum van az egészben; amikor lenyomják a Pángalaktikus Gégepukkasztót és betorzul tőle a fejük (mint tudjuk, a hatása olyan, mint amikor az ember agyát szétverik egy lédús citromszelettel, amit előtte vaskos aranytéglára erősítettek) illetve a könyvben nem szereplő Vogon bolygó, ahol bármilyen szóra, amiben a "gondol" szerepel, egy gigantikus légycsapó arconbassza az embert :)

a könyvsorozat viszont RULEZ, kötelező!!!!

így-így ****:))))))

2009. Július 10. - 19:31:04
Válasz #24
Nem elérhető

adam22


Nemhiába irtam 2DB idézőjellel ......................................................  :-Đ :-Đ :-Đ

2009. Július 10. - 19:31:04
Válasz #25
Nem elérhető

tomasz


Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi az a márka ami ""divatos"" (hasznos) edzéshez? Nektek melyik márka vált be? Sajnos most tudom csak évek után újrakezdeni a sportot, így olyanra lenne szükségem ahol van "S" méret is :D Köszönöm!
Szerintem te ne edzél,úgyis csak az oxigén pusztítanád a teremben,meg villognál a trendi(de utálom ezt a szót) cuccaiddal.Meg s-es kell neki!Na menj a pi...ba!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 10. - 19:36:58
Válasz #26
Nem elérhető

Boresz


Nemhiába irtam 2DB idézőjellel ......................................................  :-Đ :-Đ :-Đ
ha "divatos" ruhában edzel attól szépebb leszel csillagbogár? menj szolizni az előbb meglátszik rajtad
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 10. - 19:39:31
Válasz #27

Torony

Vendég
Nemhiába irtam 2DB idézőjellel ......................................................  :-Đ :-Đ :-Đ

hülye kérdés, hülye válasz...

2009. Július 10. - 19:46:51
Válasz #28
Nem elérhető

sasa


Fehér ing nyakkendő! Én mindig abban nyomom. Briginek a kosztüm a kötelező.
A menők nem adják lejjebb. **:))))*

2009. Július 10. - 19:49:47
Válasz #29
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én lazába nyomom  ;D