2024. Április 27. - 19:24:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi ruházat  (Megtekintve 27736 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 10. - 20:10:49
Válasz #30

Gerr

Vendég
Pár igényes modell hardcore arcoknak:


2009. Július 10. - 20:13:27
Válasz #31
Nem elérhető

tomasz


Én lazába nyomom  ;D

Ez a legjobb,csak oda mész:Most én használom a guggoló állványt! 2 sec múlva már üres a terem és lehet tolni ****:)))
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 11. - 01:24:32
Válasz #32
Nem elérhető

Cressler


Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi az a márka ami ""divatos"" (hasznos) edzéshez? Nektek melyik márka vált be? Sajnos most tudom csak évek után újrakezdeni a sportot, így olyanra lenne szükségem ahol van "S" méret is :D Köszönöm!
Szerintem te ne edzél,úgyis csak az oxigén pusztítanád a teremben,meg villognál a trendi(de utálom ezt a szót) cuccaiddal.Meg s-es kell neki!Na menj a pi...ba!
****:))) ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 11. - 01:37:56
Válasz #33
Nem elérhető

csaba.r


A Ruhaviselet az attól függ hogy minek mész oda barátkozni vagy edzeni S- es ??? Honnan jöttél középföldéről???? Nézz testépítős videót rájössz 8-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 11. - 02:52:22
Válasz #34

Gerr

Vendég
Lehet így akarja nyomni  ****:)))  :


2009. Július 11. - 10:24:07
Válasz #35
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én lazába nyomom  ;D

Ez a legjobb,csak oda mész:Most én használom a guggoló állványt! 2 sec múlva már üres a terem és lehet tolni ****:)))
És lehetőleg a nyomaték kedvéért mindig legyen nálad 1-2 legágott emberi fej,tudják csak,hogy tényleg kemény csávó vagy ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 11. - 10:38:12
Válasz #36
Nem elérhető

AtomAnti


A Ruhaviselet az attól függ hogy minek mész oda barátkozni vagy edzeni S- es ??? Honnan jöttél középföldéről???? Nézz testépítős videót rájössz 8-)

Én is S méretet hordok  :-)-> --)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Július 11. - 10:41:53
Válasz #37
Nem elérhető

Boresz


A Ruhaviselet az attól függ hogy minek mész oda barátkozni vagy edzeni S- es ??? Honnan jöttél középföldéről???? Nézz testépítős videót rájössz 8-)

Én is S méretet hordok  :-)-> --)
de neked nincsenek balf@sz kérdéseid,meg tele is vagy  ****:)))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság