2024. Május 16. - 11:53:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 89331 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 27. - 00:28:03
Válasz #75
Nem elérhető

Seth


Seth, ha a láb rész is ilyen kellemesen egységes és cizellált lesz mint a felső,akkor fel kell kötni a gatyaszárat a "klasszikus athleticoknak".  ****:))))))

Jelenleg még pont a felső amivel nem vagyok még elégedett, a láb 3-4 hete viszonylag jól száradgat... meg ugye az a fránya tömeg  mindenhol ;D de remélem is, hogy pariba leszek a többiekkel, különben minek készülnék ilyen srácok ellen mint akik idehaza vannak??

2009. Szeptember 27. - 00:32:27
Válasz #76
Nem elérhető

fastor


az elözö postból kimaradt, de úgyis tudod, hogy elájulás a formád ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 27. - 00:52:27
Válasz #77
Nem elérhető

Seth


Engem érdekelne, hogy a faszba lehet valakinek így rásülve a bőre az izomra, úgy, hogy nincs köztük semmi zsír!
Biztos, hogy a genetika is számít, mert egyszer tettél be képet edzés, meg kiegek nélkül, és akkor is száraz voltál, de érdekelne a kaja, aerob edzés ütemezése is!
Picit késő, de megpróbálok egy-két gondolatot összeszedni ha kimarad valami vagy érdekel kérdezz rá bátran úgy egyszerűbb:

A kieg. használat még most is minimális: ásványi anyag, vitamin, tejsavóból még az ON megy egy-két napig. Októberre szereztem egy kis glutamint és remélem egy minimális BCAA-ra is futja minden nap, jelenleg nem megy egyik sem, kövezzetek meg érte. Viszont az étkezésben nem igazán kötök kompromisszumokat, mindent vízben főzök (zöldfűszer és só a verseny közeledtéig mehet), nagy mennyiségű csirkét és halat fogyasztok (50 + 80 dkg) és egy néhány hete a cukormentes üdítőket is elhagytam, a színezékek és a tartósítószer miatt. A zsírbevitelem nagyon alacsony jórészt egy 5-10gramm lenmagolaj, ami a halban van +néha egy egész tojást is adok a napi kajámhoz a pozitív hatásai miatt,  mondjuk ez max. napi 1 egész tojás általában, de szénhidráttal együtt sosem zsírozok. A szénhidrátmennyiséget viszont ezzel együtt viszonylag magasan tartom 350-375g környékén, így még tudom hogy nem értem el a kondíció csúcsát amit elérhetek, még van hova csökkenteni. A diétában amúgy is szeretem a lépcsőzetesség elvét sosem veszek egyszerre el mindent és nem vetek be minden trükköt az elejétől kezdve. A bicajba ezt úgy mondják nem szeretek túl korán robbantani, mert bedarál a mezőny.
Mondok egy egyszerű  példát a diéta elején még ettem gyümölcsöt, rákövetkező héten egyet reggel egyet edzés után, utána következőn egyet VAGY reggel vagy edzés után. A következőn csak ha nagyon szükségét éreztem edzés után, a következőn pedig végleg eltűnt.

(Megj: Ez a magas szénhidrát, minimál zsíros megoldás sokaknak nem jön be ez sztem. erősen alkati kérdés)
(Megj2: Kardió jelenleg minimális leginkább közepes tempójú séta esténként fél egy óra, ez inkább a lelkemnek kell.)
(Megj3: Viszont súlyzós edzés ezen a héten pl. 9  volt.)


2009. Szeptember 27. - 00:56:37
Válasz #78
Nem elérhető

Seth


az elözö postból kimaradt, de úgyis tudod, hogy elájulás a formád ****:))))))

Én még nem vagyok ennyire elégedett jó-jó, de még nincs kész, kell még több, ami miatt odaér a nagy nevekhez, akik jelenleg ugyanilyen szárazak, akár még érettebbek is. Ha körbenézel kikkel indulok együtt és meglesed a képeiket ugyanezt fogod látni ott is. Még kell egy kis extra hogy ide szegeződjenek a szemek, és erre kell még néhány hét.

2009. Szeptember 27. - 01:00:09
Válasz #79
Nem elérhető

csaba.r


Engem érdekelne, hogy a faszba lehet valakinek így rásülve a bőre az izomra, úgy, hogy nincs köztük semmi zsír!
Biztos, hogy a genetika is számít, mert egyszer tettél be képet edzés, meg kiegek nélkül, és akkor is száraz voltál, de érdekelne a kaja, aerob edzés ütemezése is!
Picit késő, de megpróbálok egy-két gondolatot összeszedni ha kimarad valami vagy érdekel kérdezz rá bátran úgy egyszerűbb:

A kieg. használat még most is minimális: ásványi anyag, vitamin, tejsavóból még az ON megy egy-két napig. Októberre szereztem egy kis glutamint és remélem egy minimális BCAA-ra is futja minden nap, jelenleg nem megy egyik sem, kövezzetek meg érte. Viszont az étkezésben nem igazán kötök kompromisszumokat, mindent vízben főzök (zöldfűszer és só a verseny közeledtéig mehet), nagy mennyiségű csirkét és halat fogyasztok (50 + 80 dkg) és egy néhány hete a cukormentes üdítőket is elhagytam, a színezékek és a tartósítószer miatt. A zsírbevitelem nagyon alacsony jórészt egy 5-10gramm lenmagolaj, ami a halban van +néha egy egész tojást is adok a napi kajámhoz a pozitív hatásai miatt,  mondjuk ez max. napi 1 egész tojás általában, de szénhidráttal együtt sosem zsírozok. A szénhidrátmennyiséget viszont ezzel együtt viszonylag magasan tartom 350-375g környékén, így még tudom hogy nem értem el a kondíció csúcsát amit elérhetek, még van hova csökkenteni. A diétában amúgy is szeretem a lépcsőzetesség elvét sosem veszek egyszerre el mindent és nem vetek be minden trükköt az elejétől kezdve. A bicajba ezt úgy mondják nem szeretek túl korán robbantani, mert bedarál a mezőny.
Mondok egy egyszerű  példát a diéta elején még ettem gyümölcsöt, rákövetkező héten egyet reggel egyet edzés után, utána következőn egyet VAGY reggel vagy edzés után. A következőn csak ha nagyon szükségét éreztem edzés után, a következőn pedig végleg eltűnt.

(Megj: Ez a magas szénhidrát, minimál zsíros megoldás sokaknak nem jön be ez sztem. erősen alkati kérdés)
(Megj2: Kardió jelenleg minimális leginkább közepes tempójú séta esténként fél egy óra, ez inkább a lelkemnek kell.)
(Megj3: Viszont súlyzós edzés ezen a héten pl. 9  volt.)



A 9 edzés az nem semmi én is örülnék ha legalább még 2 beleférne a forma télleg jó de vannak még a tarsolyban meglepetés, ebben biztos vagyok.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 27. - 09:56:20
Válasz #80
Nem elérhető

Gabe


Köszi a részletes leírást! Ez a beszarás, hogy kardio nélkül is ilyen száraz vagy!
A glutamin, meg a BCAA nagyon jó szolgálatot fog tenni, mikor el kell venned a turmixot!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 27. - 10:48:01
Válasz #81
Nem elérhető

RolandFi


Engem érdekelne, hogy a faszba lehet valakinek így rásülve a bőre az izomra, úgy, hogy nincs köztük semmi zsír!
Biztos, hogy a genetika is számít, mert egyszer tettél be képet edzés, meg kiegek nélkül, és akkor is száraz voltál, de érdekelne a kaja, aerob edzés ütemezése is!
Picit késő, de megpróbálok egy-két gondolatot összeszedni ha kimarad valami vagy érdekel kérdezz rá bátran úgy egyszerűbb:

A kieg. használat még most is minimális: ásványi anyag, vitamin, tejsavóból még az ON megy egy-két napig. Októberre szereztem egy kis glutamint és remélem egy minimális BCAA-ra is futja minden nap, jelenleg nem megy egyik sem, kövezzetek meg érte. Viszont az étkezésben nem igazán kötök kompromisszumokat, mindent vízben főzök (zöldfűszer és só a verseny közeledtéig mehet), nagy mennyiségű csirkét és halat fogyasztok (50 + 80 dkg) és egy néhány hete a cukormentes üdítőket is elhagytam, a színezékek és a tartósítószer miatt. A zsírbevitelem nagyon alacsony jórészt egy 5-10gramm lenmagolaj, ami a halban van +néha egy egész tojást is adok a napi kajámhoz a pozitív hatásai miatt,  mondjuk ez max. napi 1 egész tojás általában, de szénhidráttal együtt sosem zsírozok. A szénhidrátmennyiséget viszont ezzel együtt viszonylag magasan tartom 350-375g környékén, így még tudom hogy nem értem el a kondíció csúcsát amit elérhetek, még van hova csökkenteni. A diétában amúgy is szeretem a lépcsőzetesség elvét sosem veszek egyszerre el mindent és nem vetek be minden trükköt az elejétől kezdve. A bicajba ezt úgy mondják nem szeretek túl korán robbantani, mert bedarál a mezőny.
Mondok egy egyszerű  példát a diéta elején még ettem gyümölcsöt, rákövetkező héten egyet reggel egyet edzés után, utána következőn egyet VAGY reggel vagy edzés után. A következőn csak ha nagyon szükségét éreztem edzés után, a következőn pedig végleg eltűnt.

(Megj: Ez a magas szénhidrát, minimál zsíros megoldás sokaknak nem jön be ez sztem. erősen alkati kérdés)
(Megj2: Kardió jelenleg minimális leginkább közepes tempójú séta esténként fél egy óra, ez inkább a lelkemnek kell.)
(Megj3: Viszont súlyzós edzés ezen a héten pl. 9  volt.)


Csak ennyi kiegészítőt használsz????!!!! :o

2009. Szeptember 27. - 10:48:15
Válasz #82
Nem elérhető

Rob


Az edzésedről írnám pár sort?
Azért Seth ismerjük el,hogy irigyrésreméltó genetikád van.    :-p  ;D
Nálam soha nem jöhet szóba a cukros üdítő.....tömegnövelés alatt se eszek meg 350-375gramm ch nemhogy versenydiéta alatt  :-O...és nemhiszem,hogy valaha is olyan száraz leszek mint Te!  ***))))
De amúgy meg  ****:))))))  :-!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Szeptember 27. - 10:50:07
Válasz #83
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az edzésedről írnám pár sort?
Azért Seth ismerjük el,hogy irigyrésreméltó genetikád van.    :-p  ;D
Nálam soha nem jöhet szóba a cukros üdítő.....tömegnövelés alatt se eszek meg 350-375gramm ch nemhogy versenydiéta alatt  :-O...és nemhiszem,hogy valaha is olyan száraz leszek mint Te!  ***))))
De amúgy meg  ****:))))))  :-!


Seth cukormentes üditőről  irt.  ;)

2009. Szeptember 27. - 10:50:52
Válasz #84
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Szeptember 27. - 12:31:34
Válasz #85
Nem elérhető

Seth


Az edzésedről írnám pár sort?
Azért Seth ismerjük el,hogy irigyrésreméltó genetikád van.    :-p  ;D
Nálam soha nem jöhet szóba a cukros üdítő.....tömegnövelés alatt se eszek meg 350-375gramm ch nemhogy versenydiéta alatt  :-O...és nemhiszem,hogy valaha is olyan száraz leszek mint Te!  ***))))
De amúgy meg  ****:))))))  :-!


Seth cukormentes üditőről  irt.  ;)

Igen a cukros elég "freak" lett volna...  ;D ;D olyat már nyáron se láttam, de augusztusban még toltam a "zero coke"-ot nagyon jó kis pótital... De nem csak színezékkel van gond csak, hanem az édes íz kiváltotta minimális de nem elhanyagolható inzulinreakcióval... Ezért sem használok édesítőket sem.

2009. Szeptember 27. - 13:13:44
Válasz #86
Nem elérhető

Seth


Hopsz,sorry!  ::)

Az edzések általában max. egy hétre vannak előre megtervezve mindig kicsit módosul az ütemterv, mondhatni ösztönös. A prioritásokat figyelembe véve természetesen a gyengébbnek mondott vagy épp nehezebben fejlődő területek kapnak több terhelés, alap gyakikkal kezdek diéta alatt is, és a súlyok nem esnek annyira vissza, de persze a kivitelezés nagyobb szerepet kap, negatívra mindig figyelek. Testrésztől függő hányszor edzem a héten, ez magamra szabtam, van amit egyszer mást kétszer, háromszor, esetleg mindennap. Nagy volument használok, (bár ez viszonyítás kérdése: pl.: Hátra nemegyszer 30 fölötti sorozatszámmal) és eléggé gyorsan.  Csökkenők bi-trisszettek gyakoriak. Ha nagyobb testrész van mint pl.: hát, láb... a kisebbeket ha lehet külön edzésre teszem, nem látom értelmét az edzés végén még egy kicsit vádlizni hasazni, mert az úgyse olyan lesz mintha ha hazamennék ennék egy-kétszer mást csinálnék, és friss koncentrációval lerónám. Szerintem sokaknál ezért maradnak el ez a testrészek. Egy jó hát után a has vádli legtöbbször csak a lelkiismeret nyugtatja meg...
Nem vagyok "animál", de következetes.

Hiszek abban hogy az igazi sorozat akkor létezik amikor az ember benne van a "zónában" és meg tudja élni a jelent, sem a múltra sem a jövőre néző gondolatok nem zavarják. Nehéz elérni de ott jóval teljesebb potenciált lehet nyújtani minden sorozatban. Sok pszihológus foglalkozik ezzel a tudatállapot pl.: Csikszentmihályi  (Flow című könyve), persze az állapot  gyökerei nagyon mélyre nyúlnak vissza de erről egy külön posztot kéne írni. Mindenesetre sok sportolónak, tudósnak segített már a "zóna" és erről is számtalan könyvet írtak... persze van jó néhány egyszerűen csapnivaló is köztük.

2009. Szeptember 28. - 09:26:12
Válasz #87
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 28. - 09:28:20
Válasz #88
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 28. - 09:31:23
Válasz #89
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu