2024. Május 10. - 19:05:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drog legalizálása vagy tiltása  (Megtekintve 51502 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Október 09. - 15:22:57
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem kell hogy egyetértsünk, de én pl nem szeretném ha a gyerekem abban lelné örömét hogy elhülyíti magát drogokkal, még ha kis időkre is. Biztos fordítva vagyok bekötve, de én szeretek normális lenni, vagy legalábbis amit én annak gondolok, olyan  ;D Nem szeretem ha a kedélyállapotom "más", nem szeretek részegnek se lenni, enyhe szinten se.


2013. Október 09. - 15:38:42
Válasz #46
Nem elérhető

Maszat


Efit, Te kis időre elhülyített, nem normális vagy!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 15:39:23
Válasz #47
Nem elérhető

Maszat


Nem kell hogy egyetértsünk, de én pl nem szeretném ha a gyerekem abban lelné örömét hogy elhülyíti magát drogokkal, még ha kis időkre is. Biztos fordítva vagyok bekötve, de én szeretek normális lenni, vagy legalábbis amit én annak gondolok, olyan  ;D Nem szeretem ha a kedélyállapotom "más", nem szeretek részegnek se lenni, enyhe szinten se.



Akkor viszont úgy érzem, be kellene tiltatni az alkoholt is, nem?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 15:42:10
Válasz #48
Nem elérhető

Maszat


Dorian Yates, Ibizán nyomul a Pachaba a cicuskájával.  :D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 15:48:37
Válasz #49
Nem elérhető

Maszat


A jobb oldaliban, egy józan életű Jobbikos aktivista látható. Szíve szerint vasvillát szúrna a drogosok hátába  :D :D  Édes Istenem  :D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 15:53:51
Válasz #50
Nem elérhető

Maszat


Egyébként azért szeretem felhozni őket példának, mert egyszer nyitottam egy topicot valamelyik jobboldali fórumon, ahol meg szerettem volna tudni,h miért üldözi a jobb oldal ennyire a könnyű drogokat. Hát azt a homályt ami ott uralkodott... Egyetlen egy épp érvet nem tudtak felállítani, amit ne tudtam volna megcáfolni, vagy az alkohol példájával összehasonlítani. Egy csoport fogyatékossal beszélgettem, akik egyre agresszívabbak voltak, mert nem tudtak meggyőzni a hülyeségeikkel. Egyébként lehet nem fogod elhinni God, de pont ilyenekkel jöttek,h a drogosok istennek képzelik magukat, és közlekedési balesetben megölik az embereket  :D  áh

Eszembe jutott, tolerancia volt a topic neve. Nem irkáltál oda véletlen God?  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 16:02:13
Válasz #51
Nem elérhető

hopika


Egyébként azért szeretem felhozni őket példának, mert egyszer nyitottam egy topicot valamelyik jobboldali fórumon, ahol meg szerettem volna tudni,h miért üldözi a jobb oldal ennyire a könnyű drogokat. Hát azt a homályt ami ott uralkodott... Egyetlen egy épp érvet nem tudtak felállítani, amit ne tudtam volna megcáfolni, vagy az alkohol példájával összehasonlítani. Egy csoport fogyatékossal beszélgettem, akik egyre agresszívabbak voltak, mert nem tudtak meggyőzni a hülyeségeikkel. Egyébként lehet nem fogod elhinni God, de pont ilyenekkel jöttek,h a drogosok istennek képzelik magukat, és közlekedési balesetben megölik az embereket  :D  áh

Eszembe jutott, tolerancia volt a topic neve. Nem irkáltál oda véletlen God?  :D

Én azt egy párszor kifejtettem,hogy mi a véleményem erről.
A legtöbbször csak nevetek azokon akik papolnak a "drogokról"...aki nem tapasztalta,honnan a xxxx-ból tudja mit okoz???
És aki tapasztalta sem biztos,hogy ugyanazt tapasztalta,mint Gipsz Jakab például.
Én anno "rosszkisfiú" voltam.
Alkoholista,drogos időszakok váltogatták egymást a sport mellett!!!Volt hogy két izomcsoport között is ellőttem egy dzsót...rég volt(tizenx éve),viszont pont ezért is hívtak,hogy tartsak előadást drogprevenciós jelleggel.
És (azt hiszem) nem lettem hülye,degenerált,embereket gyilkolászó valami.
És pártfüggetlen vagyok.
És leszarom.
Tök mindegy milyen hatalom van:ez ugyanolyan,mint a pi.a:mindig lesz belőle...
Teccccikérteni?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 09. - 16:02:26
Válasz #52
Nem elérhető

Maszat


Meggondoltam magam. Igazad van! Jézus, mik vannak  :o :-\ :'(  Megyek, fel is dobom a barátnőmet, mielőtt lerágja az arcom!

http://kuruc.info/r/4/98023/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 09. - 16:03:24
Válasz #53
Nem elérhető

Jordan


Dorian Yates, Ibizán nyomul a Pachaba a cicuskájával.  :D



Kurvanagy figura  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Október 09. - 17:15:42
Válasz #54
Nem elérhető

Rebel


Dorian Yates, Ibizán nyomul a Pachaba a cicuskájával.  :D


Csini ez a punci!

2013. Október 09. - 17:49:21
Válasz #55
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, Te kis időre elhülyített, nem normális vagy!  ;D

Igen, kb. 32 évesen, több szàz füvescigi utàn, kokainos hetekkel megspékelve koràbbi fiatal éveimet, szóval 32 évesen még mindig 143-at mért az IQ tesztem. Igaz viszont az is, hogy én mindig próbàltam magam szellemileg, mentàlisan karbantartani az életem folyamàn. Emellett megpróbàltam egész életemben hasznos és termelékeny lenni.(messze az àtlag felett...)

A demagóg butaság szintjén, alapvetően buta emberekkel, nem érdemes erről a témáról túl hosszan beszélni, mivel kellene ehhez egy bizonyos értelmi szinvonal megérteni pár alapvetést a különböző drogokkal kapcsolatban.
Mint pl. Azt az alapvetést, hogy sikeres és szuper sikeres és intelligens, okos emberek hasznàltak drogokat elég nagy mennyiségben és tettek, tesznek le az asztalra elképesztő teljesítményeket.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 09. - 18:01:58
Válasz #56
Nem elérhető

hopika



Mint pl. Azt az alapvetést, hogy sikeres és szuper sikeres és intelligens, okos emberek hasznàltak drogokat elég nagy mennyiségben és tettek, tesznek le az asztalra elképesztő teljesítményeket.


...és azt is tudomásul kell venni,hogy a művészeti alkotások 99%-a valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt keletkezett/keletkezik...
 8)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 09. - 20:35:20
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit, Te kis időre elhülyített, nem normális vagy!  ;D

Igen, kb. 32 évesen, több szàz füvescigi utàn, kokainos hetekkel megspékelve koràbbi fiatal éveimet, szóval 32 évesen még mindig 143-at mért az IQ tesztem. Igaz viszont az is, hogy én mindig próbàltam magam szellemileg, mentàlisan karbantartani az életem folyamàn. Emellett megpróbàltam egész életemben hasznos és termelékeny lenni.(messze az àtlag felett...)

A demagóg butaság szintjén, alapvetően buta emberekkel, nem érdemes erről a témáról túl hosszan beszélni, mivel kellene ehhez egy bizonyos értelmi szinvonal megérteni pár alapvetést a különböző drogokkal kapcsolatban.
Mint pl. Azt az alapvetést, hogy sikeres és szuper sikeres és intelligens, okos emberek hasznàltak drogokat elég nagy mennyiségben és tettek, tesznek le az asztalra elképesztő teljesítményeket.


Tehát aki nem ért egyet veletek (drogosokkal) az mind demagóg buta ember?  :D Na azt hiszem hogy én most fejezem be, úgyse tudok ehhez felnőni IQ szintem miatt  !+"%  :laugh:

2013. Október 09. - 20:40:14
Válasz #58
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, Te kis időre elhülyített, nem normális vagy!  ;D

Igen, kb. 32 évesen, több szàz füvescigi utàn, kokainos hetekkel megspékelve koràbbi fiatal éveimet, szóval 32 évesen még mindig 143-at mért az IQ tesztem. Igaz viszont az is, hogy én mindig próbàltam magam szellemileg, mentàlisan karbantartani az életem folyamàn. Emellett megpróbàltam egész életemben hasznos és termelékeny lenni.(messze az àtlag felett...)

A demagóg butaság szintjén, alapvetően buta emberekkel, nem érdemes erről a témáról túl hosszan beszélni, mivel kellene ehhez egy bizonyos értelmi szinvonal megérteni pár alapvetést a különböző drogokkal kapcsolatban.
Mint pl. Azt az alapvetést, hogy sikeres és szuper sikeres és intelligens, okos emberek hasznàltak drogokat elég nagy mennyiségben és tettek, tesznek le az asztalra elképesztő teljesítményeket.




Tehát aki nem ért egyet veletek (drogosokkal) az mind demagóg buta ember?  :D Na azt hiszem hogy én most fejezem be, úgyse tudok ehhez felnőni IQ szintem miatt  !+"%  :laugh:

Bizony. Csak nehogy te és a gyereked lebutuljon hozzànk a buta drogosok szintjére, God. Nagyon rettegj, hogy ez megtörténik... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 09. - 20:49:16
Válasz #59
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!