2024. Május 10. - 09:25:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 70%- Avagy a nagy kaja topic  (Megtekintve 5895 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 04. - 22:00:21
Megtekintve 5895 alkalommal
Nem elérhető

parrre


Ide lehet írni minden féle hasznos infót. Ki mit eszik, hogyan készíti el, hogyan, mivel fűszerez, mivel tömegel, mivel diétázik stb.

Receptek, módszerek, tippek-trükkök unleashed.

Hajrá !  ;)

2007. Július 04. - 22:09:17
Válasz #1
Nem elérhető

parrre


Ja...  érdekesség. Multkor bedöglött a mikrónk, és vettünk egy újat. Rá volt írva a dobozra hogy "Szuper Rízsfőző funkció"
Na mondom ez már csak jó lehet.  ;D

És tényleg. Van kis táblázatocska, üvegedénybe beleöntöd a rizst, vizet, sót, be a mikróba, gomb megnyom és 12 perc mulva kész. Gyors és mindíg ugyanolyan.

2007. Július 05. - 10:39:04
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazze, most akarok mikrót venni, erre a funkcióra oda fogok figyelni! Köszi az infot  :-* Amúgy én simán belebaxom az olajba a húst oszt jól megsütöm, kész :) Nincs igényem a változatosságra, illetve amennyi kijut belőle, az amit az "asszony" összerittyent időnként :D

2007. Július 05. - 13:25:53
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


Kedves, fosogatós társaim! Korábban sokat ment a hasam és ez nem volt túl előnyös a testem fejlődésének szempontjából. Sokáig keresgettem, hogy mi lehet a megoldás. Azt vettem észre, hogy a mák nem csak fog, de fertőtleníti is a gyomrot, úgyhogy minden héten dobok 2 habos-mákost és azóta semmi bajom. Ehhez még segít a napi fél citrom, ami a gyomorsav termelést serkenti, ami szintén bír fertőtlenítő funkcióval. Ha pedig mcdonald's-ba tévedek mindig rendelek kólát is mert az egy olyan csodálatos közeget ad a gyomromnak, hogy minden hamburgerbaktérium megdöglik benne.  ;D
Up the dose, lift the most!

2007. Július 20. - 13:27:22
Válasz #4
Nem elérhető

parrre



Mostanában nagy kedvenc vacsorám. (Sztem még diétában is elmegy):

Párolóedény, bele fagyasztott tonhalfile 20 dkg, brokkoli 20 dkg, só, bors. Be a mikróba 15 percre
Közben 3 tojás + 3 tojásfehérje mix, bele delikát.

tojás bele a palacsintasütőbe, kicsit sül (omlett szerűen) rá egyik oldalra a halas brokkoli, másik oldallal betakar.

Halas-brokkolis tojás kalcóne  ;D

Hozzá paradicsom, paprika. Ja meg vettem globus light majonézt, mely szerint a benne lévő olajok olivából meg mindenfajta szofisztikált fajtából vannak. Tele omega 3 meg omega 6-tal. Ízre mindenesetre jó.