2024. Május 10. - 07:52:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szörtelenítés  (Megtekintve 7070 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 06. - 00:46:29
Megtekintve 7070 alkalommal
Nem elérhető

kukacomone



2007. Július 06. - 19:38:09
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
sajnos, azt kell hogy mondjam, nem jobb, mint a többi szörtelenítő krém. Ennyi.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 06. - 20:24:17
Válasz #2
Nem elérhető

szv


És anyira nem is olcsó   :-\  szerintem az ilyen krémek egy rakás .... igaz még csak 1x probáltam ilyesmi krémet  ;D borotva & gyanta a tuti :D Bár mostanába van már egyébb okosság is ,de az se tuti!

2007. Október 13. - 20:24:37
Válasz #3
Nem elérhető

Raymond


Igazából én csak a gyantában hiszek...nekem ez használ....bár igaz vagy 4 éve gyantázom magam :D

2007. Október 13. - 20:59:25
Válasz #4
Nem elérhető

Bubee


Igazából én csak a gyantában hiszek...nekem ez használ....bár igaz vagy 4 éve gyantázom magam :D

Ha gyantázod akkor milyen amikor visszanő a szőr? Szúrós vagy hasonló mintha krémmel csinálnád (tehát nem bök)?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 15. - 02:05:39
Válasz #5
Nem elérhető

Raymond


Igazából én csak a gyantában hiszek...nekem ez használ....bár igaz vagy 4 éve gyantázom magam :D

Ha gyantázod akkor milyen amikor visszanő a szőr? Szúrós vagy hasonló mintha krémmel csinálnád (tehát nem bök)?

Abszolút nem...sőt ....sokkal ritkább a szőrzet mint volt..nem sűrű......nekem ez működik...de valakinek a gyantázás útán már 1,5 múlva kinő.....nekem kell 2 honap mire megjelenik valami

2007. Október 18. - 20:58:12
Válasz #6
Nem elérhető

GetFreaky!


Én is a gyantázást részesítem előnybe!!!
Mert a szőr veszít az erejéből, gyengébb lesz és a következő szőrtelenítésnél már enyhébb a fájdalom!
Fontos ha neki állsz gyantázni akkor csak azt mert egy két borotválás után újra vissza erősödik!!!
Ja és egy nap alatt ne akarjátok az egész testeteket legyantázni!!!
Illetve akarni lehet csak kibas..... fájdalom tűrő képesség kellene!!!!!

2007. November 26. - 19:45:35
Válasz #7
Nem elérhető

kovpeter


Szerintem a legjobb az epilátor. A gyanta az nagyon brutál.  @-o

2008. Február 26. - 20:29:21
Válasz #8
Nem elérhető

Monster


Ti hogy gyantázátok a melkasatokat, nem szedi le a gyanta a mellbimbótokat???  @-o :o :o :o