2024. Május 20. - 15:43:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361209 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 20. - 12:07:54
Válasz #90
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Távol álljon tőlem hogy ezt a remek "zenei" műfajt pocskondiázzam...de sokszor kértem már meg ehhez hasonló srácokat hogy a "zenéből" a kedvenc részüket ugyan fütyüljék már el nekem,csakhogy a dallama a fülembe másszon.  ;D

2008. Január 20. - 12:08:22
Válasz #91
Nem elérhető

Jordan


Látod hogy a "boroskóla" mit tesz az emberrel?!  >:D

Lehet hogy sík józanok.  :)

Ha semmi nem befolyásolja állapotukat,
akkor nagyobb baj van mint gondoltam!  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 20. - 12:08:27
Válasz #92
Nem elérhető

Johnnyx


Az egyik teremben találkoztam egy anorexiás kiscsajjal :) 39 kg volt, a felkarját simán átérte két ujjal, és a fej fölötti egykezes tricepszezés nem ment neki az egykilós súllyal. Napi fél pogácsát és egy kávét "evett". Mikor sikerült ráálnia egy hétig a napi egy főtt kaja, meg kis nasira, felment a súlya 41-re, már majdnem jól nézett ki. Aztán megint "beszálkásított".

Hú ez nagyon durva.   :-O Én szerencsére ritkán látok ilyet. Én inkább az ellenkezőjével soktam találkozni.
Egyetek zabot!

2008. Január 20. - 12:46:48
Válasz #93
Nem elérhető

izomboy


holtak hajnala @:-) @:-) @-o @-o
http://www.youtube.com/watch?v=-2EYkP_eiXA

Én nem akarom megbántani Izomboy-t, meg senkit aki ilyen zenét halgat de......
Ezeken a "bulizókon" én olyat nevettem, mint tegnap éjszaka a Markos-Nadas-Boncz trión!  :D

Nem bántassz meg, ugyan miért raktam a "szánalom" topikba?

A zene viszont a kedvenceim közé tartozik.
Sztereó amit nem értessz nem jelenti azt hogy rossz.
Példa erre a testépítés szemlélete laikus szemmel.

2008. Január 20. - 12:54:12
Válasz #94
Nem elérhető

fastor


én is átértem két újjammal a felkarom általánosban, meg gimi elején.. :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 20. - 13:03:43
Válasz #95
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
holtak hajnala @:-) @:-) @-o @-o
http://www.youtube.com/watch?v=-2EYkP_eiXA

Én nem akarom megbántani Izomboy-t, meg senkit aki ilyen zenét halgat de......
Ezeken a "bulizókon" én olyat nevettem, mint tegnap éjszaka a Markos-Nadas-Boncz trión!  :D

Nem bántassz meg, ugyan miért raktam a "szánalom" topikba?

A zene viszont a kedvenceim közé tartozik.
Sztereó amit nem értessz nem jelenti azt hogy rossz.
Példa erre a testépítés szemlélete laikus szemmel.

Abszolút hallásom van csak ennyi gond...meg sajna hogy zenészek közt nőttem fel.
Számomra a zene az amit el tudok dúdolni,énekelni,hörögni,rappelni,de lényeg hogy dallama van. Számomra fontos szempont ha esetleg majd a lányod,fiad,unokád megkér arra hogy énekelj akkor ne legyen pofáraesés.

Sajnos igen hajszálvékony a választóvonal az amit még zenének és az amit már zajnak nevezünk.

Én már csak ilyen maradi vagyok.

2008. Január 20. - 13:13:29
Válasz #96
Nem elérhető

hopika


Akkor,ha február elején felvesszük az új anyagot,majd elküldöm Neked egy elővéleményezésre,hogy mehet-e a kiadók felé,vagy hanyagoljuk... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 20. - 13:19:28
Válasz #97
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mindenféleképpen Hopi!  ;D De valamiért én nem félek hogy téged egy keverőpult mögött látlak majd. ;D

2008. Január 20. - 13:34:04
Válasz #98
Nem elérhető

hopika


Pedig szoktam ott is állni...igaz nem ez típusú zene és nem dj-keverő...élő zenét hangosítani sem egy eccerű feladat és főleg sokkal szubjektívebb:milyen legyen egy jó gitársound,egy jó dobsound...
Na mind1 ez más téma. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 20. - 15:11:20
Válasz #99
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lovebox? Legszarabb élmények tárháza! Istenem! Miért nem lehet olyan képet kirakni, amin valóban ők vannak, mindig valami kis extra beállítás és én meg az összes ilyennek bedőltem!  @-o @-o

Vagy csak én vagyok naív? Na mindegy szóval loveboxot soha! :-)-
Öööö... ;D...annak idején a Linda is a lovebox-on talált engem...  --)8-)

Igaz, előbb ki kellett szűrnie, hogy a 3-4 Németh Pisti közül melyik vagyok én... !+"% :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 20. - 19:03:38
Válasz #100
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Látod Pisti? Aki híres az így jár!!! Még a nőknek is meg kell értük küzdeni :) Én meg nyomom a "még egy nőt sem fúj felém a szél" dolgot  ˝=/

2008. Január 30. - 14:26:31
Válasz #101
Nem elérhető

Ikaros


Gollamné.  :-O :----

én még őt is meg....nám titokban. Tettszik a szeme, meg szája :) Meg ilyen testalkatú lánnyal még egyáltalán nem voltam, fúú tök vékony!!! :) szal szívesn kipróbálnám.  @:-) Meg poénból is.
Ja és még valami férfitársaim, meg kell tennünk, azt amire hivatottak vagyunk, nincs válogatás   :-Đ   :D
Ikaros, aki ezúttal nem repül közel a naphoz!

2008. Január 30. - 18:53:39
Válasz #102
Nem elérhető

Lalika85


Kinek a pap,kinek a pap-né......

Én inkább a Popó topicból válogatnék....  :-)(-:
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 30. - 19:42:45
Válasz #103
Nem elérhető

fastor


Kinek a pap,kinek a pap-né......

Én inkább a Popó topicból válogatnék....  :-)(-:
@:-) ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 30. - 19:50:43
Válasz #104
Nem elérhető

shp


Gollamné.  :-O :----

én még őt is meg....nám titokban. Tettszik a szeme, meg szája :) Meg ilyen testalkatú lánnyal még egyáltalán nem voltam, fúú tök vékony!!! :) szal szívesn kipróbálnám.  @:-) Meg poénból is.
Ja és még valami férfitársaim, meg kell tennünk, azt amire hivatottak vagyunk, nincs válogatás   :-Đ   :D



Szerintem szóljál Dzsepettó Mesternek és farag neked egyet.......De az ikeában is lehet kapni hasonló bááábúút. Hajlik mindene mindenfele, szóval nem rossz. Bár az is lehet lehet, hogy neked már túl "húsos" lenne.. De ez már ízlés kérdése ugye..   :-O