2024. Május 20. - 19:23:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 19. - 10:37:31
Válasz #375
Nem elérhető

izomboy


ajjaj
http://www.youtube.com/watch?v=VAkJ-8u3X-o&feature=related

Ez egy már legendás videó.
Oké hogy egy vidéki észlény az ember van belőle még sok, de aligha tudják utánna csinálni.
Szerepelt egy showban is mint"gumiarc".
Annyira nem szánalmas...inkább érdekes, meg vicces.

2008. Augusztus 19. - 10:40:32
Válasz #376
Nem elérhető

hopika


ajjaj
http://www.youtube.com/watch?v=VAkJ-8u3X-o&feature=related

Ez egy már legendás videó.
Oké hogy egy vidéki észlény az ember van belőle még sok, de aligha tudják utánna csinálni.
Szerepelt egy showban is mint"gumiarc".
Annyira nem szánalmas...inkább érdekes, meg vicces.

Jah-ez egy képesség-ez nem szánalmas szerintem sem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 19. - 10:42:22
Válasz #377

kes

Vendég
http://www.youtube.com/watch?v=VAkJ-8u3X-o&feature=related

- Ez kicsit durva vagy nem is tudom hogy erre mi lenne a megfelelő szó... :o ????... ;D :D ;) :) Łł=

2008. Augusztus 19. - 10:48:20
Válasz #378
Nem elérhető

izomboy



2008. Augusztus 19. - 10:50:25
Válasz #379
Nem elérhető

Boresz


jól elbeszéltek egymás mellett  Łł= :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 19. - 18:02:40
Válasz #380
Nem elérhető

Suncity



2008. Augusztus 19. - 18:04:31
Válasz #381
Nem elérhető

izomboy


Moderálták a hozzászolásom ????...

2008. Augusztus 19. - 20:26:41
Válasz #382
Nem elérhető

Gabore



2008. Augusztus 19. - 21:02:34
Válasz #383
Nem elérhető

tomasz


Erről  csak egy klasszikus lemezcím jut eszembe:Kill em all!! :-/- :-/-
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Augusztus 20. - 10:53:03
Válasz #384
Nem elérhető

zotja



2008. Augusztus 21. - 14:30:18
Válasz #385
Nem elérhető

Suncity



2008. Augusztus 22. - 10:23:11
Válasz #386

Torony

Vendég
Az aktuális idióta

Minden teremben vannak hülyék, de nálunk legalább váltogatják egymást. Asszem itt találkoztam a legkeményebb emberrel, akit a föld a hátán hordott. Az egyik egy kopasz, 190 centi környéki, 80 kilós humán fegyver, aki brutális küzdősportos múlttal rendelkezik. Egy másik hülyének osztotta az észt, a következőkre kaptam fel a fejem (próbálom visszaadni művelt stílusát és kifinomult retorikáját):
- …és szkandereztem egy szkanderbajnokkal, már majnem lenyomott, mikor hirtelen pofán vágtam, oszt mondtam neki, hogy látod, tesó, nem a zizom a lényeg, hanem a zerő meg a gyorsaság!

(Másik barom, 40 körüli úriember, csak felsőtestre edz):

- én egyszer küzdöttem egy bajnok bokszolóval (nem mondom a nevét, mert nagyon ismert) de csak „szurkáltam”, nem akartam, hogy baja essen. – Közben barátunk árnyékkaratézik a gépek között… - húúú-háááááá-hadzsimeeeee mer nekem azt mondta régebben az edzőm, hogy én lehetek a magyar bruszli, annyira gyors vagyok! Oszt a sok hülye itt túlgyúrja magát oszt belassulnak! – közbe kalimpál, a.k.a. karate.

- ezt mondtam én is! Nem a zizom a fontos, hanem a zerő meg a gyorsaság!

Igazuk volt, tényleg fontos, volt, hogy kurvagyorsan távozzak a környékükről, mert ezt nem lehet kibírni… kopasz ropi barátunk tegnap cinkos kacsintással közölte egy sráccal, hogy „megvette a cuccost” és nagyon kíváncsi, „mikor kezd el hatni”. Gyerek ránéz, és ennyit mond: „Az egy sima fehérjepor, bazmeg, mi az, hogy mikor kezd el hatni?”

 :-/-(-: :-/-(-: ;D

2008. Augusztus 22. - 10:26:23
Válasz #387
Nem elérhető

hopika


Az aktuális idióta

Minden teremben vannak hülyék, de nálunk legalább váltogatják egymást. Asszem itt találkoztam a legkeményebb emberrel, akit a föld a hátán hordott. Az egyik egy kopasz, 190 centi környéki, 80 kilós humán fegyver, aki brutális küzdősportos múlttal rendelkezik. Egy másik hülyének osztotta az észt, a következőkre kaptam fel a fejem (próbálom visszaadni művelt stílusát és kifinomult retorikáját):
- …és szkandereztem egy szkanderbajnokkal, már majnem lenyomott, mikor hirtelen pofán vágtam, oszt mondtam neki, hogy látod, tesó, nem a zizom a lényeg, hanem a zerő meg a gyorsaság!

(Másik barom, 40 körüli úriember, csak felsőtestre edz):

- én egyszer küzdöttem egy bajnok bokszolóval (nem mondom a nevét, mert nagyon ismert) de csak „szurkáltam”, nem akartam, hogy baja essen. – Közben barátunk árnyékkaratézik a gépek között… - húúú-háááááá-hadzsimeeeee mer nekem azt mondta régebben az edzőm, hogy én lehetek a magyar bruszli, annyira gyors vagyok! Oszt a sok hülye itt túlgyúrja magát oszt belassulnak! – közbe kalimpál, a.k.a. karate.

- ezt mondtam én is! Nem a zizom a fontos, hanem a zerő meg a gyorsaság!

Igazuk volt, tényleg fontos, volt, hogy kurvagyorsan távozzak a környékükről, mert ezt nem lehet kibírni… kopasz ropi barátunk tegnap cinkos kacsintással közölte egy sráccal, hogy „megvette a cuccost” és nagyon kíváncsi, „mikor kezd el hatni”. Gyerek ránéz, és ennyit mond: „Az egy sima fehérjepor, bazmeg, mi az, hogy mikor kezd el hatni?”

 :-/-(-: :-/-(-: ;D

 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Augusztus 22. - 14:29:47
Válasz #388
Nem elérhető

George


Az aktuális idióta

Minden teremben vannak hülyék, de nálunk legalább váltogatják egymást. Asszem itt találkoztam a legkeményebb emberrel, akit a föld a hátán hordott. Az egyik egy kopasz, 190 centi környéki, 80 kilós humán fegyver, aki brutális küzdősportos múlttal rendelkezik. Egy másik hülyének osztotta az észt, a következőkre kaptam fel a fejem (próbálom visszaadni művelt stílusát és kifinomult retorikáját):
- …és szkandereztem egy szkanderbajnokkal, már majnem lenyomott, mikor hirtelen pofán vágtam, oszt mondtam neki, hogy látod, tesó, nem a zizom a lényeg, hanem a zerő meg a gyorsaság!

(Másik barom, 40 körüli úriember, csak felsőtestre edz):

- én egyszer küzdöttem egy bajnok bokszolóval (nem mondom a nevét, mert nagyon ismert) de csak „szurkáltam”, nem akartam, hogy baja essen. – Közben barátunk árnyékkaratézik a gépek között… - húúú-háááááá-hadzsimeeeee mer nekem azt mondta régebben az edzőm, hogy én lehetek a magyar bruszli, annyira gyors vagyok! Oszt a sok hülye itt túlgyúrja magát oszt belassulnak! – közbe kalimpál, a.k.a. karate.

- ezt mondtam én is! Nem a zizom a fontos, hanem a zerő meg a gyorsaság!

Igazuk volt, tényleg fontos, volt, hogy kurvagyorsan távozzak a környékükről, mert ezt nem lehet kibírni… kopasz ropi barátunk tegnap cinkos kacsintással közölte egy sráccal, hogy „megvette a cuccost” és nagyon kíváncsi, „mikor kezd el hatni”. Gyerek ránéz, és ennyit mond: „Az egy sima fehérjepor, bazmeg, mi az, hogy mikor kezd el hatni?”

 :-/-(-: :-/-(-: ;D
Ez hatalmas :D A sok nehézsúlyú K1 bajnok meg persze sosem fog súlyzót a kézbe, mégis 120 kg körül mozog mind és borzasztóan lassú ;D Az ilyen brúsz lííket szokták megkínálni vascsővel tarkótájékon egy rosszul sikeredett nézeteltérés után ::)

2008. Augusztus 22. - 15:00:14
Válasz #389
Nem elérhető

Suncity


 :-/-  pigmethiányos-alkoholproblémákkal küzdő fiatal lány ;-oo-;  @:-)