2024. Május 20. - 17:22:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361220 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 01. - 12:30:49
Válasz #915
Nem elérhető

God Vazzeg


Addig nem fogják tisztelni a rendőröket, amíg nem lesznek a rendőröknek jogaik...
(érdekes módon mindig csak a bűnözőknek van) ::)

ZSerintem ;)

Én is ezt mondom. Sajnos a rendőr jelenleg tehetetlen, mert a jogszabályok a bűnözőket védik. Teljes jogot a rendőröknek az intézkedéshez!!!  ****:))))))

(Még mielőtt valaki rendőrállamot kiált, a visszaélő rendőrt sokkal jobban büntetik most is, mint a polgárokat, és ez rendben is van. Több hatalom, nagyobb bünti. Ezt bevezetném mondjuk a politikusok körében is  ;D )

Azért erre ne vegyél mérget God...

  >:D >:D >:D

1. kibasszák a hivatásából (nem állás, hivatás!)
2. és még a büntit is megkapja ráadásul.
3. soha többet nem lehet rendőr (elvileg elévül, de gyak. etikai okok miatt nem szerelhet vissza)

Döntsd el te  8-)

2009. Április 01. - 12:32:25
Válasz #916
Nem elérhető

madinorbi


Jah... erről jut eszembe:
A vesszőparipa, hogy diktatúra kell. Ki ott a végrehajtóhatalom? A rendőrség...
Szóval utálni kell a rendőrt, ha kihúzza tömegből az ordibálót (holott a törvény rá is vonatkozik), de szeretni kell, ha egy másik hatalom alatt betartatja -a majdhogynem- ugyanazon szabályokat...

(szóval én most eztet nem nagyon értem néha ????... )
Diktatúra? Mire gondolsz mondjuk egy Pol POt féle vörös khmer, mindenkit kiirtunk aki valaha is járt iskolába, vagy egy nemezeti diktatúra, ami a magyarokat szolgálja és nem mindenkit aki állampolgár, vagy ez a feri féle "Mo. a keveseké" (értsd cigány és zsidó) diktatúra ? nem mindegy
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 01. - 12:34:52
Válasz #917
Nem elérhető

God Vazzeg


Jah... erről jut eszembe:
A vesszőparipa, hogy diktatúra kell. Ki ott a végrehajtóhatalom? A rendőrség...
Szóval utálni kell a rendőrt, ha kihúzza tömegből az ordibálót (holott a törvény rá is vonatkozik), de szeretni kell, ha egy másik hatalom alatt betartatja -a majdhogynem- ugyanazon szabályokat...

(szóval én most eztet nem nagyon értem néha ????... )
Diktatúra? Mire gondolsz mondjuk egy Pol POt féle vörös khmer, mindenkit kiirtunk aki valaha is járt iskolába, vagy egy nemezeti diktatúra, ami a magyarokat szolgálja és nem mindenkit aki állampolgár, vagy ez a feri féle "Mo. a keveseké" (értsd cigány és zsidó) diktatúra ? nem mindegy

Fején találtad a szöget  ****:))))))

2009. Április 01. - 12:36:45
Válasz #918
Nem elérhető

darknight


Addig nem fogják tisztelni a rendőröket, amíg nem lesznek a rendőröknek jogaik...
(érdekes módon mindig csak a bűnözőknek van) ::)

ZSerintem ;)

Én is ezt mondom. Sajnos a rendőr jelenleg tehetetlen, mert a jogszabályok a bűnözőket védik. Teljes jogot a rendőröknek az intézkedéshez!!!  ****:))))))

(Még mielőtt valaki rendőrállamot kiált, a visszaélő rendőrt sokkal jobban büntetik most is, mint a polgárokat, és ez rendben is van. Több hatalom, nagyobb bünti. Ezt bevezetném mondjuk a politikusok körében is  ;D )

Azért erre ne vegyél mérget God...

  >:D >:D >:D

1. kibasszák a hivatásából (nem állás, hivatás!)
2. és még a büntit is megkapja ráadásul.
3. soha többet nem lehet rendőr (elvileg elévül, de gyak. etikai okok miatt nem szerelhet vissza)

Döntsd el te  8-)

Már ne haragudj God, de bíróságon dolgozok, úgyhogy szerintem kicsivel többet láttam/tapasztaltam már ezekről a dolgokból, mint te...

Ritka kivételtől eltekintve azért a rendőrök jópár dolgot megúsznak, amit (talán) nem lenne szabad...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Április 01. - 12:43:23
Válasz #919
Nem elérhető

FirstLady


Addig nem fogják tisztelni a rendőröket, amíg nem lesznek a rendőröknek jogaik...
(érdekes módon mindig csak a bűnözőknek van) ::)

ZSerintem ;)

Én is ezt mondom. Sajnos a rendőr jelenleg tehetetlen, mert a jogszabályok a bűnözőket védik. Teljes jogot a rendőröknek az intézkedéshez!!!  ****:))))))

(Még mielőtt valaki rendőrállamot kiált, a visszaélő rendőrt sokkal jobban büntetik most is, mint a polgárokat, és ez rendben is van. Több hatalom, nagyobb bünti. Ezt bevezetném mondjuk a politikusok körében is  ;D )

Azért erre ne vegyél mérget God...

  >:D >:D >:D

1. kibasszák a hivatásából (nem állás, hivatás!)
2. és még a büntit is megkapja ráadásul.
3. soha többet nem lehet rendőr (elvileg elévül, de gyak. etikai okok miatt nem szerelhet vissza)

Döntsd el te  8-)

Már ne haragudj God, de bíróságon dolgozok, úgyhogy szerintem kicsivel többet láttam/tapasztaltam már ezekről a dolgokból, mint te...

Ritka kivételtől eltekintve azért a rendőrök jópár dolgot megúsznak, amit (talán) nem lenne szabad...

  >:D >:D >:D

Hát nem tudom... én azért ebben nem értek veled egyet...
Több példát is ismerek ennek ellenkezőjére, de nem akarok vitatkozni :)

(de nyilván vannak kivételek is...)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 01. - 12:50:26
Válasz #920
Nem elérhető

darknight


Addig nem fogják tisztelni a rendőröket, amíg nem lesznek a rendőröknek jogaik...
(érdekes módon mindig csak a bűnözőknek van) ::)

ZSerintem ;)

Én is ezt mondom. Sajnos a rendőr jelenleg tehetetlen, mert a jogszabályok a bűnözőket védik. Teljes jogot a rendőröknek az intézkedéshez!!!  ****:))))))

(Még mielőtt valaki rendőrállamot kiált, a visszaélő rendőrt sokkal jobban büntetik most is, mint a polgárokat, és ez rendben is van. Több hatalom, nagyobb bünti. Ezt bevezetném mondjuk a politikusok körében is  ;D )

Azért erre ne vegyél mérget God...

  >:D >:D >:D

1. kibasszák a hivatásából (nem állás, hivatás!)
2. és még a büntit is megkapja ráadásul.
3. soha többet nem lehet rendőr (elvileg elévül, de gyak. etikai okok miatt nem szerelhet vissza)

Döntsd el te  8-)

Már ne haragudj God, de bíróságon dolgozok, úgyhogy szerintem kicsivel többet láttam/tapasztaltam már ezekről a dolgokból, mint te...

Ritka kivételtől eltekintve azért a rendőrök jópár dolgot megúsznak, amit (talán) nem lenne szabad...

  >:D >:D >:D

Hát nem tudom... én azért ebben nem értek veled egyet...
Több példát is ismerek ennek ellenkezőjére, de nem akarok vitatkozni :)

(de nyilván vannak kivételek is...)

Nyilvánvalóan felesleges, te erre találsz példát, én éppen az ellenkezőjére...

Kinek-kinek a maga szája íze szerint, mindenre lehet példát és ellenpéldát találni...

Igazából az egész lényege az, hogy a rendőröknek a megfelelő helyen, szituációban és személyek ellen kellene kőkeményen fellépniük, és sajnos igen gyakran pont ez hiányzik, és az "átlagpolgárokkal" keménykednek...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Április 01. - 12:51:17
Válasz #921
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 01. - 19:56:26
Válasz #922
Nem elérhető

Gabe


Ezt az "ez is törvény, meg be kell tartani" idióta szöveget inkább nem is kommentálom.
Egyes embereknek agymosott kurvaországban ha leírnák, hogy márpedig holnaptól kötelező kútba ugrani minden héten, azt is megtennék.
Az agymosottaknak üzenem, hogy olvassanak már alkotmányt, mivel ELVILEG alkotmányba ütköző törvényeket nem lehet hozni.
Természetesen ilyen ügyekben bizonyos férgeknek van ombucccmanjuk, aki mindezt lebegteti is.
Te meg kussoljá' mer' fletó kitalálta, hogy papírgalacsindobálás 2-3-4-5év. Jah az má' törvény, úristen beszarok!
Bammeg!  ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 01. - 21:28:10
Válasz #923
Nem elérhető

FirstLady


Ezt az "ez is törvény, meg be kell tartani" idióta szöveget inkább nem is kommentálom.
Egyes embereknek agymosott kurvaországban ha leírnák, hogy márpedig holnaptól kötelező kútba ugrani minden héten, azt is megtennék.
Az agymosottaknak üzenem, hogy olvassanak már alkotmányt, mivel ELVILEG alkotmányba ütköző törvényeket nem lehet hozni.
Természetesen ilyen ügyekben bizonyos férgeknek van ombucccmanjuk, aki mindezt lebegteti is.
Te meg kussoljá' mer' fletó kitalálta, hogy papírgalacsindobálás 2-3-4-5év. Jah az má' törvény, úristen beszarok!
Bammeg!  ˝=/
A törvény, az törvény, ha nem tartod be, ne ríjjá, ha megbüntetnek... nem az értelmét, meg a hátterét vizsgáltuk, hanem a tényt...
De mesélj Gabe, te milyen törvénytelen dolgokat csinálsz ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 01. - 22:31:10
Válasz #924
Nem elérhető

Gabe


Demagógia!
Mindenféle törvénytelen dolgot megteszek,amire szükségem van, hogy ebben a kizsákmányolásban ne tűnjek el a süllyesztőben!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 01. - 22:32:02
Válasz #925
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 01. - 22:46:30
Válasz #926
Nem elérhető

Gabe


először én is ennyit akartam beírni...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 19:59:45
Válasz #927
Nem elérhető

Gabe


Retekklub előzetes Debreczeni Zita szakított milliárdos párjával, de búcsúzóul kapott egy lakást és egy autót.

Debreczeni Zita:

-Nem búcsúajándék, nem végkielégítés, hanem...hanem egyszerűen csak van!

OMG!  !+"% ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 20:06:10
Válasz #928

Torony

Vendég
Retekklub előzetes Debreczeni Zita szakított milliárdos párjával, de búcsúzóul kapott egy lakást és egy autót.

Debreczeni Zita:

-Nem búcsúajándék, nem végkielégítés, hanem...hanem egyszerűen csak van!

OMG!  !+"% ˝=/

profi prostitúció.

2009. Április 02. - 20:07:29
Válasz #929
Nem elérhető

Gabe


Retekklub előzetes Debreczeni Zita szakított milliárdos párjával, de búcsúzóul kapott egy lakást és egy autót.

Debreczeni Zita:

-Nem búcsúajándék, nem végkielégítés, hanem...hanem egyszerűen csak van!

OMG!  !+"% ˝=/

profi prostitúció.
szopás 10milla, dugás 20milla...jah kb.
"Yeah buddy, light weight baby!"