2024. Május 20. - 19:25:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 02. - 21:25:32
Válasz #930
Nem elérhető

fastor


Retekklub előzetes Debreczeni Zita szakított milliárdos párjával, de búcsúzóul kapott egy lakást és egy autót.

Debreczeni Zita:

-Nem búcsúajándék, nem végkielégítés, hanem...hanem egyszerűen csak van!

OMG!  !+"% ˝=/

profi prostitúció.
szopás 10milla, dugás 20milla...jah kb.
nektek nincs ilyeneketek, de legalább van életetek ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 02. - 21:31:07
Válasz #931
Nem elérhető

George


Retekklub előzetes Debreczeni Zita szakított milliárdos párjával, de búcsúzóul kapott egy lakást és egy autót.

Debreczeni Zita:

-Nem búcsúajándék, nem végkielégítés, hanem...hanem egyszerűen csak van!

OMG!  !+"% ˝=/

profi prostitúció.
szopás 10milla, dugás 20milla...jah kb.
Csak szeretné ****:))) Most kezdődik a cudar valóság !+"%

2009. Április 02. - 21:32:40
Válasz #932

csery

Vendég
Vagy lehúzódik még egy pár milliárdos zippere.....

2009. Április 02. - 21:35:14
Válasz #933
Nem elérhető

miki_nrg


lehát! Milliárdosból van elég!
Egyébként ez a hülye válasza helyett hazudhatta volna aztis hogy magának vette a kocsit meg a lakást

2009. Április 02. - 21:38:16
Válasz #934
Nem elérhető

George


Engem nem érdekel, hogy van-e neki vagy nincs, ha van akkor meg miből :) Egészségére ****:))))))

2009. Április 02. - 21:46:09
Válasz #935

csery

Vendég
engem se az érdekel, hogy van neki, messze nemizgat, csak ne hogy véletlen felavassa a "Mártírok" útját pár év múlva, vagy írjon róla egy leleplező könyvet.

2009. Április 02. - 22:04:30
Válasz #936
Nem elérhető

Gabe


Én meg pláne leszarom, hogy van neki, csak ne csinálja már a díszribanc a fejét, mintha betonozással kaparta volna rá össze a zsét!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 22:05:26
Válasz #937
Nem elérhető

George


Én meg pláne leszarom, hogy van neki, csak ne csinálja már a díszribanc a fejét, mintha betonozással kaparta volna rá össze a zsét!
Gabe te adnál neki melót, mi? ;D :-)-

2009. Április 02. - 22:08:12
Válasz #938
Nem elérhető

Gabe


Én meg pláne leszarom, hogy van neki, csak ne csinálja már a díszribanc a fejét, mintha betonozással kaparta volna rá össze a zsét!
Gabe te adnál neki melót, mi? ;D :-)-
Baszki tele van a tv, rádió, plakátok, olyan emberekkel, akikről fingod sincs kicsodák, meg mit csinálnak, csak úgy vannak!
És "SZTÁROK"!
Én megmutatnám neki, milyen az igazi úriember!  :-)- ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 22:21:46
Válasz #939
Nem elérhető

lue


mé mitől sztárok?attol  hogy apuci anyuci  megcsinálta  a  karriert ????... komolyan az ilyne  blikk  meg  story  meg ezektöl hányok,megse  veszem,minek,,idiota  hirekkel  van  tele,kinek a  milye,kikivel josi   barat..áhhh ˝=/
azé  van  néhány  sztár  aki  Jótékonykodikmert megteheti,és  meg is  teszi.
de:gyözike,mónika,sebeők,vacsoracsata,józsibarát,ez kell a népnek !+"%
 :-)!

2009. Április 02. - 22:28:36
Válasz #940
Nem elérhető

fastor


mé mitől sztárok?attol  hogy apuci anyuci  megcsinálta  a  karriert ????... komolyan az ilyne  blikk  meg  story  meg ezektöl hányok,megse  veszem,minek,,idiota  hirekkel  van  tele,kinek a  milye,kikivel josi   barat..áhhh ˝=/
azé  van  néhány  sztár  aki  Jótékonykodikmert megteheti,és  meg is  teszi.
de:gyözike,mónika,sebeők,vacsoracsata,józsibarát,ez kell a népnek !+"%
 :-)!

a vacsoracsata anniyból jó volt,hogy a régi nagy zenészeket, színészeket is szerepeltették benne...vagy az a másik ilyen volt? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 02. - 22:34:13
Válasz #941
Nem elérhető

lue


Énem tudom,nem néztem ;D ;D
álláh  bandy :-){

2009. Április 03. - 18:35:25
Válasz #942

Torony

Vendég
nem tudtam eldönteni, hogy ide, vagy inkább a humorba való. Mivel azonban úgy néz ki, hogy a srác komolyan gondolta, ide került... csak erős idegzetűeknek...

http://subba.blog.hu/2009/03/24/subba_records_bofman_mc_szeged_az_eletem

2009. Április 03. - 19:02:27
Válasz #943
Nem elérhető

zotja


húha megtudtam,hogy milyen jó Szeged :D vannak üzletek és éttermek de jó   ;D ;D

2009. Április 03. - 19:03:32
Válasz #944
Nem elérhető

lue