2024. Június 02. - 07:20:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Érdekes, poénos, különös képek a testépítés és a fitness világából...  (Megtekintve 161010 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 01. - 12:21:52
Válasz #705
Nem elérhető

doncicco


Arnoldról mellékelt képed régebbi kép.Valahol itt a topicban van újabb elég rendesen összeszedte magát..

2010. Március 01. - 12:42:11
Válasz #706

Tündi-Bündi

Vendég
Arnoldról mellékelt képed régebbi kép.Valahol itt a topicban van újabb elég rendesen összeszedte magát..
oh igazán? ennek örülök :) kár lett volna érte :) bár neki elnézhető..ő elért mindent, amit csak akart...hírnév, amerikai álom...példaértékű az elszántsága...és ő a bizonyíték, hogy mindent lehet csak akarni kell... ****:))))))

2010. Március 01. - 18:27:51
Válasz #707
Nem elérhető

bandus


  /7%

Louis Vuitton brifkó befigyel :D

Ez nekem tuti nem tűnt volna fel, ebből is látszik ki az igazi divatpicsa!...  ;D ))=/ ;) :D

Biztos az én hibám, hogy nem csak az adidast emg a niket ismerem :-}
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Március 01. - 19:09:42
Válasz #708
Nem elérhető

Maszat


  /7%

Louis Vuitton brifkó befigyel :D

Ez nekem tuti nem tűnt volna fel, ebből is látszik ki az igazi divatpicsa!...  ;D ))=/ ;) :D

Biztos az én hibám, hogy nem csak az adidast emg a niket ismerem :-}

most volt múlthéten a vaklárma.Most nem keresek rá,h mikor csinálták a filmet, de szerintem a '80as évek eleje körül.

Van az a rész benne amikor a szálloda parkolójából távcsővel nézik a gengszter palit aki éppen telefnál, és mellett ott van a táska amibe az érme van.
Rögtön levágtam,h az 1 louis vuitton táska.Aztán amikor bent a csaj zuhanyzik és a szőke pali a kezébe adja, ott teljesen világos lett.

Nem is tudtam,h ez a márka ilyen régi  :o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 01. - 19:41:45
Válasz #709
Nem elérhető

pwz


  /7%

Louis Vuitton brifkó befigyel :D

Ez nekem tuti nem tűnt volna fel, ebből is látszik ki az igazi divatpicsa!...  ;D ))=/ ;) :D

Biztos az én hibám, hogy nem csak az adidast emg a niket ismerem :-}

most volt múlthéten a vaklárma.Most nem keresek rá,h mikor csinálták a filmet, de szerintem a '80as évek eleje körül.

Van az a rész benne amikor a szálloda parkolójából távcsővel nézik a gengszter palit aki éppen telefnál, és mellett ott van a táska amibe az érme van.
Rögtön levágtam,h az 1 louis vuitton táska.Aztán amikor bent a csaj zuhanyzik és a szőke pali a kezébe adja, ott teljesen világos lett.

Nem is tudtam,h ez a márka ilyen régi  :o

1989es a film es a kedvenceim koze tartozik :D

2010. Március 02. - 13:22:19
Válasz #710
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Vera Mikulcová készül az Arnold amatőrre. Ezzel nincs is semmi gond,sőt az izomzattal sem,de nyaktól felfelé valahogy nem passzol a képbe a fej. Másnak is van egy olyan érzése hogy ez a hölgy.... ????...

2010. Március 02. - 13:29:24
Válasz #711
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 13:34:04
Válasz #712
Nem elérhető

csaba.r


Ádámcsutkálya nincs neki, meg töke se nagyon.
Lehet történt valami, vagy ó olyan mint az az Afrikai Futónő
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 02. - 13:43:11
Válasz #713
Nem elérhető

Kicsibors


Hm... A testfelépítéséből egyértelműen lejön, hogy nő, a feje az meg... hát valszeg sosem volt egy Cindy Crawford...   :laugh:

2010. Március 02. - 14:13:04
Válasz #714
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


  /7%

Louis Vuitton brifkó befigyel :D

Ez nekem tuti nem tűnt volna fel, ebből is látszik ki az igazi divatpicsa!...  ;D ))=/ ;) :D



.

Biztos az én hibám, hogy nem csak az adidast emg a niket ismerem :-}

most volt múlthéten a vaklárma.Most nem keresek rá,h mikor csinálták a filmet, de szerintem a '80as évek eleje körül.

Van az a rész benne amikor a szálloda parkolójából távcsővel nézik a gengszter palit aki éppen telefnál, és mellett ott van a táska amibe az érme van.
Rögtön levágtam,h az 1 louis vuitton táska.Aztán amikor bent a csaj zuhanyzik és a szőke pali a kezébe adja, ott teljesen világos lett.

Nem is tudtam,h ez a márka ilyen régi  :o
Mert csak mióta agyonhamisítják, tud róla mindenki.Ez a márka körülbelül Gucci színvonalban van.Meglepődnél például, hogy a szintén kevésbé ismert, méregdrága Max Mara milyen kultikus ruhadarabbal lett híres a "normál" társadalom körében
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 02. - 19:30:52
Válasz #715
Nem elérhető

darknight


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Március 02. - 20:02:10
Válasz #716
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 02. - 20:07:57
Válasz #717
Nem elérhető

Maszat



Seth Feroce és Jeff Long a Nationals-on... :-O

  >:D >:D >:D

Ha jól tudom Jeff Long elég fiatal, 25körül.Pofátlanság, hogy mekkora  ;D

Tipikus mezomorfok.Zsír nagyon! ****:))))))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 20:20:58
Válasz #718
Nem elérhető

Pity



Seth Feroce és Jeff Long a Nationals-on... :-O

  >:D >:D >:D

Ha jól tudom Jeff Long elég fiatal, 25körül.Pofátlanság, hogy mekkora  ;D

Tipikus mezomorfok.Zsír nagyon! ****:))))))
sztem benne van már 1kis endomorf is:D amugy elég komoly a gyerek... bár ezen a képen bejátszik a Photoshop is  :)

2010. Március 02. - 20:31:32
Válasz #719
Nem elérhető

warren



Seth Feroce és Jeff Long a Nationals-on... :-O

  >:D >:D >:D
Frankó de photoshop.
Szerintem pár év és már nem kell ezt a szintet restaurálni.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."