2024. Május 11. - 08:24:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Előtte-utána  (Megtekintve 132096 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. November 25. - 01:29:45
Válasz #615
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. November 25. - 12:04:40
Válasz #616
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 25. - 16:10:44
Válasz #617
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Május 14. - 14:30:07
Válasz #618
Nem elérhető

dumbass


Na én egy ilyen képpel tudok szolgálni :)

2012. Május 14. - 15:30:35
Válasz #619
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az első képen a háttérben egy Genius hangfal van  ;D?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 14. - 15:31:12
Válasz #620
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szembeötlő a fejlődés  :-)!.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 14. - 17:46:33
Válasz #621
Nem elérhető

dumbass


Az első képen a háttérben egy Genius hangfal van  ;D?

Igen. Genius HF-1250x ;)

2012. Június 10. - 01:57:01
Válasz #622
Nem elérhető

roccat


Bátorkodom feltenni egy saját képet. Kiváncsi vagyok a véleményekre. Karom hulladék sajnos, nagyon hosszú(majdnem 2 méter vagyok) és így még az a kis tömeg se nagyon látszik rajta amit nagy nehezen magamra szenvedtem 6 év naturál edzéssel. A jövővel kapcsolatban...versenyzői álmaim vannak...persze tudom, hogy ez egyelőre édeskevés.


2012. Június 10. - 03:04:48
Válasz #623
Nem elérhető

Maszat


Faternak volt tömeg.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 10. - 08:18:30
Válasz #624
Nem elérhető

Rebel


Bátorkodom feltenni egy saját képet. Kiváncsi vagyok a véleményekre. Karom hulladék sajnos, nagyon hosszú(majdnem 2 méter vagyok) és így még az a kis tömeg se nagyon látszik rajta amit nagy nehezen magamra szenvedtem 6 év naturál edzéssel. A jövővel kapcsolatban...versenyzői álmaim vannak...persze tudom, hogy ez egyelőre édeskevés.


Szerintem jó erős mezomorf adottságaid vannak.Mondjuk a lábad titkolod.Ha nem is leszel versenyző ,ne szomorkodj!Add be a jelentkezésed 10-15 modell ügynökségbe,s lehet egy alsógatya reklámmal  szarrá keresed magad.

2012. Június 10. - 12:37:46
Válasz #625
Nem elérhető

dumbass


Bátorkodom feltenni egy saját képet. Kiváncsi vagyok a véleményekre. Karom hulladék sajnos, nagyon hosszú(majdnem 2 méter vagyok) és így még az a kis tömeg se nagyon látszik rajta amit nagy nehezen magamra szenvedtem 6 év naturál edzéssel. A jövővel kapcsolatban...versenyzői álmaim vannak...persze tudom, hogy ez egyelőre édeskevés.


Szerintem jó erős mezomorf adottságaid vannak.Mondjuk a lábad titkolod.Ha nem is leszel versenyző ,ne szomorkodj!Add be a jelentkezésed 10-15 modell ügynökségbe,s lehet egy alsógatya reklámmal  szarrá keresed magad.

Ez inkább ektomorf, nagyon maximum ekto-mezo. A mezo testalkat nem ilyen.

2012. Június 10. - 12:58:53
Válasz #626
Nem elérhető

Rebel


Bátorkodom feltenni egy saját képet. Kiváncsi vagyok a véleményekre. Karom hulladék sajnos, nagyon hosszú(majdnem 2 méter vagyok) és így még az a kis tömeg se nagyon látszik rajta amit nagy nehezen magamra szenvedtem 6 év naturál edzéssel. A jövővel kapcsolatban...versenyzői álmaim vannak...persze tudom, hogy ez egyelőre édeskevés.


Szerintem jó erős mezomorf adottságaid vannak.Mondjuk a lábad titkolod.Ha nem is leszel versenyző ,ne szomorkodj!Add be a jelentkezésed 10-15 modell ügynökségbe,s lehet egy alsógatya reklámmal  szarrá keresed magad.

Ez inkább ektomorf, nagyon maximum ekto-mezo. A mezo testalkat nem ilyen.
Igen inkább átmenet.Egy roidmentes mezomorf,vagy roidos ektomorf  ;D.Egyébként 2m magas,s azért az nagyon hátráltatja az izmosság illózióját.Szerintem...

2012. Június 10. - 13:51:36
Válasz #627
Nem elérhető

Maszat


Jah, örökölt aputól 1 kis mezomorfságot. 2m-es magassághoz kell izom,h mutasson. Én a kúráim alatt nézek úgy ki, mint Ő a profilképén. 1kis propi meg stana csodákra lenne képes. Szobrot faragnék belőle  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 10. - 14:14:21
Válasz #628
Nem elérhető

t.d.


Jah, örökölt aputól 1 kis mezomorfságot. 2m-es magassághoz kell izom,h mutasson. Én a kúráim alatt nézek úgy ki, mint Ő a profilképén. 1kis propi meg stana csodákra lenne képes. Szobrot faragnék belőle  ;D

Jah, ezt akartam írni, magasan, hosszú karokkal képen nehéz jól kinézni, de szerintem ez a fizikum élőben már elég jól mutathat, ezzel a formával.
100% not natural!

2012. Június 10. - 14:24:35
Válasz #629
Nem elérhető

Rebel


Jah, örökölt aputól 1 kis mezomorfságot. 2m-es magassághoz kell izom,h mutasson. Én a kúráim alatt nézek úgy ki, mint Ő a profilképén. 1kis propi meg stana csodákra lenne képes. Szobrot faragnék belőle  ;D
;D
Az milyen alkat, aki izomtalan és zsíros is egy kicsit?Mert sajna kezdéskor úgy néztem ki mint normand keresztes kiscsávó a 2. képen.
Utálom az ekto-mezomorfokat!!! ))=/