2024. Május 10. - 22:01:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: EDZŐTERMEK  (Megtekintve 65163 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 18. - 20:31:53
Válasz #120
Nem elérhető

Gabe


Oxygen Wellness Újpest- 1fekpad (rúd 10kila), ferdepad, guggolóállvány ohne, kézisúly 20kg-ig!
Tolódzkodni csak úgy lehet, ha ráállsz a segítőlapra, amin súllyal segítesz a tohonya testednek!
Viszont van egy rakat semmirekellő "kardio"gép, meg pinatárogató!
Senki nem menjen oda, még benézni sem!  :-/- :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 18. - 20:43:03
Válasz #121
Nem elérhető

Kicsibors


És ide nem vettek fel engem dolgozni...  :-}

2010. Január 18. - 20:43:56
Válasz #122
Nem elérhető

Kicsibors


És ide nem vettek fel engem dolgozni...  :-}

Szóval még egy ok, hogy miért ne menjetek oda!   ))=/

2010. Január 18. - 21:04:49
Válasz #123
Nem elérhető

Gabe


És ide nem vettek fel engem dolgozni...  :-}

Szóval még egy ok, hogy miért ne menjetek oda!   ))=/
Fejpántos, bélnélizzadtpólós, szemüveges, 120kilós, 20-as tárcsát felemelni nem bíró malacfejűeket kellett odébb tessékelnem, hogy tudjak csigán edzeni!
Aztán a slusszpoén, Smith gépen nyakból nyomó, madzagos headszettes gyerek, végig beszélve!nyomás közben is!
Kb. 25percig nyomott nyakból, úgy 5 szériát! Itt már nagyon mérges voltam, úgyhogy finoman megkértem, hogy takarodjon onnan!
Szóval szerintem ne sajnáld, ez nem konditerem, hanem...valami, nem tudom mi!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 18. - 21:17:15
Válasz #124
Nem elérhető

Kicsibors


És ide nem vettek fel engem dolgozni...  :-}

Szóval még egy ok, hogy miért ne menjetek oda!   ))=/
Fejpántos, bélnélizzadtpólós, szemüveges, 120kilós, 20-as tárcsát felemelni nem bíró malacfejűeket kellett odébb tessékelnem, hogy tudjak csigán edzeni!
Aztán a slusszpoén, Smith gépen nyakból nyomó, madzagos headszettes gyerek, végig beszélve!nyomás közben is!
Kb. 25percig nyomott nyakból, úgy 5 szériát! Itt már nagyon mérges voltam, úgyhogy finoman megkértem, hogy takarodjon onnan!
Szóval szerintem ne sajnáld, ez nem konditerem, hanem...valami, nem tudom mi!

Ez nem az edzés kedvéért van... Ez a Well-nesz(e)!  ::)

2010. Január 18. - 21:20:03
Válasz #125
Nem elérhető

Gabe


Köcsögöknek van kitalálva!
Egyetlen előnye a kedves, csinos pultoslányok!  :-)(-: :-)-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 03. - 09:44:25
Válasz #126
Nem elérhető

jamf


Sziasztok!

Mi anno haverral úgy kezdtük, h betonból formába csináltunk tárcsákat, és seprűnyélre raktuk... ált sulisan.. itt kezdődött az egész :)) Majd a következő nagy lépés... volt melléképületben egy mini termet csináltam. 1 fekpad, guggoló állvány, egy haspad. Két haverommal nyomtuk itt.. majd uszodában heti 2őt engedett, és fizetett a középsulim. Ez nagy ugrás volt! :) Majd középsuli végén az összes félrerakott pénzemből vettem  úgy 250-300 kg zsír új 30-as furatú gyári pöpec súlyt, 4 rudat, meg 6 vagy 8 egykezes rudat... Itt kezdődött a termem története :) Egy volt áfészos telep egy helységét tudtam megszerezni.. ami eléggé le volt amortizálva.. és lassan beleöltem minden forintomat a kis termecskébe.. full barbár körülmények, pár személy edzhet folyamatosan, és most itt tartok.. : kb 800 kg szabadsúly (verseny súlyok is), rudak közt található Vasil B-129, varriálható egykezesek, nagyon erős padok, ezközök (idő közben csináltam egy kis lakatos műhelyt, és ma már nem csak a termemben edzenek az általam készített padokkal..), elég komoly erőkeret, minőségi boxzsák, stb. Tehát nem nagy, és sok felszerelés, de aki edzeni akar, annak tökéletes! Az anyagi helyzetemhez képest pedig ennek az egésznek a megléte kész csoda.. (nem, anyuci, apuci adott rá pénzt..) És azthiszem aki edzett, és edz ilyen nem túl "színvonalas - konfortos", de alapjaiban felszerelt helyen, az tudja, néha itt több a motiváció, és jobban megy az edzés, mint a másik oldalon..

Nekem a Popey Gym tetszett egyébként kecskeméten. Most fogok nevet adni majd a kis termemnek, és arról nevezem el :)  Nagyrészt Vasil cuccokkal, jól felszerelt, igényes hely volt. (átnevezték, elköltözött, cuccokat lecserélték.., most elég ratyi...  - az új helyen edzettem egy hónapot, kb 1 éve, új alkalmazottak voltak, stb, full nem családias légkör, a magnéziát vittem felhúzáshoz, és mondták felejtsem el, stb.. szal lejárt a bérletem, és ott is hagytam..)
Pont a napokban teszem korszerűbbé a termet.. glettelés, festés, villanyszerelés, amiket készítettem 1-2 új cuccot beviszem, srácok már alig várják megint kinyissak :)
Majd nyomok be pár képet.. :)  Amiket készítek: bár nincs itt közel sem minden... www.kondipad.uw.hu

2010. Február 14. - 14:05:41
Válasz #127
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Itt emelgetem a súlyokat, családia kégkör, van minden amire szükség lehet, talán a kézisúlyzókészlet kevés, 45ig van csak sajnos. :-\
De egyébként szuper a terem. ****:)))))) ****:))))))
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 14:07:24
Válasz #128
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Csak lehagytam a linket:
http://www.rhinogym.hu/
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 19:18:45
Válasz #129
Nem elérhető

fastor


Csak lehagytam a linket:
http://www.rhinogym.hu/
voltam ott, a brutálon ;D
nemidnultál véletlen? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 14. - 19:20:10
Válasz #130
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem,sajnos aznap sokkal rosszabb helyen voltam.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 19:24:00
Válasz #131
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 19:36:31
Válasz #132
Nem elérhető

fastor


Csak lehagytam a linket:
http://www.rhinogym.hu/
voltam ott, a brutálon ;D
nemidnultál véletlen? ;D

És, hogy tetszett a terem?
nekem bejött, bár az zavart,hogy a rudak, nem 20 kilósak voltak, hanem mindegyik más súlyú ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 14. - 19:39:07
Válasz #133
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Csak lehagytam a linket:
http://www.rhinogym.hu/
voltam ott, a brutálon ;D
nemidnultál véletlen? ;D

És, hogy tetszett a terem?
nekem bejött, bár az zavart,hogy a rudak, nem 20 kilósak voltak, hanem mindegyik más súlyú ;D

hát igen.Volt ismerősöm aki indult,alacsony srác nagyon jó fazonban.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 21:06:56
Válasz #134
Nem elérhető

mushroom


Ez nincs is olyan messze a külkertől. Mennyibe kerül egy diák havibérlet ebbe a rhino gymbe?