2024. Május 10. - 22:28:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: EDZŐTERMEK  (Megtekintve 65163 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 14. - 21:08:17
Válasz #135
Nem elérhető

fastor


Csak lehagytam a linket:
http://www.rhinogym.hu/
voltam ott, a brutálon ;D
nemidnultál véletlen? ;D

És, hogy tetszett a terem?
nekem bejött, bár az zavart,hogy a rudak, nem 20 kilósak voltak, hanem mindegyik más súlyú ;D

hát igen.Volt ismerősöm aki indult,alacsony srác nagyon jó fazonban.
leírtad az indulók felét ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 14. - 21:14:27
Válasz #136
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ez nincs is olyan messze a külkertől. Mennyibe kerül egy diák havibérlet ebbe a rhino gymbe?


Nem tudom van e külön diák, holnap megnézem neked, a havi bérlet 5800 buznyák.Szerintem ingyen van.
Fastor:alacsony gyerek volt, és tényleg jó fazonnal.nagyon jóval.Albert néven, vmi 18 tonna körül csinált.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 21:16:48
Válasz #137
Nem elérhető

mushroom


Köszönöm szépen. 6k egy korlátlan bérletért valóban nem sok pénz, az Erzsébet-ligeti terem 7500-ba kerül külkeres kedvezménnyel, ráadásul a képek alapján ez a terem még jobban fel is van szerelve.

2010. Február 14. - 21:17:40
Válasz #138
Nem elérhető

fastor


Ez nincs is olyan messze a külkertől. Mennyibe kerül egy diák havibérlet ebbe a rhino gymbe?


Nem tudom van e külön diák, holnap megnézem neked, a havi bérlet 5800 buznyák.Szerintem ingyen van.
Fastor:alacsony gyerek volt, és tényleg jó fazonnal.nagyon jóval.Albert néven, vmi 18 tonna körül csinált.
fiatal fekete hajú gyerek?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 14. - 21:19:27
Válasz #139
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Két fekpad, smith keret, guggolóállvány,lábtoló, két  felső csigás hátgép,kézisúlyzó 45ig,tárcsa van dögivel.
És jó hangulat, ami nem mellékes.

Fastor:nem fakata, sötétbarna, olyan, nem olyan modellfazon, hanem testépítő fazon.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 15. - 00:06:55
Válasz #140
Nem elérhető

Maszat


Két fekpad, smith keret, guggolóállvány,lábtoló, két  felső csigás hátgép,kézisúlyzó 45ig,tárcsa van dögivel.
És jó hangulat, ami nem mellékes.

Fastor:nem fakata, sötétbarna, olyan, nem olyan modellfazon, hanem testépítő fazon.


most ez célzás volt  ????...   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 15. - 08:21:21
Válasz #141
Nem elérhető

fastor


Két fekpad, smith keret, guggolóállvány,lábtoló, két  felső csigás hátgép,kézisúlyzó 45ig,tárcsa van dögivel.
És jó hangulat, ami nem mellékes.

Fastor:nem fakata, sötétbarna, olyan, nem olyan modellfazon, hanem testépítő fazon.
lehet vágom kiről van szó
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 21. - 21:11:25
Válasz #142
Nem elérhető

Szandi


Esztergom, Aranyhegy...
Kevés gép szépen elszórva, kb ugyanannyi kardiógép is... Külön csajos terem, külön csajos kardió rész. Aranyos pultos csaj, de mindenképp kardióztatni akart. :( Nekem hiányzott pár gép, a kézisúlyok okésak. Ami a legjobban tetszett, az egy 10 év körüli kislány volt,aki edzett apucival.:) 5 kilókkal evezett, lehúzott, lábfeszítőzött.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Április 08. - 15:54:17
Válasz #143
Nem elérhető

warren


Valaki tud Érden valami frankó termet?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Április 08. - 15:56:53
Válasz #144
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Valaki tud Érden valami frankó termet?
Ahogy a shop Stop van, ha Pestről jössz,jobbkéz felé, a sarkon, ahol kezdődik van egy terem, egy lépcsőn kell felmenni, de be tudsz fordulni jobbra kocsival.Szebben nem tudtam elmondani.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 08. - 16:05:49
Válasz #145
Nem elérhető

warren


Valaki tud Érden valami frankó termet?
Ahogy a shop Stop van, ha Pestről jössz,jobbkéz felé, a sarkon, ahol kezdődik van egy terem, egy lépcsőn kell felmenni, de be tudsz fordulni jobbra kocsival.Szebben nem tudtam elmondani.

Aszt hiszem megvan.
Egyéb vélemény a teremről?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Április 08. - 16:10:56
Válasz #146
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Igazából a közel lévő mekibe jártam ;D, de mindig is szerettem volna egy olyan teremben edzeni ahol ilyen lépcső vezet felfelé.
Viszont ha jó akkor írd majd be, mert járok néha arra és szívesen kipróbálnám!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. November 10. - 20:46:12
Válasz #147
Nem elérhető

warren


Munkám miatt egy pár hétig  külföldön edzettem, belinkeklem a terem oldalát, nézzétek meg szerintem frankó nagyon, vadonat új minden.
Egy edzés 10€.

http://www...........fr/index.html
Egyébként a franciáknak fogalmuk sincs mi az az edzés, csak szerencsétlenkednek, legalábbis akiket én láttam.
A teremtulajjal beszéltem pár szót..... és hát nem egyszerű emberek ezek itt, néhány kérdésük felém:
- Hungary az hol van??? Európában?  ˝=/
- Ott milyen nyelvet beszélnek angolt, vagy németet???  ˝=/
- Recept nélkül tudsz venni a patikában szteridot???   Łł=

Egyébként mindenki 60kg, izmos embert nem is láttam eddig.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. November 10. - 21:13:17
Válasz #148
Nem elérhető

vekony


én németbe vok, itt is nagyon sok a full hoki csodagyakorlatokat csinálnak csigán, meg össze vissza  kalimpálnak, láb eddzés nincs, vicc az egész...a teremeddző megkért h rakjam fel a 25-ös tárcsát neki a helyére mert nem birja el...kb 50kiló a gyerek, vmi pakisztáni lehet kurva nagy szemüveggel és 25ös karokkal, persze vannak itt is versenyzők, nyomogatnak itt is 200-ba 8-at!!!! tegnap kb 2méteres hegyomlást láttam meg a terembe való belépéskor, nem köszöntem senkinek, nem csekkoltam be, elindultam a tömegfejü felé megálltam elötte a 80kilómmal végigmértem (ő meglepődött, kicsit meg is szeppent, vicces volt) semmi köszönés csak 1 kérdés: te meg hány kiló vagy??? semmit se tudott németül csak röhögött aztán jött a spanja mondta h 150 mondom gratulálok....az meg vmi arab volt de az erek a bicepszén akkorák voltak mint a csuklóm, és mindene full kerek volt, persze volt ott bendő is nem kicsi...de a 3euros power bar fehérje megy eddzés után, persze elöbb elszijnak egy cigit...amugy a terem felszereltség: van 50db bicigli, taposogép, ellipszis tréner meg a faszom tudja mi, de fekpad csak 1db....fitness!!!kajáról semmit se tudnak, de a dana népszerü...

2010. November 10. - 21:23:44
Válasz #149
Nem elérhető

warren


Engem meg szerintem mindenki hülyéneknéz, hogy nem használom a fasza gépeket, csak szabadsúlyokat.
Mondanom sem kell, hogy itt senki snem fog meg szabadsúlyt.

Egyébként a teremtulaj elmondta, hogy ő versenyzett (kb 30 éves), de szerintem max 60 kg ő is, ja állítólag 5. lett.

Magyarországon szerintem fényévekkel előbre jár ez a sport, versenyszerűen, és hobbi szinten is.



Viszont a francia csajok  :-O
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."