2024. Május 13. - 15:35:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 356629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 21. - 23:14:59
Válasz #60
Nem elérhető

FirstLady


mert a foci ott kezdődik ÉS ott is végződik pillanatnyi formátol függetlenül
Maradt az 1-3  :-\

Ja, oké, azért ugye nem köveztek meg, ha én holnap a spanyoloknak szurkolok? 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 21. - 23:17:24
Válasz #61

B1ll4

Vendég
Olvasgattam múlt héten az orosz foci történelmét , meg hogy mekkora emberkék vannak jelen mint támogatók ... iszonyat ahogy kezd felcsövelni ázsia és főként az oroszok , Arshavin nembaj , hogy már 5-6 ajánlatot kapott a világ 5-6 legnagyobb klubcsapatától ne is foglalkoztassa a kommentátort . Amúgy az orosz válogatott ereje abban is rejlik , látszott a kispasszos játékban a Zenith magja javarészt a válogatott és valami iszonyat erővel dominanciával nyomatják a játékot .Én titokban vártam ezt , csak nem így :( . Azért majd a Manchester szuper kupa döntőn remélem megfogja a Zenith-et :)

Megérdemelt győzelem volt és lehetett volna ez több is , az elején a foci örök törvénye jött be , ha sok helyzetet kihagysz ami javarészt ajtó-ablak előbb vagy utóbb megbosszulja magát .

Eddig a csoport 2.-ak mentek tovább mindig .

2008. Június 21. - 23:19:11
Válasz #62
Nem elérhető

Lgy


mert a foci ott kezdődik ÉS ott is végződik pillanatnyi formátol függetlenül
Maradt az 1-3  :-\

Ja, oké, azért ugye nem köveztek meg, ha én holnap a spanyoloknak szurkolok? 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Neem!

2008. Június 21. - 23:22:54
Válasz #63
Nem elérhető

FirstLady


mert a foci ott kezdődik ÉS ott is végződik pillanatnyi formátol függetlenül
Maradt az 1-3  :-\

Ja, oké, azért ugye nem köveztek meg, ha én holnap a spanyoloknak szurkolok? 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Neem!
Monnyuk, ha figyelembe vesszük Béla kommentjét, akkor ti mentek az oroszok ellen  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 21. - 23:27:12
Válasz #64
Nem elérhető

Lgy


Had jöjjenek!

2008. Június 21. - 23:32:17
Válasz #65
Nem elérhető

Cressler


mert a foci ott kezdődik ÉS ott is végződik pillanatnyi formátol függetlenül
;-oo-; ennyi a sztori  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 21. - 23:34:15
Válasz #66
Nem elérhető

Cressler


szeretem ha 4szeres szorzós meccs jön be a tippmixen  :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 21. - 23:35:18
Válasz #67
Nem elérhető

Lgy


mert a foci ott kezdődik ÉS ott is végződik pillanatnyi formátol függetlenül
;-oo-; ennyi a sztori  8-}

Na végre!
Mindenki: ilyen szarok, olyan szarok az olaszok stb. de atöbbi "nagy" esélyes már a szuvenirt vásárolja a hazaút előtt.

2008. Június 21. - 23:43:39
Válasz #68

Torony

Vendég
azaz megnedvesedett a puncikád?  :-O

2008. Június 21. - 23:49:32
Válasz #69
Nem elérhető

FirstLady


Én már ágybavizelős korom óta olasz fán vagyok  ::)  ::)
Milyen magas egy spagettifa? Nincs tériszonyod? Pelenkás korod óta nem ingerszegény egy kicsit a környezet, vagy azon is élnek madarak? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 21. - 23:52:40
Válasz #70
Nem elérhető

Cressler


mert a foci ott kezdődik ÉS ott is végződik pillanatnyi formátol függetlenül
;-oo-; ennyi a sztori  8-}

Na végre!
Mindenki: ilyen szarok, olyan szarok az olaszok stb. de atöbbi "nagy" esélyes már a szuvenirt vásárolja a hazaút előtt.
sok csapatnak megnő a "szurkológárdája" egy egy jó idényben, de én akkor is az olaszoknak szurkoltam amikor BAggio elqúrta a büntetőt, amikor 2000-ben bukták az eb döntőt, amikor 2004-ben tovább se mentek a csoportból és amikor világbajnokok lettek újra 2006-ban @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 21. - 23:53:10
Válasz #71
Nem elérhető

FirstLady


Gyere és üljél bele a spagetti fámba és megtudod milyen magas is az kiscsillag!  @:-)  :-)-  8-)
Meg ingert is kapsz majd rendesen ha az hiányzik...   :-)-  :-)(-:  ;D  ;D
Ó, te nagyon kevés vagy ahhoz, hogy effajta szinten is a közelembe kerülhess ))=/ ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 21. - 23:55:30
Válasz #72

B1ll4

Vendég
Lady , Izomenő tudom hogy nem szeretitek nagyon egymást , de ezeket ha lehetne privátba intézzétek pls , nem tesz jót senkinek :(

2008. Június 21. - 23:58:18
Válasz #73

Torony

Vendég
Aha!  :o
Kinyalod?  ;D  :-oD  :-)(-:

majd a bordásékszíj, kismókus...
... nem is tudom, mit kell egy ilyen csököttel foglalkozni, tipikusan az a fajta, aki ezzel a stílussal próbálja elérni, hogy valaki foglalkozzon vele... kiskorában csontot kötöttek a nyakába, hogy legalább a kutya jáccon vele  :D
.. menő... muhahhhhha... wannabe ;D

2008. Június 22. - 00:04:27
Válasz #74
Nem elérhető

FirstLady


De mégis velem foglalkoztok colosbaba!  8-}  !+"%  ;D
Na de tépek is mert inkább egy puncit nyomogatok  mint a keyboardot!  8-}  :-)-  :-)o-:
Na látod, nekedvaló lenne a másik fórum ;D ;D ;D ;D ;D már a "colosbaba" miatt is 8-) ;D ;D ;D ;D
Jajj, vigyázz, el ne fáradjon az ötcombú asszony ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ja  :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady