2024. Április 27. - 20:55:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mivel játszol mostanában?/ Kedvenc game-ed  (Megtekintve 77705 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 04. - 11:35:06
Válasz #255
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem most a dirt2 a kedvencem  ;D A TV-t figyeljétek milyen fasza  @-o

http://www.napiszar.com/video/2010/03/03/zsirkaraj-jatekok-colin-mcrae-dirt-2/

Ezt tegnap néztem én is, erről a csajról raktam be 2 videót a Popó topikba...nem gyenge.

Elárulok egy titkot, de el ne mondd senkinek: ha kis seggű csajt dugsz hátulról, optikailag sokkal vastagabbnak tűnik a farkad  ;D Próbáld ki  ;-oo-;  :D

Szerencsére nem kell azon gondolkodnom, hogy hogy tűnik optikailag vastagabbank farkam.  ;D

Pedig meglepő  ;D Nekem szinte mindig nagyobb seggű csajaim voltak, a mostani meg picike.. Érdekes nagyon  :-)(-:  ;D ;D

2010. Március 04. - 15:18:52
Válasz #256
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 04. - 17:11:23
Válasz #257
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Május 18. - 13:28:46
Válasz #258
Nem elérhető

fastor


Lenne egy olyan gondom,hogy beszart két telepítő cd-m :(

ha valaki tud esetleg müködö nem torrentes Heroes 3-4 letöltést akkor írja már be ide, mert én csak jelszóval levédett, meg hasonló fájlokat találtam csak :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Május 18. - 13:34:17
Válasz #259
Nem elérhető

Yeti


Lenne egy olyan gondom,hogy beszart két telepítő cd-m :(

ha valaki tud esetleg müködö nem torrentes Heroes 3-4 letöltést akkor írja már be ide, mert én csak jelszóval levédett, meg hasonló fájlokat találtam csak :(
Akkor most nem akarsz fizetni érte, de ne is legyen torrentes???
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 18. - 13:44:09
Válasz #260
Nem elérhető

fastor


Lenne egy olyan gondom,hogy beszart két telepítő cd-m :(

ha valaki tud esetleg müködö nem torrentes Heroes 3-4 letöltést akkor írja már be ide, mert én csak jelszóval levédett, meg hasonló fájlokat találtam csak :(
Akkor most nem akarsz fizetni érte, de ne is legyen torrentes???
igen ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Május 31. - 19:58:53
Válasz #261
Nem elérhető

mack



2010. Május 31. - 20:03:02
Válasz #262
Nem elérhető

Yeti


Lenne egy olyan gondom,hogy beszart két telepítő cd-m :(

ha valaki tud esetleg müködö nem torrentes Heroes 3-4 letöltést akkor írja már be ide, mert én csak jelszóval levédett, meg hasonló fájlokat találtam csak :(
Akkor most nem akarsz fizetni érte, de ne is legyen torrentes???
igen ;D
Vegyél egy olyan régebbi Gamestart, vagy PC Gurut, amiben az volt az ajándék. Így nem kell a gammáért fizetni és eredeti.  ;) ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2013. Február 28. - 20:17:07
Válasz #263
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Február 28. - 20:35:28
Válasz #264
Nem elérhető

Maszat


Ez kurvajó volt tényleg, Én is imádtam!  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 01. - 14:08:55
Válasz #265
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 01. - 14:30:01
Válasz #266
Nem elérhető

Maszat


Ezt nem vágom. De hőskorszak volt ez az időszak a játékok terén. Nekem volt commodore64 em, külön flopy meghajtóval, nem a gagyi kazettás, Meg volt amigám is azt hiszem 1200as. Ahhoz már a kis flopy tartozott.Azon már voltak nagyon fasza játékok. Ott ismerkedtem meg a settlers-el is. Csak nem volt benne merevlemez, ezért nem tudtam menteni :\   De szép emlékek. Kint sütött a nap, Én meg bent kockultam az amigámon  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 01. - 16:34:25
Válasz #267
Nem elérhető

cpggyurma


ismerős gyermekkor  ;D napokig képes volta játszani a duble dragonnal contrával és társasival

2013. Március 14. - 22:58:23
Válasz #268
Nem elérhető

Gabor24


Gab

2013. Július 06. - 20:09:28
Válasz #269
Nem elérhető

cpggyurma


végre egy mortal ami PCre is kijött