2024. Május 13. - 13:45:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 103723 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. December 24. - 12:30:12
Válasz #405
Nem elérhető

God Vazzeg


De egyébként sok edzésmódszer szerint egy gyakorlatnál elégnek kell lennie a 30 körüli ismétlésszámnak.


Egy amerikai edzőgurunak / Chad Waterbury / van egy olyan elképzelése,hogy ha 4-6 ismétléses maximumoddal alkalmanként összesen 24-30 ismétlést végzel testrészenként egy-két gyakorlattal/ 3 alkalommal egy héten/ akkor egyszerre fejleszted az izomtömegedet és az erődet.Itt lehet alkalmazni az 5x5,10x3,6x5,6x4,8x4 széria ismétlés variációkat.
Én többször próbáltam,s nagyon jól kizökkentett a hagyományos kerékvágásból,de inkább erősödtem mint izmosodtam.
Sőt most egy GVT/ 10x10/ ciklus második hónapját csinálom,amit  az előbb említett edzésrendszer utánra raktam,s most épp fordítva történik.Nagyon kicsit erősödöm,viszont elég jól izmosodom.És minden edzés után kib. izomlázas vagyok.

Ez a német mennyiségi edzés ugye? Már régóta rá akarok menni, majd beiktatom kíváncsiságból, kellene kis massza még..  !+"%
Igen az/German Volumen Training/.Ha a nagy súlyos ciklus után rakod be,akkor olyan érzés, mint ha a nehéz munka gyümölcse itt kezdene el kamatozni.S már a második ilyen edzésen azt érezni,hogy a meglévő izmaid kezdenének extra módon kerekedni,feszülni.
Vállra pl. nem csinálok mást mint oldalemelést egy 75-80 fokra megdöntött padnak mellkassal neki támaszkodva/ ala Lee Labrada/.A korábbi 22kg-os oldalemelésem/ csalós/-et levettem 6 kg-ra/ 10x10 30 sec. pihi/.A 7.szettig lazán bírtam/ bár savasodott mint az állat/.
De az utolsó háromnál könny nélkül,de sírtam úgy fájt.A látvány mindenért kárpótolt azonban./ Ilyen felpumpáltságot csak speciálisnak mondható esetben éreztem eddig ;D/
Az egyébként nehezen fejlődő oldalsó fej iszonyú módon dudorodott ki az egyébként jól fejlett hátsó és első fej közül.Most 5 nap után is keményen érzem az eredéstől a tapadásig .

Ahham, a 30mp pihenőkkel nem voltam tisztában, mellről nyomást csináltam tegnap ebben a rendszerben, a végén majdnem feladtam, de azért végig csináltam, iszonyat volt! Na majd meglátjuk, a 30mp kevésnek tűnik nekem, nem fogom bírni tüdővel, szerintem ez majd később kerül bevezetésre, egyelőre a 10x10 is kihívás  ;D Váll nekem is a gyenge pont, különösen az oldalsó fej  :-\ Bár ha jobban belegondolok, könnyebb lenne felsorolni mi az erősségem  :D :D :D

2011. December 24. - 15:18:19
Válasz #406
Nem elérhető

Rebel


De egyébként sok edzésmódszer szerint egy gyakorlatnál elégnek kell lennie a 30 körüli ismétlésszámnak.


Egy amerikai edzőgurunak / Chad Waterbury / van egy olyan elképzelése,hogy ha 4-6 ismétléses maximumoddal alkalmanként összesen 24-30 ismétlést végzel testrészenként egy-két gyakorlattal/ 3 alkalommal egy héten/ akkor egyszerre fejleszted az izomtömegedet és az erődet.Itt lehet alkalmazni az 5x5,10x3,6x5,6x4,8x4 széria ismétlés variációkat.
Én többször próbáltam,s nagyon jól kizökkentett a hagyományos kerékvágásból,de inkább erősödtem mint izmosodtam.
Sőt most egy GVT/ 10x10/ ciklus második hónapját csinálom,amit  az előbb említett edzésrendszer utánra raktam,s most épp fordítva történik.Nagyon kicsit erősödöm,viszont elég jól izmosodom.És minden edzés után kib. izomlázas vagyok.

Ez a német mennyiségi edzés ugye? Már régóta rá akarok menni, majd beiktatom kíváncsiságból, kellene kis massza még..  !+"%
Igen az/German Volumen Training/.Ha a nagy súlyos ciklus után rakod be,akkor olyan érzés, mint ha a nehéz munka gyümölcse itt kezdene el kamatozni.S már a második ilyen edzésen azt érezni,hogy a meglévő izmaid kezdenének extra módon kerekedni,feszülni.
Vállra pl. nem csinálok mást mint oldalemelést egy 75-80 fokra megdöntött padnak mellkassal neki támaszkodva/ ala Lee Labrada/.A korábbi 22kg-os oldalemelésem/ csalós/-et levettem 6 kg-ra/ 10x10 30 sec. pihi/.A 7.szettig lazán bírtam/ bár savasodott mint az állat/.
De az utolsó háromnál könny nélkül,de sírtam úgy fájt.A látvány mindenért kárpótolt azonban./ Ilyen felpumpáltságot csak speciálisnak mondható esetben éreztem eddig ;D/
Az egyébként nehezen fejlődő oldalsó fej iszonyú módon dudorodott ki az egyébként jól fejlett hátsó és első fej közül.Most 5 nap után is keményen érzem az eredéstől a tapadásig .

Ahham, a 30mp pihenőkkel nem voltam tisztában, mellről nyomást csináltam tegnap ebben a rendszerben, a végén majdnem feladtam, de azért végig csináltam, iszonyat volt! Na majd meglátjuk, a 30mp kevésnek tűnik nekem, nem fogom bírni tüdővel, szerintem ez majd később kerül bevezetésre, egyelőre a 10x10 is kihívás  ;D Váll nekem is a gyenge pont, különösen az oldalsó fej  :-\ Bár ha jobban belegondolok, könnyebb lenne felsorolni mi az erősségem  :D :D :D
Összetett gyakszinál  egy perc a pihi,izolálónál 30-40 másodperc.Én próbálom minnél kevesebb pihivel,mert pucolás a cél.De max.1 perces pihenő mehet.
Van aki/ Charles Pol./alteratív szuper szettet ajánl antagonista izmok egyszerre edzésével.Próbáltam,de embertelen.
Pl. egykezes fekvenyomás 10 ismétlés,utána egyből egykezes evezés/mindkét kézzel egyszerre/10 ismétlés,majd egy perc pihi,s elölről.Az izmoknak könnyebb így,de a tüdő és a szív szív...

Qrva kemény az első pár edzés,de utána erősödsz.

2011. December 24. - 17:50:42
Válasz #407
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De egyébként sok edzésmódszer szerint egy gyakorlatnál elégnek kell lennie a 30 körüli ismétlésszámnak.


Egy amerikai edzőgurunak / Chad Waterbury / van egy olyan elképzelése,hogy ha 4-6 ismétléses maximumoddal alkalmanként összesen 24-30 ismétlést végzel testrészenként egy-két gyakorlattal/ 3 alkalommal egy héten/ akkor egyszerre fejleszted az izomtömegedet és az erődet.Itt lehet alkalmazni az 5x5,10x3,6x5,6x4,8x4 széria ismétlés variációkat.
Én többször próbáltam,s nagyon jól kizökkentett a hagyományos kerékvágásból,de inkább erősödtem mint izmosodtam.
Sőt most egy GVT/ 10x10/ ciklus második hónapját csinálom,amit  az előbb említett edzésrendszer utánra raktam,s most épp fordítva történik.Nagyon kicsit erősödöm,viszont elég jól izmosodom.És minden edzés után kib. izomlázas vagyok.

Ez a német mennyiségi edzés ugye? Már régóta rá akarok menni, majd beiktatom kíváncsiságból, kellene kis massza még..  !+"%
Igen az/German Volumen Training/.Ha a nagy súlyos ciklus után rakod be,akkor olyan érzés, mint ha a nehéz munka gyümölcse itt kezdene el kamatozni.S már a második ilyen edzésen azt érezni,hogy a meglévő izmaid kezdenének extra módon kerekedni,feszülni.
Vállra pl. nem csinálok mást mint oldalemelést egy 75-80 fokra megdöntött padnak mellkassal neki támaszkodva/ ala Lee Labrada/.A korábbi 22kg-os oldalemelésem/ csalós/-et levettem 6 kg-ra/ 10x10 30 sec. pihi/.A 7.szettig lazán bírtam/ bár savasodott mint az állat/.
De az utolsó háromnál könny nélkül,de sírtam úgy fájt.A látvány mindenért kárpótolt azonban./ Ilyen felpumpáltságot csak speciálisnak mondható esetben éreztem eddig ;D/
Az egyébként nehezen fejlődő oldalsó fej iszonyú módon dudorodott ki az egyébként jól fejlett hátsó és első fej közül.Most 5 nap után is keményen érzem az eredéstől a tapadásig .

Ahham, a 30mp pihenőkkel nem voltam tisztában, mellről nyomást csináltam tegnap ebben a rendszerben, a végén majdnem feladtam, de azért végig csináltam, iszonyat volt! Na majd meglátjuk, a 30mp kevésnek tűnik nekem, nem fogom bírni tüdővel, szerintem ez majd később kerül bevezetésre, egyelőre a 10x10 is kihívás  ;D Váll nekem is a gyenge pont, különösen az oldalsó fej  :-\ Bár ha jobban belegondolok, könnyebb lenne felsorolni mi az erősségem  :D :D :D
Összetett gyakszinál  egy perc a pihi,izolálónál 30-40 másodperc.Én próbálom minnél kevesebb pihivel,mert pucolás a cél.De max.1 perces pihenő mehet.
Van aki/ Charles Pol./alteratív szuper szettet ajánl antagonista izmok egyszerre edzésével.Próbáltam,de embertelen.
Pl. egykezes fekvenyomás 10 ismétlés,utána egyből egykezes evezés/mindkét kézzel egyszerre/10 ismétlés,majd egy perc pihi,s elölről.Az izmoknak könnyebb így,de a tüdő és a szív szív...

Qrva kemény az első pár edzés,de utána erősödsz.
Ez az edzésmódszer arra is lett kitalálva, hogy a szív és érrendszer, a légző szervrendszer, is fejlődjön, nőjön a kardiovaszkuláris teljesítőképességed. Eleve minden sportoló esetében fejlettnek kellene lennie ezeknek a teljesítményt erősen meghatározó szervrendszereknek, még a gyuróóóósoknál is :). Mindenki csak súlyzózik ami nem túl kielégítő önmagában, oszt mást is kéne csinálni-e, csodálkozunk, hogy más sportokban, meg szart se érünk. A kardiovaszkuláris rendszer fejlesztése is legalább olyan fontos, mint az izmok fejlesztése, és ezt jobban tudjuk más mozgásformákkal, módszerekkel fejleszteni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 24. - 17:51:07
Válasz #408
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 25. - 02:50:07
Válasz #409
Nem elérhető

Gabe


jöhet a szemét, ez az én topikom. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 25. - 12:36:43
Válasz #410
Nem elérhető

Tóth Attila


Küldöm a platós IFÁ-t megy a szemét...

 ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. December 26. - 03:27:01
Válasz #411
Nem elérhető

Gabe


Küldöm a platós IFÁ-t megy a szemét...

 ;D
:-p egyelőre csak virtuálisat srácok ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 27. - 11:12:36
Válasz #412
Nem elérhető

cpggyurma


Minap utaztam a buszon és két fiatal ropi srác a cuccozásról beszéltek, egyik kérdezte a másikat
- Mit szedjek ami hamar megnyom?
- Én a helyedbe Danabolt vagy Anabolt nyomnék.
- Igen azok jók?
- Aha persze
- És miben különböznek?
- A danaboltól inkább a karod fog nőni az anaboltól pedig a melled.

 !+"%   



2012. Október 01. - 16:35:41
Válasz #413
Nem elérhető

H. Laci


Múltkor a teremben beszélgettem egy sráccal, aztán elmesélte hogy van protein kúra is. Úgy kell tolni mint a szemest, piramis szerűen, minden héten növeled a napi protein por adagot egy CSERPÁKKAL, aztán pedig ugyanilyen ütemben vissza csökkented. Nagyon brutális azt mondta  :-<

Na meg tegnap nővérem szülinapját tartottuk egy étteremben, aztán a nővérem egy 50-55kg-os ismerősétől megkaptam, hogy el kell ismerni, nagy darab vagyok, főleg koromhoz képest, de ő volt Pesten ahol Shaolinokat(!!!!) képeztek ki, és azok nem ilyen súlyokkal edzettek, hanem két kanna vizet fogtak, és öntettek ki nyújtott karral, valami oszlop tetejéről és próbáltak bele célozni a lent levő vödrökbe. És ők izmosak is voltak, nem ám olyanok mint én  @-o  @-o  @-o

2012. Október 02. - 10:22:20
Válasz #414
Nem elérhető

Tóth Attila


jajj már de ők biztos a kumitéra készülnek na...

 !+"%
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Október 17. - 14:48:27
Válasz #415
Nem elérhető

Lifter


nálunk volt olyan srác a terembe aki só kúrát nyomott. mindennap kifaggatam az eredményekről. ˝=/ Łł= ****:))) @-o
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Október 17. - 16:53:17
Válasz #416
Nem elérhető

atleeta


nálunk volt olyan srác a terembe aki só kúrát nyomott. mindennap kifaggatam az eredményekről. ˝=/ Łł= ****:))) @-o
a só kúra létező dolog. Arnold is lenyomta, bár később rájöttek, hogy nagy baromság és a szív sem örül neki túlságosan.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2013. Február 13. - 22:20:04
Válasz #417
Nem elérhető

Maszat


"A tesztoszteron boldenon szárazat hoz!"  :D   gondolom a boldenonra azt hitte,h észter, mert hát Ő is csak annyit tudhat, hogy enantáááát  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 18. - 17:20:50
Válasz #418
Nem elérhető

Gabe


Ez csak a bennfenteseknek vicces. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 01. - 11:21:43
Válasz #419
Nem elérhető

Maszat


"Inkább valami tesztoszteront akarok nyomni szuszta helyett. Mondjuk propit, vagy enantátot"

Proviron mennyi fog menni?   "Az mi?!"  ;D

(kb a 3.-4. kúrája az embernek)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26