2024. Május 10. - 00:10:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mit jelent neked a testépítés, mi motivál, mik a céljaid?  (Megtekintve 22687 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 05. - 12:05:24
Válasz #30
Nem elérhető

akinho94


Én azért kezdtem, hogy különbözzek a többi, magát hétvégenként a porba ivó, cigiző, esetleg drogos tinédzsertől akik 10ezreket költenek el hétvégén a hülyeségeikre. Mert sajnos manapság ez a "divat". És az motivál, hogy ha majd izmos leszek, akkor majd elsétálhatok a sok 50 kilós gyökér előtt ***))) és akkor majd meglátjuk, hogy a csajok kit választanak  ;D Ja és amúgy 15 éves vagyok.  :)
Train with passion!

2009. Április 05. - 13:58:54
Válasz #31
Nem elérhető

Jordan


En egy tegnap ejszakai vendegunket ideznem, aki a wckagyloba kapaszkodva oklendendezett, ezert megkertem hogy faradjon ki:

"Hetfon lemegyek a gymbe, kigyurom magam, visszajovok szetrugni a segged, akinek meg pinaja van az mind meg lessz baszva........"

Ot ez motivalja.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 05. - 14:01:47
Válasz #32
Nem elérhető

Cressler


Énmeg szeretem csináni élvezem az edzést és ennyi.
Nem akarok kidobókat verni, feszengeni az utcán és azért lenézni valakit mert nem azt sportolja  mint én.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 05. - 15:14:00
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Énmeg szeretem csináni élvezem az edzést és ennyi.
Nem akarok kidobókat verni, feszengeni az utcán és azért lenézni valakit mert nem azt sportolja  mint én.

Na ez az, mindenki így kezdi, csak amikor már nagyobb vagy, nem bírod kikerülni a furcsa helyzeteket  8)

2009. Április 05. - 16:03:46
Válasz #34
Nem elérhető

Cressler


Énmeg szeretem csináni élvezem az edzést és ennyi.
Nem akarok kidobókat verni, feszengeni az utcán és azért lenézni valakit mert nem azt sportolja  mint én.

Na ez az, mindenki így kezdi, csak amikor már nagyobb vagy, nem bírod kikerülni a furcsa helyzeteket  8)
????... szerintem meg pont, hogy azzal kezdik, hogy ha nagy leszek majd feszítek meg leverek mindekit stb stb
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 05. - 16:58:50
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Énmeg szeretem csináni élvezem az edzést és ennyi.
Nem akarok kidobókat verni, feszengeni az utcán és azért lenézni valakit mert nem azt sportolja  mint én.

Na ez az, mindenki így kezdi, csak amikor már nagyobb vagy, nem bírod kikerülni a furcsa helyzeteket  8)
????... szerintem meg pont, hogy azzal kezdik, hogy ha nagy leszek majd feszítek meg leverek mindekit stb stb

Lehet.. Nálunk is van ilyen, de inkább csak egy kis izmot szeretne mindenki, hogy jobban nézzen ki, nem verekedni meg ilyesmihez kell. Én erre soha nem gondoltam, aztán ahogy az ember nő, egyre többen bekóstolják. Gondolom nektek is ismerős a helyzet.. Persze ha ütsz, akkor agresszív koxos állat vagy. Ha nem, akkor nyuszi. Lehet választani.

2009. Április 05. - 17:24:47
Válasz #36
Nem elérhető

halaszbarnus


Énmeg szeretem csináni élvezem az edzést és ennyi.
Nem akarok kidobókat verni, feszengeni az utcán és azért lenézni valakit mert nem azt sportolja  mint én.

Na ez az, mindenki így kezdi, csak amikor már nagyobb vagy, nem bírod kikerülni a furcsa helyzeteket  8)
????... szerintem meg pont, hogy azzal kezdik, hogy ha nagy leszek majd feszítek meg leverek mindekit stb stb

Lehet.. Nálunk is van ilyen, de inkább csak egy kis izmot szeretne mindenki, hogy jobban nézzen ki, nem verekedni meg ilyesmihez kell. Én erre soha nem gondoltam, aztán ahogy az ember nő, egyre többen bekóstolják. Gondolom nektek is ismerős a helyzet.. Persze ha ütsz, akkor agresszív koxos állat vagy. Ha nem, akkor nyuszi. Lehet választani.

Sajnos ez nálunk is pont így van :-\ Ha kicsit odafigyelsz magdra h izmosab legyél akor egyből belédkötnek h ki a keményebb tiszta gáz :(
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Április 06. - 11:07:37
Válasz #37
Nem elérhető

mack


Énmeg szeretem csináni élvezem az edzést és ennyi.
Nem akarok kidobókat verni, feszengeni az utcán és azért lenézni valakit mert nem azt sportolja  mint én.

Na ez az, mindenki így kezdi, csak amikor már nagyobb vagy, nem bírod kikerülni a furcsa helyzeteket  8)
????... szerintem meg pont, hogy azzal kezdik, hogy ha nagy leszek majd feszítek meg leverek mindekit stb stb

Lehet.. Nálunk is van ilyen, de inkább csak egy kis izmot szeretne mindenki, hogy jobban nézzen ki, nem verekedni meg ilyesmihez kell. Én erre soha nem gondoltam, aztán ahogy az ember nő, egyre többen bekóstolják. Gondolom nektek is ismerős a helyzet.. Persze ha ütsz, akkor agresszív koxos állat vagy. Ha nem, akkor nyuszi. Lehet választani.

hát én az agresszívot választom God! Régen mikor 70 kilós kiggyerek vótam bizony soxor kaptam a pofámra. Akkor sem szartam be, csak ölbekaptak és fődhözcsaptak  ;D Nameg a rétiniggák....bekóstoltak párszor. Én ezé is kezdtem el annó edzeni...meg kicsi önbizalom. Ma sem szarok be, de nem biztos hogy ölbekap és földhözvág akármelyik. És szeretem az első 5-10 másodpercben ennek világos jelét adni....

2009. Április 06. - 11:10:35
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg


Énmeg szeretem csináni élvezem az edzést és ennyi.
Nem akarok kidobókat verni, feszengeni az utcán és azért lenézni valakit mert nem azt sportolja  mint én.

Na ez az, mindenki így kezdi, csak amikor már nagyobb vagy, nem bírod kikerülni a furcsa helyzeteket  8)
????... szerintem meg pont, hogy azzal kezdik, hogy ha nagy leszek majd feszítek meg leverek mindekit stb stb

Lehet.. Nálunk is van ilyen, de inkább csak egy kis izmot szeretne mindenki, hogy jobban nézzen ki, nem verekedni meg ilyesmihez kell. Én erre soha nem gondoltam, aztán ahogy az ember nő, egyre többen bekóstolják. Gondolom nektek is ismerős a helyzet.. Persze ha ütsz, akkor agresszív koxos állat vagy. Ha nem, akkor nyuszi. Lehet választani.

hát én az agresszívot választom God! Régen mikor 70 kilós kiggyerek vótam bizony soxor kaptam a pofámra. Akkor sem szartam be, csak ölbekaptak és fődhözcsaptak  ;D Nameg a rétiniggák....bekóstoltak párszor. Én ezé is kezdtem el annó edzeni...meg kicsi önbizalom. Ma sem szarok be, de nem biztos hogy ölbekap és földhözvág akármelyik. És szeretem az első 5-10 másodpercben ennek világos jelét adni....

Már én is "fejlődtem"  >:D

2009. Április 06. - 11:13:03
Válasz #39
Nem elérhető

mack


a lényeg, akik itt vannak azok nagy többsége szereti az edzéseket és az életformát. Nem a szarságok hajtják, hanem maga a munka, a kaja, a pihi és persze hogy a tükör befogja a látványra éhes pofánkat!

2009. Április 06. - 11:22:10
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


a lényeg, akik itt vannak azok nagy többsége szereti az edzéseket és az életformát. Nem a szarságok hajtják, hanem maga a munka, a kaja, a pihi és persze hogy a tükör befogja a látványra éhes pofánkat!

Vagy ha nem ez hajt, akkor rövid távon vége is lesz az egésznek. Csak így lehet, ha szereted, ha másnak akarsz bizonyítani, akkor régen rossz  ;-oo-;

2009. Április 06. - 11:25:04
Válasz #41
Nem elérhető

FirstLady


...És szeretem az első 5-10 másodpercben ennek világos jelét adni....
Ha én egyszer kinyitom a számat... ha én egyszer elkezdek beszélni... ****:))) ****:))) ****:)))

(csak annyit mondok, "Ha egy jótanács kell fiam: ne szórakozz Mack-kel! Először üt, és aztán se kérdez semmit" 8-) ;D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 06. - 11:31:02
Válasz #42

Torony

Vendég
...És szeretem az első 5-10 másodpercben ennek világos jelét adni....
Ha én egyszer kinyitom a számat... ha én egyszer elkezdek beszélni... ****:))) ****:))) ****:)))

(csak annyit mondok, "Ha egy jótanács kell fiam: ne szórakozz Mack-kel! Először üt, és aztán se kérdez semmit" 8-) ;D )

rúg, tu bí igzekt :)

és igenis kérdez utána, pl azt, hogy "mér nem mentek a halál faszára?"  ;D

2009. Április 06. - 11:35:11
Válasz #43
Nem elérhető

mack


...És szeretem az első 5-10 másodpercben ennek világos jelét adni....
Ha én egyszer kinyitom a számat... ha én egyszer elkezdek beszélni... ****:))) ****:))) ****:)))

mos mongyuk annyira nem vágom mire gondolol.

Most megint elgondolkodtam ezen az egészen....volt hogy a teremben nézegette magát egy srác (volt mit) a tükörben, a mellettem tekerő srácok: "a majom egoista"....stb persze nádszálhercegek voltak. Namost, basszameg nem kis meló magadrarakni a masszát és nem kis idő, akkor bazzeg ne lesegesd magad elégedetten és büszkén a tükörben?? Ezért teszed mindazt a gondosan megtervezett mindennapjaidban.... ezt persze nem tudja, hogy mégha hobbi is és nem versenyszerűen teszed, DE akkoris nemkeveset kell tudnod és nem keveset tenned hogy valamit elérj. És minél jobban beleveted magad, annál többet akarsz tudni, tenni.

2009. Április 06. - 11:35:35
Válasz #44
Nem elérhető

mack