2024. Május 10. - 00:20:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mit jelent neked a testépítés, mi motivál, mik a céljaid?  (Megtekintve 22688 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 06. - 12:25:13
Válasz #60
Nem elérhető

FirstLady


A sztorit má eccer amúgy leírtam kb. ide, mingyá kikeresem :D

Én má mióta mondom, hogy irány a nyugati határszél 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 06. - 12:30:29
Válasz #61

Torony

Vendég
azt tudod hogy én bennelennék!!!! A gyerek kemény mint az annya!  ;D Nem aggódj! Ne tervezz csak gyere!

hümm, meglássuk, lehet mekkérdezem azt a svéd nevű toyotabuzi gyereket is :)

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

oszt majd megen a papírból kivágott szmájlival integettek Donnal a kocsiból, mi? :D :D :D ehh régi szép idők :D :D :D

2009. Április 06. - 12:31:33
Válasz #62
Nem elérhető

FirstLady


Na itt a sztori röviden, velősen... ;D

Hááát, egy ugyenilyen sztorit intézett el egy kedves soproni fórumos... elég hatásosan @:-) @:-) @:-) @:-)
bővebben: lement a lakásból, és egy szó nélkül mellberúgta a fickót úgy, ahogy az elesett, tarkóval vette a padkát, de a kezében lévő piát nem ejtette el, sőt egy csepp sem jött ki belőle  ****:))) Utána már nem rúgdosták a buszt, nem zaklatták a megállóban állókat  ;D

Ők ketten voltak, a fórumtársunk egyedül  ;)
Hát ők is mondták, hogy visszajönnek a haverokkal, de mondta a haverunk, hogy gyertek, mindegyiket "meg...khm" :D
Nem jöttek  ****:))) ****:))) ****:)))
Én pedig az erkélyről moziztam ezt végig, egy-két másik fórumtárssal ;D
...még annyi kiegészítés jár, hogy utána már lement a fórumtársunkhoz a segítség (nem mintha segíteni kellett vóna :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 06. - 12:33:02
Válasz #63
Nem elérhető

mack



2009. Április 06. - 12:35:49
Válasz #64
Nem elérhető

FirstLady


háteszt mikó írtad ide?  ????...
A politikatopicba írtam, mert odakapcsolódott, a dátum alapján (febr. 17) ki is keresheted  8-)
CSak akkor még nem volt nevesítve a "gyerek" :D és rengeteg elismerő postot kaptál :D

Sőt, ha rákkattintasz az idézet feletti kék időpontra, be is hozza az eredeti helyen ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 06. - 12:36:05
Válasz #65
Nem elérhető

mack


és részegekvoltak meg nem egy súlycsoport.....

2009. Április 06. - 12:45:52
Válasz #66

Torony

Vendég
és részegekvoltak meg nem egy súlycsoport.....

ja. csaképpen parasztok voltak (elnézést a földművesektől), hangosak, mondhatni garázdák és zargatták a békés állampolgárokat - és mindez igen zavaró módon felhallatszott :D :D :D

2009. Április 06. - 13:20:50
Válasz #67
Nem elérhető

mack


Hát ők is mondták, hogy visszajönnek a haverokkal, de mondta a haverunk, hogy gyertek, mindegyiket "meg...khm" :D
Nem jöttek  ****:))) ****:))) ****:)))
Én pedig az erkélyről moziztam ezt végig, egy-két másik fórumtárssal ;D
...még annyi kiegészítés jár, hogy utána már lement a fórumtársunkhoz a segítség (nem mintha segíteni kellett vóna :D )
[/quote]

tapasztalat: ha elmebeteg módon veted magad közéjük és semmi félelmet nem mutatsz, csak elszántságot, nagy az esélye hogy nem baszogatnak többet, mert nem érdemes. Ha többen vannak az se gáz, csak dühösebb leszel. Velük ez a baj....de mi összetartunk?

Volt hogy négyen vertek rétiniggerek, de egy haverom sem segített, pedig ők balhéztak, nem én....csak ismertem őket. Végül a lada első üléséből nézhettem végig dagadt szemekkel hogy elgázolják őket....