2024. Május 10. - 02:48:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Viszlát 2008  (Megtekintve 26584 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 31. - 21:21:28
Válasz #30
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Boldogabbbbb Új évet mindenkinek!


2008. December 31. - 22:03:16
Válasz #31
Nem elérhető

pókerarc


Buék mindenkinek!

Itt már 4 órája 2009 van. :)
A 2008-as évem a sport szempontjából még mindig semmilyen sem volt(sajnos) viszont egy olyan helyen,emberek közt éltem(élek) amiről csak legekben tudnék beszélni.Szóval mindenképpen jó évnek mondhatom.
Amúgy most értem haza 1 kis zenés klubos buliról..és hazafelé a taxis mesélte nekünk mi is történt.Ahova akartunk menni-de a zene miatt a másik helyet választottuk-52en meghaltak. :'( Még itt is változnak a hírek,először bombáról volt szó,de most azt tudjuk,hogy valami komolyabb tűz ütött ki ott...Hát nem tagadom eléggé megrázó volt,hogy csak véletlen nem ott voltunk.Kiváncsi vagyok otthonra mikor jut el a hír és hogyan..
Na jó bulizást!Igyatok sokat! :)

2009. Január 01. - 07:51:38
Válasz #32
Nem elérhető

H. Laci


hát B.U.É.K. mindenkinek és bocs hogy egy kicsit késve irtam de most kerültemgép elé na de mingyá megyek  {-)

2009. Január 01. - 08:01:31
Válasz #33
Nem elérhető

FirstLady


és ne felejtsétek el , hogy holnap Dísznó húst  kell enni,  meg lencsét  <:-) <:-)
Én már meg is sütöttem a tejesmalackát és megfőztem a lencsefőzeléket, hogy holnap ne kelljen, mert ugyebár mindenki azt csinálja egész évben, mint elsején ;)
Ezért én valszeg nagyon jókat fogok enni, és pihenni  ****:)))

akkor 1 jó asszony vagy lady ****) ****) (aki mindent megbocsát    !+"% ----by Jimmy) @:-)
Hát azért asszony még nem vagyok, a nicknév ne tévesszen meg senkit ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Pókerarc, ez durva, valószínűleg valamelyikőtöknek nagyon jól működött a megérzése  :-){
Megvan a hír, egyelőre ennyit írnak:
"Félszáz halott egy bangkoki tűzben
MTI
| 2008. december 31., szerda 22:00

Legkevesebb 53 ember halt meg szerda éjszaka egy bangkoki éjszakai bárban keletkezett tűzben. Az első jelentések szerint mintegy százan megsebesültek. A bárban tartózkodók az újévet ünnepelték. A rendőrség egyelőre nem tudja a tűz okát." :-\
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 01. - 10:04:08
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
és ne felejtsétek el , hogy holnap Dísznó húst  kell enni,  meg lencsét  <:-) <:-)
Én már meg is sütöttem a tejesmalackát és megfőztem a lencsefőzeléket, hogy holnap ne kelljen, mert ugyebár mindenki azt csinálja egész évben, mint elsején ;)
Ezért én valszeg nagyon jókat fogok enni, és pihenni  ****:)))

Jóreggelt! Itt vok aznaposan. 5-ig talpon,aztán 2 elszabadult csincsilla hajkurászása a lakásban. Király volt a reggel.  ˝=/

Ma még úgyérzem hogy soha többet nem fogok inni.  ;D

Ui. Lencsét ehetek mert jó a vércsoportomnak.  ;) :-)!

2009. Január 01. - 10:07:52
Válasz #35
Nem elérhető

FirstLady


akkor 1 jó asszony vagy lady ****) ****) (aki mindent megbocsát    !+"% ----by Jimmy) @:-)
Hát azért asszony még nem vagyok, a nicknév ne tévesszen meg senkit ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

...
Most látom, hogy a korai időpontra tekintettel, nem fogalmaztam valami jól :D :D :D

Szóval asszony nem vagyok, és ha minden így megy tovább, nem is leszek 8-) ;D
Úristen, és mit kéne megbocsátani, meg kinek? :-O lemaradtam valamiről?  :-O  ****:)))

Egyébként kinek-hogyan telt a szilveszter?

Csak hogy elkezdjem a sort, nekem jó volt, itthon voltam egyedül, ettem és pihentem... tévét néztem, olvastam, az illuminált ismerősök telefonjaira válaszoltam, ja meg a kedves buéksms-ekre  :) Juteszembe, délelőtt Zsuzsi "kiképzőtiszttel" edzettem, és már este izomlázam volt :D :D :D :D :D
És örömébódottá, a kutyám még mindig nem fél a petárdáktól!  @:-)

Ma pedig korán keltem, mégnagyobb izomlázzal, jobban nem is kezdődhetne az év, szeretem az izomlázat @:-)
még viszek ebédet anyukámmal a nagyinak a kórházba, utána folytatom az evés-pihenés projektet, nem is emlékszem, mikor jutott ennyi időm magamra   :-}

Jah és még valami, aki utálja a disznóhúst (de ugyebár azt kell enni ilyenkor), az vegyen tejesmalacot, semmi disznóíz, semmi látható zsír! Szóval a malackát, vagy annak egy részét majorannával, sóval, sörrel kell ízesíteni, és nagyon finom lesz!  <:-) Csak egy dologra kell figyelni, hogy a bőrére ne kerüljön só, mert akkor felhólyagosodik, ha mindez megvan, mehet a sütőbe, néha locsolgatni sörrel, aztán annyi /7%

Te jó ég, mennyit írtam, lehet, hogy túlpihentem magam?! ****:)))

Szterejó, a 0-ásnak milyen a lencse? remélem jó, mert máskülönben óriásit vétek a vércsoportom ellen ma  ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 01. - 10:15:54
Válasz #36
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Január 01. - 10:29:37
Válasz #37
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lady, a lencse neked kerülendő.  :-\

2009. Január 01. - 10:58:56
Válasz #38
Nem elérhető

madinorbi


Happy Muscular New Year !
 =/+'
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 01. - 11:09:16
Válasz #39

nyunyuka2

Vendég
Boldog Új Évet mindenkinek!! Szerintem még nem kicsit szédülök.


Lehet kevesebbet kellett volna inni?? 8) :-oD

2009. Január 01. - 12:20:24
Válasz #40

Torony

Vendég
No lencsefőzelék megvolt, asszem visszafexem :)

Viszlát 2008... nem volt jó év. Sebaj, tartom a hátam a rossz döntéseim következményeiért  ;D

2009. Január 01. - 12:39:55
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


Szóval asszony nem vagyok, és ha minden így megy tovább, nem is leszek 8-) ;D
hm...ez olyan leszbosziasan hangzott  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 01. - 12:40:56
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Nemrég keltünk, meg kell mondjam, ahhoz képest hogy elég sokat ittunk, egyáltalán nem rúgtam be, csak alapjáratra. Most meg semmi bajom, asszem szeressük a whiskyt  :-oD Mindenkinek sok szerencsét kívánok az új évre, és plusz 10kg száraz izmot  @-o  =/+'

A buli gyóvót  :-):-)::  :-)(-:   --)

2009. Január 01. - 12:52:24
Válasz #43

the joker

Vendég
BUÉK!!!!!!!! :-):-)::

2009. Január 01. - 12:53:15
Válasz #44
Nem elérhető

Gabe


Én csak 1 üveg pezsgőt ittam!
Sajnos nagyon sok pénzbe kerül az ital, mikor én be akarok rúgni.
Legutóbb (1hónapja) ez 1,5liter jägerbe került, azóta inkább nem akarok berúgni.
Azt mondják, alkalmi alkoholista lehetek!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"