2024. Június 02. - 11:36:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402880 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 17. - 18:59:38
Válasz #405
Nem elérhető

FirstLady


Bővebben?
Mondjuk hihetetlen a srác önuralma, vagy félelme, nem tudom!
Én tuti, hogy az első, de max. a második ütés után páros lábbal tapostam volna a 20kilós félmeztelen májktájszont!
bővebben: lement a lakásból, és egy szó nélkül mellberúgta a fickót úgy, ahogy az elesett, tarkóval vette a padkát, de a kezében lévő piát nem ejtette el, sőt egy csepp sem jött ki belőle  ****:))) Utána már nem rúgdosták a buszt, nem zaklatták a megállóban állókat  ;D

Ők ketten voltak, a fórumtársunk egyedül  ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 17. - 19:05:59
Válasz #406
Nem elérhető

Gabe


Helyes cselekedet!
Csak sajnos ugye megvan a veszélye, hogy visszajönnek 50-en, és ott várják a ház előtt!

Nem baj, majd jönnek ide a guantánamói foglyok, ők hiányoznak már csak ebből az országból!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 17. - 19:07:38
Válasz #407
Nem elérhető

God Vazzeg


Helyes cselekedet!
Csak sajnos ugye megvan a veszélye, hogy visszajönnek 50-en, és ott várják a ház előtt!

Nem baj, majd jönnek ide a guantánamói foglyok, ők hiányoznak már csak ebből az országból!

Ez sajnos így van, tudnék mesélni  :-\  :-X

2009. Február 17. - 19:10:27
Válasz #408
Nem elérhető

FirstLady


Hát ők is mondták, hogy visszajönnek a haverokkal, de mondta a haverunk, hogy gyertek, mindegyiket "meg...khm" :D
Nem jöttek  ****:))) ****:))) ****:)))
Én pedig az erkélyről moziztam ezt végig, egy-két másik fórumtárssal ;D
Nade, hogy ne offoljak tovább:

Hát igen Gabe, kevesen vagyunk, kell még ide pár náció  ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 17. - 19:13:56
Válasz #409
Nem elérhető

lue


felénk   amugy  van olyan  közseg ahová  nem  engedtek  be  hogy  betelepedjenek_és?  normalisan elvoltak_ mostanába  meg  látom hogy a  buszrol  szállnak  lefelé_hát  eddig tartott_elmeselek  vmit.  nemrég  volt 1 takarékbetöres  nálunk,lesozták az utata, ugye  ki akarták szakitani a  pénzautomatát, szögeket szortak  szét, szoval  elterveztek.DE_ kihagytak 1  gyereket_ és  az meg  felnyomta  öket Łł= Łł=
már   ottvoltak ertük ;D ;D
komolyan mondom estefelé  rendesen rajokba  járnak_ kis  csira 14 évesek  cigiznek,menönek  látszanak &5* &5* kinem állhatom öket_olvasni  nem  tudnak, hát elmennek árulni batyuval meg stb.  de   ez meg a  jobb eset,   van  hogy   lopnak_ söt a  szomszédhoz  bemasznak,most az öregaszzony mit tud  csinálni?
 a  multkor valahol még 30000ft  se  volt  amiert  öltek_ 3  kis  csicska -
és  akkor  jönnek a  jogokkal &5*

2009. Február 18. - 08:28:12
Válasz #410
Nem elérhető

madinorbi


Bővebben?
Mondjuk hihetetlen a srác önuralma, vagy félelme, nem tudom!
Én tuti, hogy az első, de max. a második ütés után páros lábbal tapostam volna a 20kilós félmeztelen májktájszont!
bővebben: lement a lakásból, és egy szó nélkül mellberúgta a fickót úgy, ahogy az elesett, tarkóval vette a padkát, de a kezében lévő piát nem ejtette el, sőt egy csepp sem jött ki belőle  ****:))) Utána már nem rúgdosták a buszt, nem zaklatták a megállóban állókat  ;D

Ők ketten voltak, a fórumtársunk egyedül  ;)
Sok boldogságot a fórumtársnak  ;-oo-;, így kell ezt, semmi szarozás.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 18. - 08:38:40
Válasz #411

Torony

Vendég
annál szebb tolórúgást filmen sem láttam!

2009. Február 19. - 15:27:32
Válasz #412
Nem elérhető

God Vazzeg


Esküszöm a humorosba akartam először:
http://www.kuruc.info/r/35/35613/

No comment  ::)

2009. Február 19. - 16:13:16
Válasz #413
Nem elérhető

bender


Esküszöm a humorosba akartam először:
http://www.kuruc.info/r/35/35613/

No comment  ::)


A jó k...... :-Đ !!!!!!

2009. Február 19. - 18:45:14
Válasz #414
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezeket az eseteket összefoglalni,leírni,majd ezek ellen aláírást gyűjteni,ha az állam nem cselekszik,akkor erőszakkal lesz megoldva,mert már ez tűrhetetlen,ez egy élhetetlen undorító ország.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 19. - 19:16:03
Válasz #415
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 19. - 19:17:01
Válasz #416
Nem elérhető

lue


en ugy  gondolom,  hogy  ha  megnézed  ebben az  országban  vannak még  kinaiak is_ mitcsinálnak?  dolgoznak ;D ;D ;Dmilyen erdekes_  látsz te  segélyert  menö  kinait? vagy  batyus  kinait? ????...itt elnek  ebben az  orszagban  és  nincs  az  hogy  tele  van  velük a  sajto_pedig  nem  magyarok_ ök ménem lopnak ????...vagy itt  vannak  a  négerek, O0_joo  most  hagyjuk  fekete  pákót ;D ;D_ de  remelem ertheto  volt amit uzenni  akartam_ezzekkel erdekes  lehet 1utt elni
 ;-oo-;

2009. Február 19. - 19:18:00
Válasz #417
Nem elérhető

Gabe


Sztojkáék elzavarták a rendőröket a gyilkosság előtt a bárból?

http://www.kuruc.info/r/35/35643/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 19. - 19:28:11
Válasz #418
Nem elérhető

madinorbi


Ezeket az eseteket összefoglalni,leírni,majd ezek ellen aláírást gyűjteni,ha az állam nem cselekszik,akkor erőszakkal lesz megoldva,mert már ez tűrhetetlen,ez egy élhetetlen undorító ország.

Úgy tudom már megfogalmazás alatt áll, ha kész azonnal rakom fel az íveket!
Egyébként még anno fel raktam egy btk szigorítós ívet vissza kell keresni, az még folyamatban van  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 19. - 19:31:55
Válasz #419
Nem elérhető

madinorbi


Szdsz  ****)
szekönd editör mentes felhasználó