2024. Május 10. - 04:32:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fórumozó kuckód  (Megtekintve 39865 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 27. - 14:01:42
Válasz #150
Nem elérhető

fastor


én nem vettem köpködésnek semmit, és nem is annak szántam, ha annak jött le ténlyeg sajnálom :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 27. - 16:16:47
Válasz #151
Nem elérhető

H. Laci


Ez azzzz! Üsd a gyökeret!

De ha nem tudnátok lerendezni, akkor otthon van nálam az xbox360-am és ott végbe tudjátok vinni ezt a (kislányokhoz sem méltó) csatát!

Nőjjünk már fel és nem egymás vérét kellene pont itt szívni! Ne legyünk már "átlag" fórum!

nem akarok okoskodni, de szerintem is

2009. Február 27. - 16:45:19
Válasz #152
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most őszintén, ki veszi komolyan ezeket a komolytalan kis "vitákat"? Én nem az biztos. Majd ha vki komolyan személyeskedik az ellen fellépünk, ha meg nem változik meg akkor kivágjuk. Majd én eldöntöm hogy kit és mikor. Szóval ha ilyen probléma merülne fel és én nem venném észre akkor keressetek bizalommal! De ne ilyen ovis szócsata kapcsán...  :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 17:40:04
Válasz #153
Nem elérhető

George


Majd ha vki komolyan személyeskedik az ellen fellépünk, ha meg nem változik meg akkor kivágjuk.
Elég ha kiderül valami róla, és akkor majd önként kéri a törlést >:D ****:)))))) ;D :-)-

2009. Február 27. - 17:48:24
Válasz #154
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Majd ha vki komolyan személyeskedik az ellen fellépünk, ha meg nem változik meg akkor kivágjuk.
Elég ha kiderül valami róla, és akkor majd önként kéri a törlést >:D ****:)))))) ;D :-)-

George-ra lehet számitani!  ;D

2009. Február 27. - 17:49:26
Válasz #155
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Majd ha vki komolyan személyeskedik az ellen fellépünk, ha meg nem változik meg akkor kivágjuk.
Elég ha kiderül valami róla, és akkor majd önként kéri a törlést >:D ****:)))))) ;D :-)-
Jah igen, George segítségével meg is előzhetőek az ilyen szituációk...  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 27. - 17:52:53
Válasz #156
Nem elérhető

George


Majd ha vki komolyan személyeskedik az ellen fellépünk, ha meg nem változik meg akkor kivágjuk.
Elég ha kiderül valami róla, és akkor majd önként kéri a törlést >:D ****:)))))) ;D :-)-

George-ra lehet számitani!  ;D
Áááááá, George jövő héttől tömegel, nem ér rá ilyenekre, enni kell meg aludni ;D Azért a fél szemem a rosszfiúkon van ;D ****:)))

2009. Február 27. - 17:54:04
Válasz #157
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Majd ha vki komolyan személyeskedik az ellen fellépünk, ha meg nem változik meg akkor kivágjuk.
Elég ha kiderül valami róla, és akkor majd önként kéri a törlést >:D ****:)))))) ;D :-)-

George-ra lehet számitani!  ;D
Áááááá, George jövő héttől tömegel, nem ér rá ilyenekre, enni kell meg aludni ;D Azért a fél szemem a rosszfiúkon van ;D ****:)))

Az ördög nem alszik...  >:D   ;D

2009. Február 27. - 18:01:48
Válasz #158
Nem elérhető

endre66


George fórumozó kiskuckója: 
 :-/--
(belülről nincs kép róla)

2009. Február 27. - 18:05:05
Válasz #159
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Majd ha vki komolyan személyeskedik az ellen fellépünk, ha meg nem változik meg akkor kivágjuk.
Elég ha kiderül valami róla, és akkor majd önként kéri a törlést >:D ****:)))))) ;D :-)-

George-ra lehet számitani!  ;D
Áááááá, George jövő héttől tömegel, nem ér rá ilyenekre, enni kell meg aludni ;D Azért a fél szemem a rosszfiúkon van ;D ****:)))
Na az jó,hogy nem érsz rá annyira,így nem derül fény a KGB-s múltamra ::) ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).