2024. Május 20. - 16:06:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 469729 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 25. - 22:07:47
Válasz #2100
Nem elérhető

atleeta


Bezárták 2008 nyarán, majd 1 év után kinyitott, de teljesen más csapat irányítása alatt. Szar volt, kevesen jártak, nagy bukta lett belőle. Újévtől vissza vette az irányítást  a régi csapat a Badgirls és azóta olyan mint régen. Jó bulik vannak újra és egyre jobban kezd hasonlítani a régi sikeres évekhez. Egy próbát 1x mindenkinek megér, aki szereti ezt a stílust.  ;D

Nekem 3 órás út minimum  :'( Sebaj nemsoká nyit a Dokkoló  @-o
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 25. - 22:16:43
Válasz #2101
Nem elérhető

balic


Hát akkor tényleg nem a legideálisabb neked. Én meg mondjuk Dokkba nem voltam még, de majd egyszer talán, bár Pesten még nem jött be egy szórakozóhely se.  ;D

2010. Április 25. - 22:21:02
Válasz #2102
Nem elérhető

atleeta


Nem lehet olyan rosz azért  ;D

Egy hosszú hétvégét tuti megérne, de most autóvásárlás az első  O0
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 27. - 15:22:37
Válasz #2103
Nem elérhető

H. Laci





"Én próbáltam kiszabadítani! Esküszöm, próbáltam!
Mindent megadni, és cserébe egy szót vártam...
Vagy csak, hogy mellettem légy, teljesen őszintén,
Azért, mert Te akarod, és nem azért, mert muszáj.
Hogy befogjam a számat, betömted egy kis falattal,
Pedig régen vártad, és hagytad, hogy adjak!
Hogy én gyenge vagyok vállalom, de akkor Te gyáva,
Hisz nem közlöd, hogy az ajtó régen zárva!"


 :-)! :-)!

2010. Április 27. - 15:25:45
Válasz #2104

Tündi-Bündi

Vendég



"Én próbáltam kiszabadítani! Esküszöm, próbáltam!
Mindent megadni, és cserébe egy szót vártam...
Vagy csak, hogy mellettem légy, teljesen őszintén,
Azért, mert Te akarod, és nem azért, mert muszáj.
Hogy befogjam a számat, betömted egy kis falattal,
Pedig régen vártad, és hagytad, hogy adjak!
Hogy én gyenge vagyok vállalom, de akkor Te gyáva,
Hisz nem közlöd, hogy az ajtó régen zárva!"


 :-)! :-)!
Lacika még mindig szerelmes!  :D Édi! Főzzél neki olyan fincsit, amit a kaja topicba feltettél, szerintem egyből beléd szeret!  :D

2010. Április 27. - 18:53:20
Válasz #2105
Nem elérhető

H. Laci





"Én próbáltam kiszabadítani! Esküszöm, próbáltam!
Mindent megadni, és cserébe egy szót vártam...
Vagy csak, hogy mellettem légy, teljesen őszintén,
Azért, mert Te akarod, és nem azért, mert muszáj.
Hogy befogjam a számat, betömted egy kis falattal,
Pedig régen vártad, és hagytad, hogy adjak!
Hogy én gyenge vagyok vállalom, de akkor Te gyáva,
Hisz nem közlöd, hogy az ajtó régen zárva!"


 :-)! :-)!
Lacika még mindig szerelmes!  :D Édi! Főzzél neki olyan fincsit, amit a kaja topicba feltettél, szerintem egyből beléd szeret!  :D
Főznék én neki olyat hogy Csabit megfognám vele, ha tudnám hogy ez javít a helyzeten.  :'(
Na jó olyat nem tudnék.

2010. Április 27. - 18:57:36
Válasz #2106
Nem elérhető

Cressler


Csabi vigyázz, jól gondold meg kinek fordítasz hátat meg akarnak fogni  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 28. - 14:00:15
Válasz #2107
Nem elérhető

pmiller06


hogy ez mekkora egy szar :D :D :D egyszer elmentem egy haverral egy ilyen bulira :D Durva formák voltak :D

2010. Április 28. - 15:10:35
Válasz #2108
Nem elérhető

atleeta


Fiatalabb koromban jártam ilyen bulikra.Az volt a baj, hogy buli után 3 napig nem láttam, nem hallottam  ;D De azóta kinőttem  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 28. - 15:14:57
Válasz #2109
Nem elérhető

God Vazzeg


Fiatalabb koromban jártam ilyen bulikra.Az volt a baj, hogy buli után 3 napig nem láttam, nem hallottam  ;D De azóta kinőttem  ;D

Nekem egy csajom járt ilyen bulikba, 3 napig depressziós volt utána mindig  ;D ;D

2010. Április 28. - 15:17:54
Válasz #2110
Nem elérhető

Cressler


A finneknél ment egy műsor, kórusok csatája ilyen megasztár jellegű. Az egyik kórust Marco Hietala vezette. (igen a Nightwishes)

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 28. - 15:22:39
Válasz #2111

Tündi-Bündi

Vendég



"Én próbáltam kiszabadítani! Esküszöm, próbáltam!
Mindent megadni, és cserébe egy szót vártam...
Vagy csak, hogy mellettem légy, teljesen őszintén,
Azért, mert Te akarod, és nem azért, mert muszáj.
Hogy befogjam a számat, betömted egy kis falattal,
Pedig régen vártad, és hagytad, hogy adjak!
Hogy én gyenge vagyok vállalom, de akkor Te gyáva,
Hisz nem közlöd, hogy az ajtó régen zárva!"


 :-)! :-)!
Lacika még mindig szerelmes!  :D Édi! Főzzél neki olyan fincsit, amit a kaja topicba feltettél, szerintem egyből beléd szeret!  :D
Főznék én neki olyat hogy Csabit megfognám vele, ha tudnám hogy ez javít a helyzeten.  :'(
Na jó olyat nem tudnék.
http://www.youtube.com/watch?v=h3VTGZsygNE  ;D fel a fejjel kicsi csillag  ****) lesz ez még így se!  :-* nagyon fiatal vagy és ha ez megnyugtat nem ez volt az első és nem is az utolsó lány, aki miatt bánkódsz :D se la vi

2010. Április 28. - 15:24:23
Válasz #2112
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.youtube.com/watch?v=h3VTGZsygNE  ;D fel a fejjel kicsi csillag  ****) lesz ez még így se!  :-* nagyon fiatal vagy és ha ez megnyugtat nem ez volt az első és nem is az utolsó lány, aki miatt bánkódsz :D se la vi

Szép kis csajszi amúgy én megértem Lacikát  ****)

2010. Április 28. - 15:37:59
Válasz #2113

Tündi-Bündi

Vendég
http://www.youtube.com/watch?v=h3VTGZsygNE  ;D fel a fejjel kicsi csillag  ****) lesz ez még így se!  :-* nagyon fiatal vagy és ha ez megnyugtat nem ez volt az első és nem is az utolsó lány, aki miatt bánkódsz :D se la vi

Szép kis csajszi amúgy én megértem Lacikát  ****)
Én is megértem...nálam többször szerintem nem sok ember volt szerelmes...legalább is akkor azt hittem, hogy az vagyok..  ;D fiatalság bolondság... és hát nem egy párnát telesírtam a gazemberek miatt, de egy idő után megerősödik az ember, nem hagyja, hogy megbántsák és ő lesz aki összetöri a szíveket kegyetlenül  ;D vagy gyenge és leugrik a turulról...  ;D  ;D Lacika légy erős!!!! Helyes srác vagy sportolsz próbálkozol a konyhában...szerintem a korodbéliek sokkal komolytalanabbak és céltalanabbak nálad manapság!! Ilyeneket hallgassál ne depis zenéket...! http://www.youtube.com/watch?v=dCLyxV5uARI&feature=related "Nincs baj, amíg fülig ér a száj, amíg jól esik mindent csak addig csinálj...!"  ;D

2010. Április 28. - 15:38:56
Válasz #2114
Nem elérhető

pmiller06


Fiatalabb koromban jártam ilyen bulikra.Az volt a baj, hogy buli után 3 napig nem láttam, nem hallottam  ;D De azóta kinőttem  ;D

Nekem egy csajom járt ilyen bulikba, 3 napig depressziós volt utána mindig  ;D ;D

gondolom ő is próbálkozótt a perfect hardtechno stackkel ( 6-8 bogyó, 2-3 gyors, fél üveg rush)  ;D ;D ;D ;D ;D