2024. Május 09. - 23:51:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Online Póker,az új trend?  (Megtekintve 10101 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 14. - 07:32:49
Megtekintve 10101 alkalommal
Nem elérhető

leopard22


Hali!


Gondoltam útjára indítom ezt a topicot, mivel 10 ismerősömből 11 játszik neten. Kíváncsi lennék ki hol szokott játszani, legnagyobb nyeremény,veszteség stb.....

Én főleg freerollokon kezdtem, jelenleg 46 euróval gazdálkodom. A legnagyobb nyereményem 14 euró volt :)

2009. Április 14. - 13:25:08
Válasz #1
Nem elérhető

pókerarc


Érdekes,de mi a lakótelepen már kb 15 éve is végigpókereztük a nyarakat.Persze ekkor a jó öreg 5 lapos játékban.1-2 ft-osokra majd később cigire.Ez vicces volt,mert a mai napig 1 slukkot nem szívtam soha,de mivel én általában nyertem,mindig volt a polcomon 5-10 doboz bagó ;D ...amit aztán jó áron visszaadtam pöfékelő társaimnak ****:)))
Sok netes oldalon játszottam már.Ha odafigyeltem,elöl végeztem nagy %-ban és nyertem is tornákat.DE elmondhatom,hogy utálom az összes netes pókeroldalt.Előre megírt forgatókönyv szerint zajlanak a tornák,ahol sajnos nem mindig van szerepe a tudásnak.Nem mondom,hogy csalás...de nagyon sok érdekes dolog van,ami élőben elképzelhetetlen.A legnagyobb hátránya ennek az egésznek az,hogy qrva sok időt vesz el ;D
A pénznyerésnek szerintem van sokkal gyorsabb és könnyebb módja is ::)

2009. Április 14. - 15:28:20
Válasz #2

csery

Vendég
Minimális tétekkel at elején, tiz-huszezer mikor volt kedve játszani a népnek.

Jó ideje semmi, és nem játszom azóta online-t, nem érzem ugyanazt a jó hangulatot. plusz nem jön ve ez a netes játék dolog. Ugyhogy elmaradt a kártya.

2009. Április 14. - 22:52:08
Válasz #3
Nem elérhető

Szandi


Élőben toltam sokat... Csak a másik oldalon...
Online meg csak ingyenesen, de szerintem hamarosan ondul a freeroll-business. :-!
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 16. - 05:49:21
Válasz #4
Nem elérhető

leopard22


Az egyik csaj ismerősöm, nagyon rákattant és a hónap elején fizette ki az autója önrészét kizárólag pókerpízből!!!!! Oks, nem egy M5, hanem egy matiz, de akkor is szép teljesítmény. 3hónap alatt közel 350.000 Ft volt a nyeresége...............

2009. Április 16. - 08:11:02
Válasz #5
Nem elérhető

FirstLady


Az egyik csaj ismerősöm, nagyon rákattant és a hónap elején fizette ki az autója önrészét kizárólag pókerpízből!!!!! Oks, nem egy M5, hanem egy matiz, de akkor is szép teljesítmény. 3hónap alatt közel 350.000 Ft volt a nyeresége...............
nekem olyan ismerősöm van, aki ennyiket nyert egy játszmán.... aztán elkezdett veszíteni...
Semmivel sem tartom jobbnak ezt, mint a félkarúrablóba dobálást... A pókerben is kell szerencsefaktor...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 17. - 11:41:11
Válasz #6

csery

Vendég
Egyszer nyerőgépeztem életemben, száz forintból tizenötezer.... de nm tudtuk mivel kell kivenni, abszolút késdobáló, meg félrészegség, ugyhogy hagytuk, az egyik alkaesz faarccal felállt, megnyomott egy kurva nagy KIFIZETÉS feliratú gombot.... én meg vettem másnap egy Ablakzsiráfot, mer ugye szövegértés..

2009. Április 17. - 11:56:39
Válasz #7
Nem elérhető

Szandi


Egyszer nyerőgépeztem életemben, száz forintból tizenötezer.... de nm tudtuk mivel kell kivenni, abszolút késdobáló, meg félrészegség, ugyhogy hagytuk, az egyik alkaesz faarccal felállt, megnyomott egy kurva nagy KIFIZETÉS feliratú gombot.... én meg vettem másnap egy Ablakzsiráfot, mer ugye szövegértés..
Már bocs, de  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))).
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 17. - 12:10:37
Válasz #8

csery

Vendég
Tudom én , tudom.....ez van. ;D

2009. Április 24. - 19:29:11
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem tudom, van-e hasonló online terem, de az én kedvencem a PKR.com

http://www.pkr.com/

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 14. - 08:16:20
Válasz #10
Nem elérhető

leopard22


Freerollokban melyik  a legtöbbet nyújtó  jelenleg?

2009. Október 18. - 18:49:30
Válasz #11

Akezdetfia

Vendég
 inkább a kockásgép  ****:))))))

2009. Október 18. - 19:07:55
Válasz #12
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Október 18. - 19:15:02
Válasz #13

Akezdetfia

Vendég

2010. Január 17. - 17:21:17
Válasz #14
Nem elérhető

Gabe


Igaz nem póker, de a póker zsetonokat kell használni!
Hihetetlen, milyen Chip trükkök vannak, ez a videó nem a legjobb minőség, de itt szinte megtalálható az összes trükk!
Én vettem pár zsetont, a Thumb flip, Finger flip már megy, és alakul a Chip twirl igaz sokat kell gyakorolni, de gép előtt ülve van idő rá!

http://www.youtube.com/watch?v=nq316e3Z6Ck&feature=related

Vannak jobb minőségű tutorial videók!

http://www.youtube.com/watch?v=dzlqbVvk3Yk&feature=related ezen nincs fent mind, de jobb minőség!
"Yeah buddy, light weight baby!"