2024. Április 27. - 18:10:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 212621 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Április 14. - 21:38:47
Válasz #1020
Nem elérhető

Rsc


hát ha Én milliárdos lennék, biztos nem ez lenne az életem,h otthon rohadok-eszek-.edzek. Járnám a világot kb 7fullos kurvával meg 2 haverommal. A leg egzitukusabb helyeken ku*nám a lányokat.  bora-borán a piramisok tetején ,az amazonaszon 1 luxus yachton...mindenhol :D   még az Annácskát is vinném :P  Aztán hazajönnék, edzegetnék pár hónapot, aztán ha megvan a fazon(ami gazdagon jaj de hamar összejön) kezdeném előrröl, más csajokkal. Tepedne otthon a faszom, az  ;D

Hát jó azért én is kimozdulnék!
basszus miért van az hogy mi nem tudonk olyan üzletet kitalálni mint régen az emberek?manapság egre nehezebb milliomossá válni!
az öreg hou hefner az jól megcsinálta a karrierjét,istenem az a vén trotty milyen nőket tolhat @-o


meg merem kockáztatni kitalálni se kellett régen csak jókor jó helyen :)
meséltek nekem egy olyan sztorit 90'es évek közepéről,hogy akkor és azóta is itthon a legmelegebb éjszakai tesvér trió kapott egy fülest,ami abból állt,hogy kb 3 sporttáskányi pénzzel sétáltak ki egy helyről és a taxis aki 50-100 méterre állt meg kocsival annyi dolga volt,hogy jelezzen ha tré van...
15 perces műveletért a taxis 10 milliót kapott :D
és ez csak csepp a tengerbe :)

2011. Április 14. - 21:52:31
Válasz #1021
Nem elérhető

pwz


En mar elterveztem, hogyha itt megnyerem a lottot akkor meg 1 muszakra bemennek melozni. Az egyik faszfej managert telehugyozott vizipisztollyal frokcsolnem mikozben a konyhaban kergetem korbe-korbe. Majd a kepebe rohognek, hogy szevassssz!!
De erre ugysincs sok esely, hiaba lottozok 2szer is egy heten  ::)

Amit viszont utalok. Easyjet, mint fapados legitarsasag dragabban visz haza juliusban, mint a British Airways. Nem sok a kulonbseg, csak 6 font, de baszki akkor is... Azt hozzateszem, hogy azert British Airways-zel tudnek 3szor ennyiert is hazarepulni, de ekkora pont van ilyen olcso jarata is.

2011. Április 14. - 22:18:39
Válasz #1022
Nem elérhető

trobert2


Puttózz én azzal 90% ban nyerek!De csak pénteken és szombaton játsz!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Április 23. - 20:57:55
Válasz #1023
Nem elérhető

pwz


A faszomert mindig akkor leszek beteg amikor nincs nyitva a rendelo es el kell mennem a korhazba...
Es ha jol sejtem megint tuszos torokgyulladasom van. Ma este nem lesz alvas  :-Đ

2011. Április 25. - 19:21:59
Válasz #1024
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2012. Január 23. - 15:33:28
Válasz #1025
Nem elérhető

God Vazzeg


Kijött az árpa a szememen  :angry:  :-Đ

2012. Január 23. - 15:35:51
Válasz #1026
Nem elérhető

hopika


Kijött az árpa a szememen  :angry:  :-Đ

Aratásidő!
 @-o
Amúgy komolyra fordítva:nekem csak akkor jön elő a herpeszem,ha le van gyengülve a szervezetem...szedsz te Béres-cseppet???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Január 23. - 21:19:29
Válasz #1027
Nem elérhető

God Vazzeg


Kijött az árpa a szememen  :angry:  :-Đ

Aratásidő!
 @-o
Amúgy komolyra fordítva:nekem csak akkor jön elő a herpeszem,ha le van gyengülve a szervezetem...szedsz te Béres-cseppet???

Hát van amit most hagytam abba, de szerintem nem attól van  ;D Vitaminok mennek ezerrel, ez nálam alap!  @:-)