2024. Május 18. - 07:45:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Predator50 Dátum 2024. Május 17. - 23:25:46 »
Mosonmagyaróvár környékén SOSbe.tetso.kéne,priv
2
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Petyuli Dátum 2024. Május 17. - 19:23:33 »
Felkeszulesbe vagyok, es annyira fajnak a fuleim( mivel sajnos serul edzesnel) igy az edzes idejere legalabb ne fajjon.
Birkozasrol van szo.
3
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta VBorisz Dátum 2024. Május 17. - 18:34:04 »
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni légyszives?
Használok susta 750mg/hét NPP 300mg/hét Tren-A 200mg/hét és anadrol 50mg/nap mellé 1 szem pfizer patikai aromasin.(25mg)
Elkezdett gynos problémám lenni 1.5 hete. Gyors elhagytam a trent mert azt hittem a prolaktin magas az NPP+tren miatt. Voltam laboron. A prolagtinom a normál érték felső határán van. Mondhati magas de nem annyira mint én gondoltam. (19.20ng/ml)
Viszont az ösztrogénem 212 pg/ml a max 44 helyett. Tesztoszteron 218 nmol/l
Szerintetek mennyi esély van arra, hogy a gynos problémát, csomót nem a teszto aromatizációja okozza hanem inkább az anadrol? Hogyan tudom csökkenteni ezt a magas ösztrogén szintet?
Illetve szerintetek megfér a tren az NPP mellett napi 1-1.5 szem bromocriptinnel vagy ne vegyem vissza a trent?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Plusz köszönöm a hilmás-driadás kérdésemre is a válaszokat!

Hello, az ösztrogén nagyon magas azt le kell vinned felére legalább.Trenhez nem értek de ha a prolaktinod tűrésen belül van azzal nincs gond szerintem.Nem tudom az aromasinod miért nem hat, én arimidexet használok mindíg abból azt mondanám kezdj el napi fél szemet szedni és nézess vérképet 1-2 hét múlva megint.Anadrolt én napi 50 mg- ot használtam és én is éreztem tőle a mellem, 2 naponta 10mg tamoxifent szedtem rá és az elég volt, nézettem közben az ösztrogénem nem volt magas.
De nálad az ösztró is sok nagyon, én a helyedben most váltanék letrozolra vagy anastrozolra és levinném az ösztrogénem a felső határig vagy kicsit a fölé, és közben tamoxit napi 10mg- ot is kezdenék használni az anadrol miatt mert arra csak a receptor blokkolók hatnak úgy tudom.
4
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Május 17. - 06:04:22 »
Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Bemész reumatológiára vagy a háziorvosodhoz???!


Beszéltem a háziorvosommal, sajnos nem tud csak úgy kiírni bármennyire is szükséges lenne hogy most kéznél legyen.
Mire kellene neked? Nem tudod beadatni vele?
5
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Timo07 Dátum 2024. Május 16. - 22:13:05 »
Eifelfango testosteron depot 250mg mukodik! Voltam hormonpanelen azon is latszik. Kedden es penteken adtam be egy egy milit és szombaton volt a vervetel. Bioshira Testex 400-al (propi,ena,cipi) van valakinek vele tapasztalata?
6
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Blaci Dátum 2024. Május 16. - 21:13:55 »
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni légyszives?
Használok susta 750mg/hét NPP 300mg/hét Tren-A 200mg/hét és anadrol 50mg/nap mellé 1 szem pfizer patikai aromasin.(25mg)
Elkezdett gynos problémám lenni 1.5 hete. Gyors elhagytam a trent mert azt hittem a prolaktin magas az NPP+tren miatt. Voltam laboron. A prolagtinom a normál érték felső határán van. Mondhati magas de nem annyira mint én gondoltam. (19.20ng/ml)
Viszont az ösztrogénem 212 pg/ml a max 44 helyett. Tesztoszteron 218 nmol/l
Szerintetek mennyi esély van arra, hogy a gynos problémát, csomót nem a teszto aromatizációja okozza hanem inkább az anadrol? Hogyan tudom csökkenteni ezt a magas ösztrogén szintet?
Illetve szerintetek megfér a tren az NPP mellett napi 1-1.5 szem bromocriptinnel vagy ne vegyem vissza a trent?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Plusz köszönöm a hilmás-driadás kérdésemre is a válaszokat!
7
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Janó Dátum 2024. Május 16. - 18:32:37 »
Sziasztok!
Láttam, hogy többen írtátok a driada márkát illetve a hilmát. Ezek tényleg jól működő dolgok? Melyik a jobb a kettő közül?
Musculex.co ról rendeltetek már hilmás dolgokat? Megérkezik a dolog és minden rendben van vele?
Köszi előre is a választ!

Miért nem rendelsz egyenesen a Hilma-tól, annál biztosabb forrás nem létezik:
https://hilmabiocareshop.com/
Driadatol amit próbáltam: Mk677 jó volt
S4 működött
Drosta propi szerintem aluldozisolt
Stana működik
Nolvadex nem hatott nálam/ bimbó duzzanat és fájdalom megmaradt egy hónap szedés után is/
Dhb most van úton remélem jobb lesz drostanal..majd beszámolok róla.
8
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Petyuli Dátum 2024. Május 16. - 16:27:33 »
Hali,
Lidokain injekciot szerintetek lehet valamerre szerezni? Merre erdemes nezelodni?
Esetleg barmi alternativat tudtok rá?
Bemész reumatológiára vagy a háziorvosodhoz???!


Beszéltem a háziorvosommal, sajnos nem tud csak úgy kiírni bármennyire is szükséges lenne hogy most kéznél legyen.
9
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta M.a. Dátum 2024. Május 16. - 16:17:59 »
Sziasztok, kis infó, fél éve bekevertem a hcgt majd lefagyasztottam, most elővettem, ugyanazt a halvány csíkot mutatta (tehát pozitív volt), mint amikor bekevertem, beszurtam, másnap nekem negativat mutatott vizelet után, de azt se az első vizeletbol, mert elfelejtettem, holnap este nyomok egy duplát (1000iu) aztán meglátjuk reggel első vizeletbol mit ad.
10
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Snatural Dátum 2024. Május 16. - 15:23:51 »

Ha csak izületek miatt megy a deca akkor akár 50mg is elég lehet. Sokat tud segíteni valóban.

Igen, van egy kis vállprobléma. Amúgy 50-ről szerettem volna indítani, de lehet így is marad, ha működik.
Köszi.


Oldalak: [1] 2 3 ... 10