Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2077/2537) > >>

öüó:
az király lesz!a naturál alapok is érdekelnének!

én 30 felett elég enerváltnak,fáradékonynak érzem magam.a libidóm is szar.kb 10 éve koxoltam,akkor sem komolyan.valamit kéne szednem,ami helyre rakná a közérzetem.olvasgatok a dhea-rol,de egyrészt itthon nem lehet kapni,másrészt meg negatív hatásokat is sorolnak.vkinek vmi ötlet?

dino:

--- Idézetet írta: öüó - 2016. Március 31. - 18:55:23 ---az király lesz!a naturál alapok is érdekelnének!

én 30 felett elég enerváltnak,fáradékonynak érzem magam.a libidóm is szar.kb 10 éve koxoltam,akkor sem komolyan.valamit kéne szednem,ami helyre rakná a közérzetem.olvasgatok a dhea-rol,de egyrészt itthon nem lehet kapni,másrészt meg negatív hatásokat is sorolnak.vkinek vmi ötlet?

--- Idézet vége ---

Nutrex- Vitrix  + napi 3-4ezer mg tribulus
vagy hetente egy cypionane/ enanthate..

Kamagraking:

--- Idézetet írta: öüó - 2016. Március 31. - 18:55:23 ---az király lesz!a naturál alapok is érdekelnének!

én 30 felett elég enerváltnak,fáradékonynak érzem magam.a libidóm is szar.kb 10 éve koxoltam,akkor sem komolyan.valamit kéne szednem,ami helyre rakná a közérzetem.olvasgatok a dhea-rol,de egyrészt itthon nem lehet kapni,másrészt meg negatív hatásokat is sorolnak.vkinek vmi ötlet?

--- Idézet vége ---

Én a helyedben nézetnék egy total testo,Lh,Fsh,ösztro,szintet ami kerül kb ~10ezerbe
ezek ismeretében indul minden
egyrészt lesznek referencia értékeid,másrészt meglátod mi a helyzet

kemi:
Senki nem koxol még? Lassan itt a nyár :D

Anavarból mennyi az ajánlott dózis? 50Mg/napot olvastam külföldi fórumokon. 30Mg/napon gondolkodtam, de ismerek csajt aki ennyit tol :D

dino:

--- Idézetet írta: kemi - 2016. Április 10. - 16:07:14 ---Senki nem koxol még? Lassan itt a nyár :D

Anavarból mennyi az ajánlott dózis? 50Mg/napot olvastam külföldi fórumokon. 30Mg/napon gondolkodtam, de ismerek csajt aki ennyit tol :D

--- Idézet vége ---
Elég a 30. Mi megy mellé?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése