2024. Május 30. - 23:39:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2510118 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2022. Szeptember 03. - 23:22:41
Válasz #12360
Nem elérhető

Predator50


sziasztok raw ena műkódik?

Én két hét alatt benyomtam 20amp!!! Nem.elírás heti.3x 3amp ,és közelébe sincs a kemwo,heti 4 milijének!!! Libidó eltűnt tömeg is megy el!! Híg fős! Soha többet raw!!!!

2022. Szeptember 04. - 13:24:22
Válasz #12361
Nem elérhető

haven


Köszönjük az infót  ;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Szeptember 04. - 18:52:23
Válasz #12362
Nem elérhető

Kamagraking


Köszönjük az infót  ;-oo-;

Most akkor ebből mit szűrtél le?
Jó vagy nem jó?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Szeptember 04. - 21:26:53
Válasz #12363
Nem elérhető

Predator50


Egy jó testotol folyamatosan van kiemelkedő libidó,folyamatos teltség érzet még ha a kaja fele annyi és annyira jó mint kéne,gyors durranás,jó közérzet, nekem a kenwoo ena,propi susta mind hozák ezeket, jó én nem annyival számolok mint ami rá van írva, heti 4 kenvo ena meg mellé 3 kenvo propi,és szét robbansz!!! Sustája gyullad kicsit de csak a 10ml es

2022. Szeptember 05. - 13:57:29
Válasz #12364
Nem elérhető

haven


Köszönjük az infót  ;-oo-;

Most akkor ebből mit szűrtél le?
Jó vagy nem jó?

nekem nem kell....
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Szeptember 09. - 07:42:51
Válasz #12365
Nem elérhető

Zozo 50


Szabo Zoltannak, hivnak  Csalados vagyok van 3 Gyermekünk akik mar egy kivetelevel mindannyian felnött koruak..

A sporttal mar 13 eves koromban megismerkedtem Sulyemelökent a szakosztalynal, 7x Megyei, es egy orszagos 3 helyezesem van. Ekkor meg csak 14 eves voltam. Majd 20 eves koromban jött a testepites, az ev 1993, jan,1.  2 evvel kesöbb mar 1995 nov.18. Egerben az orszagos testepitö bajnoksagon talatam magam, 75kg-os sulycsoportban.  Utana meg vagy 8-9evig rendszeresen edzettem, volt egy par ev amikor edzötermet is üzemeltettem. Aztan csalad gyerekek, 1-2-3 es egyre kevesebb idöm vegül csak a Futas, es a kerekparozas maradt fö sport tevekenysegkent. Kiesett vagy 12-13 ev..

Most ujra edzek, mar 11 hopnapja, sokkal jobb taplalekkiegeszitük vannak mint anno, es anyagilag is többet tudok ra aldozni. Szeretnek ujra valamilyen Szteroidot hasznalni.. Regebben En is hasznaltam Napozim-t,összessen 2 Kura-t.  termeszetesen a kurak utan vervizsgalat majfunkcioval...  Tanacsra velemenyre lennek kivancsi?   Az elsö kurammal kapcsolatban....   Ujra Dianabol-t es meg valamit szeretnek hasznalni..   

Mivel kombinaljam, es mekkora mennyisegben haszaljam ???

Epitö jellegü valszokat elöre is köszönöm..

Zozo 50

2022. Szeptember 14. - 09:44:10
Válasz #12366
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Valami bodyshock-hoz hasonló oldalt tud/próbált valaki? Itt a fórumon többen is ezt javasoltátok, tényleg volt régebben sokminden náluk, de lassan fél éve nagyon nem hoznak új cuccokat, vagyis mondjam inkább azt, hogy amiket én keresek (Brown, Core Labs, Blackstone..).

Esetleg másik oldalról aki rendelt megosztaná itt velem illetve mindenkivel, akit még érdekel? :)

Találtam másik hasonlóan lengyel oldalt, de ott is kb. ez a helyzet, az áruházban sokminden van, csak épp semmi nem kapható...

És még egy kérdést megkockáztatok: tudom, erre semmi garancia, szóval csak útmutató jelleggel veszem hasznát a válasznak: működő proviront netről ... honnan? steroidanabol esetleg... ?
Scheringes ahogy olvastam nem ... talán Magnus v  Swiss?

Köszi előre is :)

2022. Szeptember 27. - 20:56:29
Válasz #12367
Nem elérhető

kemi


Alacsony SHGB-t mivel lehet kompenzálni?

2022. Szeptember 27. - 21:25:49
Válasz #12368
Nem elérhető

Gyuf


Alacsony SHGB-t mivel lehet kompenzálni?

Cucctól alacsony, vagy alapból?

2022. Szeptember 28. - 09:35:51
Válasz #12369
Nem elérhető

frankzane


Alacsony SHGB-t mivel lehet kompenzálni?
Ha az ösztrogén is alacsony akkor hcg. Illetve tamoxifen ösztönzi a májat direktben ,hogy termeljen shbgt.
Kúra alatt egyébkènt minél gyakoribb beadás segít relatív magasan tartani, dht származékok amúgy is csökkentik főleg a proviron.

2022. Szeptember 28. - 13:50:13
Válasz #12370
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!

Valami bodyshock-hoz hasonló oldalt tud/próbált valaki? Itt a fórumon többen is ezt javasoltátok, tényleg volt régebben sokminden náluk, de lassan fél éve nagyon nem hoznak új cuccokat, vagyis mondjam inkább azt, hogy amiket én keresek (Brown, Core Labs, Blackstone..).

Esetleg másik oldalról aki rendelt megosztaná itt velem illetve mindenkivel, akit még érdekel? :)

Találtam másik hasonlóan lengyel oldalt, de ott is kb. ez a helyzet, az áruházban sokminden van, csak épp semmi nem kapható...

És még egy kérdést megkockáztatok: tudom, erre semmi garancia, szóval csak útmutató jelleggel veszem hasznát a válasznak: működő proviront netről ... honnan? steroidanabol esetleg... ?
Scheringes ahogy olvastam nem ... talán Magnus v  Swiss?

Köszi előre is :)

Szia én innen szoktam rendelni:  https://thebbpower.com/?upload_order_payment_confirmation=4c1c63a4c8037e4b51fa681c45e645626ae24599

Hilma cuccok jók sose csalódtam drágább hatóanyagok is működnek: masteron, oxandrolone mindig innen veszem

2022. Szeptember 28. - 19:22:41
Válasz #12371
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Valami bodyshock-hoz hasonló oldalt tud/próbált valaki? Itt a fórumon többen is ezt javasoltátok, tényleg volt régebben sokminden náluk, de lassan fél éve nagyon nem hoznak új cuccokat, vagyis mondjam inkább azt, hogy amiket én keresek (Brown, Core Labs, Blackstone..).

Esetleg másik oldalról aki rendelt megosztaná itt velem illetve mindenkivel, akit még érdekel? :)

Találtam másik hasonlóan lengyel oldalt, de ott is kb. ez a helyzet, az áruházban sokminden van, csak épp semmi nem kapható...

És még egy kérdést megkockáztatok: tudom, erre semmi garancia, szóval csak útmutató jelleggel veszem hasznát a válasznak: működő proviront netről ... honnan? steroidanabol esetleg... ?
Scheringes ahogy olvastam nem ... talán Magnus v  Swiss?

Köszi előre is :)

Szia én innen szoktam rendelni:  https://thebbpower.com/?upload_order_payment_confirmation=4c1c63a4c8037e4b51fa681c45e645626ae24599

Hilma cuccok jók sose csalódtam drágább hatóanyagok is működnek: masteron, oxandrolone mindig innen veszem
Köszi a megosztást. Tren.ace-ot próbáltál innen? Kellene még 20ml hogy kerek legyen a történet és forrásom azt mondja idehaza most nincs tren. forgalomban, ha valaki azt állítja hogy van az hazudik. Én hiszek neki mert eddig nem csaladkoztam benne.

2022. Szeptember 28. - 19:25:57
Válasz #12372
Nem elérhető

kemi


Alacsony SHGB-t mivel lehet kompenzálni?
Ha az ösztrogén is alacsony akkor hcg. Illetve tamoxifen ösztönzi a májat direktben ,hogy termeljen shbgt.
Kúra alatt egyébkènt minél gyakoribb beadás segít relatív magasan tartani, dht származékok amúgy is csökkentik főleg a proviron.

Köszi! A labor pillanatában csak kevés anastrozole ment, lehet attól volt alacsony. Mielőtt szedek rá valamit megnézetem újra. Ösztradiol középtartományban volt, nem közőlt a labor pontosat. Ha jó az SHGB és az ösztradiol, de alacsony az LH/FSH az is kihat a libidóra?

2022. Szeptember 28. - 21:14:28
Válasz #12373
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Valami bodyshock-hoz hasonló oldalt tud/próbált valaki? Itt a fórumon többen is ezt javasoltátok, tényleg volt régebben sokminden náluk, de lassan fél éve nagyon nem hoznak új cuccokat, vagyis mondjam inkább azt, hogy amiket én keresek (Brown, Core Labs, Blackstone..).

Esetleg másik oldalról aki rendelt megosztaná itt velem illetve mindenkivel, akit még érdekel? :)

Találtam másik hasonlóan lengyel oldalt, de ott is kb. ez a helyzet, az áruházban sokminden van, csak épp semmi nem kapható...

És még egy kérdést megkockáztatok: tudom, erre semmi garancia, szóval csak útmutató jelleggel veszem hasznát a válasznak: működő proviront netről ... honnan? steroidanabol esetleg... ?
Scheringes ahogy olvastam nem ... talán Magnus v  Swiss?

Köszi előre is :)

Szia én innen szoktam rendelni:  https://thebbpower.com/?upload_order_payment_confirmation=4c1c63a4c8037e4b51fa681c45e645626ae24599

Hilma cuccok jók sose csalódtam drágább hatóanyagok is működnek: masteron, oxandrolone mindig innen veszem

Köszönöm!!!

2022. Szeptember 28. - 22:02:38
Válasz #12374
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!

Valami bodyshock-hoz hasonló oldalt tud/próbált valaki? Itt a fórumon többen is ezt javasoltátok, tényleg volt régebben sokminden náluk, de lassan fél éve nagyon nem hoznak új cuccokat, vagyis mondjam inkább azt, hogy amiket én keresek (Brown, Core Labs, Blackstone..).

Esetleg másik oldalról aki rendelt megosztaná itt velem illetve mindenkivel, akit még érdekel? :)

Találtam másik hasonlóan lengyel oldalt, de ott is kb. ez a helyzet, az áruházban sokminden van, csak épp semmi nem kapható...

És még egy kérdést megkockáztatok: tudom, erre semmi garancia, szóval csak útmutató jelleggel veszem hasznát a válasznak: működő proviront netről ... honnan? steroidanabol esetleg... ?
Scheringes ahogy olvastam nem ... talán Magnus v  Swiss?

Köszi előre is :)

Szia én innen szoktam rendelni:  https://thebbpower.com/?upload_order_payment_confirmation=4c1c63a4c8037e4b51fa681c45e645626ae24599

Hilma cuccok jók sose csalódtam drágább hatóanyagok is működnek: masteron, oxandrolone mindig innen veszem
Köszi a megosztást. Tren.ace-ot próbáltál innen? Kellene még 20ml hogy kerek legyen a történet és forrásom azt mondja idehaza most nincs tren. forgalomban, ha valaki azt állítja hogy van az hazudik. Én hiszek neki mert eddig nem csaladkoztam benne.

Tren sose hasznaltam nem vagyok versenyző… csak test, masteron, npp, oxandrolone,
Ezek nem olcsó hatóanyagok és mind probaltam Sztem tren is valós hatóanyag lessz…. Amúgy versenyző barátom b.m el készül tren is használ és működik csak kb fele van benne mint ami ravan írva( B.m. Tapasztalat azt mutatja h az van benne ami ra van írva csak kb fele)