2024. Május 02. - 22:13:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kell heveder vagy nem?  (Megtekintve 34324 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 08. - 21:11:34
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


Részlet egy cikkből:

"Az Észak-Idaho-i Egészségügyi Intézet kutatói e témakört górcső alá véve, a gurtni és a hátedzés során igénybe vett izmok aktivitását vizsgálták.

 

A kísérlet során az alanyok lehúzást végeztek hát gépen, majd ülőcsigás evezést, az egyik alkalommal gurtnit használva a másik alkalommal a nélkül. A teszt során a kutatok elektromiográfia (EMG) útján mérték a dolgozó izmok aktivitását.

A kísérlet eredményei szerint a gurtni alkalmazása a hátgépes lehúzás során 50 %-kal növelte a hátizomrostok alkalmazását, míg az ülőcsigás evezés esetén ez a növekedés közel 90 %-os volt."


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 08. - 21:25:26
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Részlet egy cikkből:

"Az Észak-Idaho-i Egészségügyi Intézet kutatói e témakört górcső alá véve, a gurtni és a hátedzés során igénybe vett izmok aktivitását vizsgálták.

 

A kísérlet során az alanyok lehúzást végeztek hát gépen, majd ülőcsigás evezést, az egyik alkalommal gurtnit használva a másik alkalommal a nélkül. A teszt során a kutatok elektromiográfia (EMG) útján mérték a dolgozó izmok aktivitását.

A kísérlet eredményei szerint a gurtni alkalmazása a hátgépes lehúzás során 50 %-kal növelte a hátizomrostok alkalmazását, míg az ülőcsigás evezés esetén ez a növekedés közel 90 %-os volt."




Ez elég meggyőző  8-)

2008. December 08. - 21:34:20
Válasz #32
Nem elérhető

bandus


gurtni 4 prezident (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 08. - 21:39:01
Válasz #33
Nem elérhető

AtisFace


Én amióta gurtnival hátazok, mindig is csodabogárnak tartottak vele a legtöbben az eddigi termekben, ahol jártam. De szép lassan rászoktatok mindenkit a haveri körből....
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. December 08. - 22:07:37
Válasz #34
Nem elérhető

Raymond


Hátazáshoz szinte kötelező számomra......aki nem használja hátedzéshez az nagyon baba súlyokat használhat......asszem ezt már Steve is mondta valahol.....  @:-)

2008. December 08. - 22:14:19
Válasz #35
Nem elérhető

Cressler


Egyébként én pont a kísérletben szereplő gyakorlatokat gurtni nélkül szoktam végezni, néha a mellhez húzáshoz használom  vagy az utolsó munkasorozatokban más csigás gyakorlatoknál.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 08. - 22:43:55
Válasz #36
Nem elérhető

Gabe


Egyébként én pont a kísérletben szereplő gyakorlatokat gurtni nélkül szoktam végezni, néha a mellhez húzáshoz használom  vagy az utolsó munkasorozatokban más csigás gyakorlatoknál.

akkor te kurvajól tudsz izolálni
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 08. - 23:02:00
Válasz #37

Grizzly79

Vendég
Én is használok gurtnit is meg kampót is! Ég és föld a gyakorlatok végrehajtása!!! :-)!

2008. December 08. - 23:03:14
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


Nem kell ezt ragozni:kell! 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 09. - 00:38:13
Válasz #39
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hátazáshoz szinte kötelező számomra......aki nem használja hátedzéshez az nagyon baba súlyokat használhat......asszem ezt már Steve is mondta valahol.....  @:-)
8-)

Aki nem hiszi...azt várom egy közös hátedzésre a Fitness 2000-be!


 :--:
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 20. - 16:19:16
Válasz #40
Nem elérhető

hrcak


De jó is lenne a Mestertől lesni el pár fontos gyakorlatot  @:-)

2010. Január 27. - 06:21:04
Válasz #41
Nem elérhető

brutusz


gasp gurtnit tud valaki valahol? a megerősítettre gondolok.

2010. Január 27. - 10:10:40
Válasz #42
Nem elérhető

Rob


Nem tudom melyik városba élsz,de itt Debrecenbe több táplálékkiegészítő boltba lehet venni.
Bár sztem a Gasp-os nem olyan jó,az ócsó MadMax sztem jobb. ;)
Bár ez csak egyéni vélemény!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 27. - 12:59:52
Válasz #43
Nem elérhető

atleeta


Nem tudom melyik városba élsz,de itt Debrecenbe több táplálékkiegészítő boltba lehet venni.
Bár sztem a Gasp-os nem olyan jó,az ócsó MadMax sztem jobb. ;)
Bár ez csak egyéni vélemény!
Énis láttam már kb 1 éves Gasp-ot elszakadni 120kilós evezésnél...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 27. - 13:00:43
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tudom melyik városba élsz,de itt Debrecenbe több táplálékkiegészítő boltba lehet venni.
Bár sztem a Gasp-os nem olyan jó,az ócsó MadMax sztem jobb. ;)
Bár ez csak egyéni vélemény!
Énis láttam már kb 1 éves Gasp-ot elszakadni 120kilós evezésnél...

Madmax 220-ig tesztelve  /:-)