2024. Április 27. - 19:19:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Minden ami pörgés ........  (Megtekintve 24134 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 16. - 19:39:25
Válasz #15
Nem elérhető

tomi


Én most szedem az x-pandot, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsit hiányzik belőle a koffein, de legalább este tudok aludni. Sokkal izgalmasabbá tette az edzéseimet. Összetétele és ár/érték mutatója alapján pedig messze a legjobb (ELVILEG).  /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 27. - 00:30:18
Válasz #16
Nem elérhető

ViCtor


lol
Venom hippije és vapor együtt.... ma kipróbáltam, és beremegtem egyet. Kissé hányingerem támadt, de vapor nélkül talán nem lett volna .nos, nem vok hülye, csak belepróbáltam direkt!:) Venomhyperdrive kicsit durvább,mint a stimulat , azé' ez jobban kicsinál ,hehe.
Mr. Remegés!
Na,otthon ne próbáljátok ki!  ;D

FreakyViky  :-}
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 30. - 20:45:50
Válasz #17
Nem elérhető

sany80



Sziasztok!Tudnatok nekem ajanlani valami jo eronovelot,izomnovelot meg zsiregetot.MOst Anadrox Pump & Burn meg OPtumon 100%whey proteint szedek.Elote meg nem szedtem semit ugyhogy barmire vevo vagyok amire azt mondjatok jo.

2008. Március 07. - 11:23:38
Válasz #18
Nem elérhető

ViCtor


Szorri a késői 'válaszért', de mivel moderált vagy, így nem jelzett téged új irományosként.
Erőnövelő-izomnövelő-zsírégető?
hm, akkor véleményem szerint ne használj semmilyen zsírégetőt, hanem vagy SuperdrolNG-zél, vagy Nitrix-AxisHT-zél, vagy esetleg AnatorP70-ezzél GlutaminSr-el & BCAA-val.


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 07. - 15:29:36
Válasz #19
Nem elérhető

sany80


Kosz azert.Amugy mar megrendeltem a Supedrol-Ngt hoza meg nyomok Up Your Mass,Nitro-tech meg ON 100 Whey proteint meg animal pakom van meg.A nanovaporom fogyoban van de nem nagyon tetszet ugy hogy azt hanyagolom most.

2008. Március 07. - 21:00:48
Válasz #20
Nem elérhető

vaskó tamás


Az anyósom,ennél hatásosabb nincs  :-<
...jobb meg halni farkasként,mint kutyaként élni...

2008. Március 09. - 16:18:41
Válasz #21
Nem elérhető

sany80



Nekem ez is boven eleg biztos te jobb cucokat nyomsz.

2008. Március 20. - 19:21:24
Válasz #22
Nem elérhető

sbiggy


Labrada Protein,engem speciel energizál! :)
Komolyan  ;D ;D ;D
Ez attól lehet,hogy Labradáék tudnak valamit,vagy attól,hogy még nem találkozott az emésztő rendszerem jó minőségü fehérje kiegészitővel :-oD @-o ;D

2008. Július 01. - 23:50:20
Válasz #23
Nem elérhető

Gabe


Labrada Protein,engem speciel energizál! :)
Komolyan  ;D ;D ;D
Ez attól lehet,hogy Labradáék tudnak valamit,vagy attól,hogy még nem találkozott az emésztő rendszerem jó minőségü fehérje kiegészitővel :-oD @-o ;D
esetleg is-is  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 11. - 19:19:34
Válasz #24
Nem elérhető

jajgy


Labrada Protein,engem speciel energizál! :)
Komolyan  ;D ;D ;D
Ez attól lehet,hogy Labradáék tudnak valamit,vagy attól,hogy még nem találkozott az emésztő rendszerem jó minőségü fehérje kiegészitővel :-oD @-o ;D
Sokat számit a jó minöségü, de olyat, hogy energizál még nem hallotam  Łł= :-}

2008. December 08. - 21:26:51
Válasz #25
Nem elérhető

Dani19


hy
valaki segíítsen hogy tényleg jó-e ez a SuperPump 250.                                                                                                                     http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=51&products_id=565
megéri az árát?
remélem fog valaki írni,és hogy nem halt ki teljesen ez a fórum .,...

THX

2008. December 08. - 21:30:27
Válasz #26
Nem elérhető

Raymond


hy
valaki segíítsen hogy tényleg jó-e ez a SuperPump 250.                                                                                                                     http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=51&products_id=565
megéri az árát?
remélem fog valaki írni,és hogy nem halt ki teljesen ez a fórum .,...

THX

Én csak jót tudok neked mondani...pörget , durranok tőle..nem ver a szívem, nem stimulál az egekbe......jó termék csak ajánlom..... ****:))))))

2008. December 08. - 21:31:18
Válasz #27
Nem elérhető

fastor


hy
valaki segíítsen hogy tényleg jó-e ez a SuperPump 250.                                                                                                                     http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=51&products_id=565
megéri az árát?
remélem fog valaki írni,és hogy nem halt ki teljesen ez a fórum .,...

THX
én is szeretem, igazából annyit érzek töle, hogy tovább tudom csinálni az edzéseket, nem olyan örült pumpa, de megéri ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 08. - 21:45:00
Válasz #28
Nem elérhető

Dani19


de ugye ez nem szól bele a hormon háztartásba?ez után nem kell semmi levezetőt (pct)nyomatni ugye.?
köszií

2008. December 08. - 21:48:24
Válasz #29
Nem elérhető

Jordan


de ugye ez nem szól bele a hormon háztartásba?ez után nem kell semmi levezetőt (pct)nyomatni ugye.?
köszií
  :D :D :D

NEM!!!!
Csak nyugi.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)