2024. Május 10. - 14:35:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2500978 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2014. November 15. - 01:27:35
Válasz #9975
Nem elérhető

Maszat


Szerintem azt le lehet vágni, ha nem nyomta el. Sokan a libidóval azonosítják, pedig az nagyon becsapós. Nekem vbolt,h levezetés nélküli kúrám után napi 3x dugtam meg a barátnőmet, mert új volt, és szerelmes voltam, ugyanakkor összeszakadtam mint a szar ;D De a libidóból, abból,h mennyire érzed magad energikusnak, agresszívnak edzésen, abból le lehet azért. Csak a libidóra alapozni faszság, de ha figyelmembe veszed az energia szinted, és az egresszivitásod mértékét, abból elég pontosan ki lehet következtetni. Én mondjuk a laborértékekre adok, ebben az évben már 3x voltam, és most is fogok menni vérvételre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. November 15. - 18:18:16
Válasz #9976
Nem elérhető

andras123


Budapesten miert uldozik azokat kik elaruljak az Anabolikumokat ?
Nem ertem nem csak jot akarnak azoknak akik Anabolizmusra vagynak?

Efitmester  ****)
Balu  0o0o0

2014. November 15. - 18:23:16
Válasz #9977
Nem elérhető

andras123


Jól szokott esni egy nagy kajálás... egy szex, egy buli... De most már tudom, hogy jól eshet egy pakisztáni deka is   Łł=  :-!
Engem es felvillanyozott szerinted,nagyon boldogsag toltott el es ugyertem konnyu vagyok mint a leghajo.
mozgo reszeget jol megvoltam kenve mindenhol.Kivantam a sulyokot.


2014. November 16. - 21:01:44
Válasz #9979
Nem elérhető

dino


félre ne érts,de
minek helyreállítás ha nem nyomta el a sajátot,
honnan tudod,hogy nem nyomta el a sajátot?
helyreallitasnak nevezni reszemrol eros volt egy termeszetes teszto fokozot..
"rutin+evek"
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. November 16. - 23:34:55
Válasz #9980
Nem elérhető

andras123


nem akarok a ketotok szep dialogusjaba belekontarkodni, de a tesztoszteron helyes es nemleges szintje szerintem all es tavol az agresziotol vagy a kondiba valo erotol
dde Maszat jol irta hogy egy jo verkep olan mint a kutya hu barat
3 dik szerintem a testosterone nak nincs koze agreszioho sem birashoz,
de most osszokoszuladtam enis, mert kura utan tappintagni erdeekes amugy szerintem amugy meg ertelmetlen ugyse erezni ket kura kozt
naturalnal meg a itteni 3 mondatot szurnam megint ide

2014. November 17. - 13:00:19
Válasz #9981
Nem elérhető

dino


nem akarok a ketotok szep dialogusjaba belekontarkodni, de a tesztoszteron helyes es nemleges szintje szerintem all es tavol az agresziotol vagy a kondiba valo erotol
dde Maszat jol irta hogy egy jo verkep olan mint a kutya hu barat
3 dik szerintem a testosterone nak nincs koze agreszioho sem birashoz,
de most osszokoszuladtam enis, mert kura utan tappintagni erdeekes amugy szerintem amugy meg ertelmetlen ugyse erezni ket kura kozt
naturalnal meg a itteni 3 mondatot szurnam megint ide
szerintem keress egy olyan fórumot, ahol embereknek van kedve és ideje a rációt és összefüggést keresni a mondataidban.
http://essegyor.hu/
itt probalkozz
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. November 17. - 19:13:31
Válasz #9982
Nem elérhető

Maszat


nem akarok a ketotok szep dialogusjaba belekontarkodni, de a tesztoszteron helyes es nemleges szintje szerintem all es tavol az agresziotol vagy a kondiba valo erotol
dde Maszat jol irta hogy egy jo verkep olan mint a kutya hu barat
3 dik szerintem a testosterone nak nincs koze agreszioho sem birashoz,
de most osszokoszuladtam enis, mert kura utan tappintagni erdeekes amugy szerintem amugy meg ertelmetlen ugyse erezni ket kura kozt
naturalnal meg a itteni 3 mondatot szurnam megint ide

Hát pedig a libidóból, az agresszióból, a fazonból, illetve az energia szintből igenis lehet következtetéseket leszűrni a tesztoszteron szintet illetően. A labor a biztos természetesen, írtam is, de ha ezek rendben vannak, biztos nem méretnék tesztoszteron szintet, maradjunk annyiban.

Az meg,h a tesztoszteronnak nincs köze az agresszióhoz és az erőszinthez...hát ezt így leírni még jó nagy hülyeség is :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. November 18. - 00:31:30
Válasz #9983
Nem elérhető

andras123


 :)  Libido
a tobbi oleg felejtos
majd gyun Efitmester elhuzza a notatokot.
Dino en nem akarok serultek koze benni nem vennek jo neven a szert es amig lehet tartom magamot itt kivel.
Efitmester  8-) Balu  ****)

2014. November 18. - 00:40:18
Válasz #9984
Nem elérhető

Maszat


A libidóra lehet alapozni, a többire nem? Szóval nincs agresszió a tesztoszterontól? ...csak éppen az egész állatvilágban meg vannak őrülve a hímek párzás idején. Az erőszintre sem? Nem a libidó miatt használják a testépítők. Nincs hatással az energia szintre? 50éves férfiakat kérdezz meg mennyire fittek tesztó nélkül. Az első jelek között tapasztalom,h elég 2-3 órával kevesebb alvás, mint egyébként. Ha figyelsz a tested jeleire, akkor ezt talán le se írnád. Éppen,hogy a libidó nagyon csalóka, ugyanis simán voltam kanos egy le sem vezetett kúra végén, csak azért mert új barátnőm volt. Agresszív is lehetsz kúra végén, mert a kortizol hirtelen odabasz. Erős mondjuk nem lehetsz. Ebből a pár dologból összességében viszont akár mit mondasz, egy tapasztalt koxos, aki figyel a teste jeleire, igenis megmondja,h van baj a tesztó szinttel, vagy sem. Én megmondom, azt viszont elhiszem,h te nem ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. November 18. - 02:45:24
Válasz #9985
Nem elérhető

Jordan


Hallott már valaki olyanról, aki küldött ki az usába sikerrel, edzéskelléket?  ;D Mindenféle megoldás érdekelne, persze csak elméletben. Elég horror árakat mondanak itt a menők (pl 16 dollár/ena ampulla)  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2014. November 18. - 07:28:28
Válasz #9986
Nem elérhető

Kamagraking


Hallott már valaki olyanról, aki küldött ki az usába sikerrel, edzéskelléket?  ;D Mindenféle megoldás érdekelne, persze csak elméletben. Elég horror árakat mondanak itt a menők (pl 16 dollár/ena ampulla)  ;D

reliable DOMESTIC source isn't good? :)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2014. November 18. - 09:42:34
Válasz #9987
Nem elérhető

nagy.adrian


Jó Estét. Új vagyok a bemutatkozást most egyenlőre mellőzném vagy legalább is megpróbálkozok valami röviddel.

A kérdésem, hogy ti mit gondoltok a front loading töltésről? Mármint kúra kezdeténél a dupla adag tesztó enantátnál, hogy előbb elérje a koncentrációt a vérben?

A kúrám pedig így fog kinézni amit 1 hét múlva kezdek:

16 hetes "tömegelő" kúra lesz amatőr fitness body verseny felkészülésre.

Trenbolone Acetate 1ml/100mg
Testosterone Enanthate 1ml/250mg
Deca Durabolin Phenylpropionate 1ml/100mg
Masteron 1ml/100mg

Az NPP és a TREN ACE az 10 hétig fog menni majd az utolsó 6 hétben Masteronra váltok.

Tehát:
1.-10. hétig megy az NPP,TREN ACE,TESTO ENA aztán a 11. héttől elhagyom az npp-t és a trenit aztán váltok masteronra ami megy a testo enantáttal a 16. hétig

Gondoltam még,hogy kúra elején első 3-4 hétben tolok kis extraként 2 naponta 50mg teszto propit.

A levezetésre most nem térnék rá,de menni fog a nolva,clomid és a hcg, majd tesztó fokozó+ egyéb kiegek.

Étrend:
08:00 Reggeli 125 gr zabpehely, 250 gr joghurt + 30 gr beef protein
11:00 Ebéd (1) 250 gr halfilé, 125 gr fehér rizs, 125 gr brokkoli
14:00 Ebéd (2) 250 gr csirkemellfilé, 125 gr fehér rizs, 125 gr brokkoli + 30 gr beef protein
17:00 Ebéd (3) 250 gr halfilé, 125 gr fehér rizs, 125 gr brokkoli + 30 gr beef protein
20:00 Vacsora 250 gr csirkemellfilé, 125 gr rizs, 125 gr brokkoli

Jelenleg 78 kg vagyok 178 cm magas, a cél pedig a 88 kg szárazan. 4 éve kezdtem el edzeni azóta 1-2 kihagyásom volt 2-3 hónaposak sérülés miatt.
Nem iszok alkoholt nem drogozok és nem cigizek tehát katabolikus folyamat ilyen téren nem fordulhat elő :D
Street Work Out edzést is nyomom tehát a saját súlyos edzést. Gondolok itt pl a kézenállás, front lever,back lever, muscle up.

Elfogadok bármilyen észrevételt és javaslatot illetve kritikát. További szép estét!  ;-oo-;

2014. November 18. - 17:21:13
Válasz #9988
Nem elérhető

andras123


Hallott már valaki olyanról, aki küldött ki az usába sikerrel, edzéskelléket?  ;D Mindenféle megoldás érdekelne, persze csak elméletben. Elég horror árakat mondanak itt a menők (pl 16 dollár/ena ampulla)  ;D
Hat igen az Unitet Kingdom ba is meg ott USA ba is meg az Australiaba is ossze vissza szokdosnek az arak mivel athajokaznak vagy atrepulnek egy nagy vizen a dolgod, es teljesen mas arakval ruhazodnak fel.
olan amugy oleg gyenge vagyok foltrajzbol de europaba meg tavol vagy kozel keletbe azZsiaba igaze foznek,
peldanak a peldaul UK ba 9 fontert ertekesitenek az Urgekegy jo Deca La -at 200mg , de peldaul mas orszagba van 3 ert erted
Van olan is hol 3 pakist Deca 16 font amugy meg mas orszagba 2 font
olant is lattam hogy muszaj vagy 3 doboz decat venni 48 fontert mert ugye amugy nem izelnek letesetinek semmilyen tranzakciot
Efitmester  ;-oo-; Balu

2014. November 18. - 18:43:07
Válasz #9989
Nem elérhető

andras123


Szia Adrian
Nem vagyok benne biztos , de lehet hogy biztos masok mar ragjak at magukat a kerdeseden at.
Ugy gondolod ez jo osszosalliatas? erdekes tulajdonsaguak ezek az anyagok de oleg rossz tulajdonsaguak
phenylpropionate mintha kakuk tojas lenne kozte.
Mar megvetted a csavotol?