2024. Május 14. - 09:12:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 94196 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 23. - 23:35:07
Válasz #75
Nem elérhető

gurkha


Szomorú,lesújtó,szőrnyü hírt kell hogy közöljek a fitness sport elkötelezetteinek! :----
A NAGY FENOMÉNT,A NAGY GENERALISSIMUST,A NAGY IKONT és mindenki fitness GURUJÁT kirugták a Fitnesz-szövetségtől.  @:-) Gondolom nem kell ecsetelnem,hogy micsoda veszteség ért bennünket....Ez a szőrnyűség valószínüleg még a benzin,az áram és még a gáz árakra is hatással lesz.   Megkérnék mindenkit,hogy viselje méltósággal ezt a SZŐRNYŰ csapást,mert ezután még több fog jönni!!!!!

2008. Január 24. - 00:13:05
Válasz #76
Nem elérhető

gurkha


Bocsi mindenkitől,hogy csak most közöltem a SZŐRNYŰ hírt (már a múlt héten kirugták!-szegény sorbinorbikát...),de sajnos ezeddig a könnyeimmel küszködtem, valamint komolyan felmerült bennem a kérdés: érdemes-e tovább élni, vajon van-e élet ezután???

2008. Január 24. - 08:29:02
Válasz #77
Nem elérhető

sasa



2008. Január 24. - 12:36:06
Válasz #78
Nem elérhető

cukor


Szia Linda:)
Háát, tavasszal szeretnék indulni, fitness modell kategóriában bár szívesebben lennék a fitness formába, de ahhoz még egy picit edzek:)
majd ha tudok akkor kimegyek és megnézlek, sok sikert:)
pussz
Dórika

2008. Január 27. - 14:10:37
Válasz #79
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda:)
Háát, tavasszal szeretnék indulni, fitness modell kategóriában bár szívesebben lennék a fitness formába, de ahhoz még egy picit edzek:)
majd ha tudok akkor kimegyek és megnézlek, sok sikert:)
pussz

Hát a modell-forma témával én is így voltam már 2005-ben is  ;D .
Jó kezekben vagy, úgyhogy idővel te is kategóriát válthatsz  ;)  =/+' .
Eredményes felkészülést!

puszi

2008. Január 27. - 19:53:57
Válasz #80
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szomorú,lesújtó,szőrnyü hírt kell hogy közöljek a fitness sport elkötelezetteinek! :----
A NAGY FENOMÉNT,A NAGY GENERALISSIMUST,A NAGY IKONT és mindenki fitness GURUJÁT kirugták a Fitnesz-szövetségtől.  @:-) Gondolom nem kell ecsetelnem,hogy micsoda veszteség ért bennünket....Ez a szőrnyűség valószínüleg még a benzin,az áram és még a gáz árakra is hatással lesz.   Megkérnék mindenkit,hogy viselje méltósággal ezt a SZŐRNYŰ csapást,mert ezután még több fog jönni!!!!!
Nem tudok lenni egypár napig aztán pörögnek az események.
Ki lesz a következő elnökjelölt? Fekete Laci?  ;D

2008. Január 27. - 20:07:31
Válasz #81
Nem elérhető

Jordan


Szomorú,lesújtó,szőrnyü hírt kell hogy közöljek a fitness sport elkötelezetteinek! :----
A NAGY FENOMÉNT,A NAGY GENERALISSIMUST,A NAGY IKONT és mindenki fitness GURUJÁT kirugták a Fitnesz-szövetségtől.  @:-) Gondolom nem kell ecsetelnem,hogy micsoda veszteség ért bennünket....Ez a szőrnyűség valószínüleg még a benzin,az áram és még a gáz árakra is hatással lesz.   Megkérnék mindenkit,hogy viselje méltósággal ezt a SZŐRNYŰ csapást,mert ezután még több fog jönni!!!!!
Nem tudok lenni egypár napig aztán pörögnek az események.
Ki lesz a következő elnökjelölt? Fekete Laci?  ;D

Vagy Gyozike!  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 27. - 20:20:25
Válasz #82
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szomorú,lesújtó,szőrnyü hírt kell hogy közöljek a fitness sport elkötelezetteinek! :----
A NAGY FENOMÉNT,A NAGY GENERALISSIMUST,A NAGY IKONT és mindenki fitness GURUJÁT kirugták a Fitnesz-szövetségtől.  @:-) Gondolom nem kell ecsetelnem,hogy micsoda veszteség ért bennünket....Ez a szőrnyűség valószínüleg még a benzin,az áram és még a gáz árakra is hatással lesz.   Megkérnék mindenkit,hogy viselje méltósággal ezt a SZŐRNYŰ csapást,mert ezután még több fog jönni!!!!!
Nem tudok lenni egypár napig aztán pörögnek az események.
Ki lesz a következő elnökjelölt? Fekete Laci?  ;D

Vagy Gyozike!  @-o

Örömében mindenki cigánykereket  :----   ;D   

....eképzetem: Virdzsike Fitness Kupa...nehogy má a gyereknek ne legyen saját fitnesskupája. ;D

2008. Január 27. - 22:32:07
Válasz #83
Nem elérhető

gurkha


Én a rubint rékára gondoltam,mert hát ha valaki tud akkor az tud!!!! o--O
Nála nagyobb tudásu talán csak a férje lehet...talán..
Mosolyogni legaláb is tud az szent!! @-o
Ja meg a melleit mutogatni!!! :-O
Ezt csak ezért írtam,mert az egyik elődöntön sikerült úgy megjelennie,hogy szuper mini szoknya-köldökig kigombolt felsö(de szinte majdnem szó szerint köldökig) és persze jó mélyen meghajolt minden eggyes díj átadásánál (szegény gyerekek meg csak néztek,hogy ki ez a k..va?)Ja és pont a verseny elötti héten jelentek meg a képei Playboyban.....Ez kell nekünk gondoltam...

2008. Január 28. - 10:00:20
Válasz #84
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem ez eleve kudarcra volt itélve. Ő is egy ügyeletes nagyotmondó volt csak. Lényegében Ildikóék egy mecénást keresnének...de rá kell hogy jöjjenek...ez nem így működik.
 :(

2008. Január 30. - 19:02:00
Válasz #85
Nem elérhető

Lalika85


A 17.kerületben  van fitness oktatás???  Tud valaki ilyet??

(láttam Linda hozzászólását,de az a hely nagyon messze van sajnos)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 11. - 01:11:05
Válasz #86
Nem elérhető

silencium



2008. Március 15. - 22:01:51
Válasz #87
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hát ez nagyon komoly !  ;D

Van ám fitness 50-en is túl !   @:-)
Jamie Marcus úgy döntött majd ő megmutatja mitől döglik a légy ...... (:-)

2008. Március 15. - 22:02:27
Válasz #88
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2008. Március 16. - 13:32:35
Válasz #89
Nem elérhető

pókerarc