2024. Május 13. - 23:30:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 94131 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 13. - 21:06:05
Válasz #90
Nem elérhető

gurkha


Hai.Linda! Ez nem fürdőruhás videó,de egyenlőre csak ezt tudom megmutatni neked:itt még "csak" 51 kg!!         http://www.youtube.com/watch?v=g0FiA--qPb0          a youtube-on találsz még róla egy pár videót csak írd be a nevét és kiad kb.10 db-ot!!   ígérem,hogy jövő héten már lessz róla fürdőruhás is!!

2008. Június 04. - 13:24:25
Válasz #91
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Egy kis előzetes Gurkha "kislányáról"  Rigó Biankáról, aki most hétvégén fog indulni a Junior EB.-n.

Az ide fölkészülésében már egy kis szerepet kapott a táplálékkiegészítés is.
A verseny előtti diétához alacsony ch,zsír és kalória szükséges.....így a Dymatize ISO-100 fehérjére esett a választás.
Még jó ,hogy ilyen modern apukája van  ;) :).

Bibi : http://www.youtube.com/watch?v=ZjZY-eAeJ28     


Nem semmi, hogy 13 évesen milyen gyönyörűen pózol !  @:-)  Łł=

2008. Június 04. - 14:05:42
Válasz #92
Nem elérhető

sasa


Egyetértek!
A mai lányok közűl Méri Reniben és Biankában látok nagy jövőt.
A gyakorlatok kivitelezésében a Magyar lányok mindig is az élen jártak. A testfordulók miatt maradnak le állandóan, de én is azon a véleményen vagyok, hogy ilyen fiatal korban nem szabad erőltetni a súlyzós edzéseket, vagyis csak mértékkel.
A testi adottságaikat figyelembe véve ez a két lány rendelkezik a legjobb vázszerkezettel.
Sok sikert kivánok nekik az EB-én. Łł=

2008. Június 04. - 14:25:44
Válasz #93
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az lehetséges, hogy én láttam a Biankát tavalyi Natíva Fittnapon?
Mert kimagaslóan ügyes volt :-)!

2008. Június 04. - 18:24:35
Válasz #94
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy kis előzetes Gurkha "kislányáról"  Rigó Biankáról, aki most hétvégén fog indulni a Junior EB.-n.

Az ide fölkészülésében már egy kis szerepet kapott a táplálékkiegészítés is.
A verseny előtti diétához alacsony ch,zsír és kalória szükséges.....így a Dymatize ISO-100 fehérjére esett a választás.
Még jó ,hogy ilyen modern apukája van  ;) :).

Bibi : http://www.youtube.com/watch?v=ZjZY-eAeJ28     


Nem semmi, hogy 13 évesen milyen gyönyörűen pózol !  @:-)  Łł=
:-):-):: Łł= :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 04. - 19:39:37
Válasz #95
Nem elérhető

gurkha


Köszönöm a Bibi nevében az elismeréseket!!!!Nagyon-nagyon büszke arra,hogy ezen a fórumon egyáltalán megemlítilk a nevét!És főleg,hogy ilyen elismert emberek!És ezt tényleg nem udvariasságból mondom!!
Valóban ő volt tavaly a Nativa fitt napon!(csak sajnos kétszer is leállt a zenéje és így egy picit rossz volt a produkció,de hát ilyen is van....)
Egyébként a fitnesz mellett még két másik sportágat is űz(mindkettő olimpiai sport),magyar bajnokságin dobogós szinten!

2008. Június 04. - 19:48:56
Válasz #96
Nem elérhető

sasa


Persze, hogy megemlítik, mert megérdemli! Łł=
Óriási tehetség és nagyon sok sikert neki a késöbbiekben.
Brigi kint lesz Portugáliában, de én biztos, hogy ott leszek Budakalászon és szúrkolok a Magyaroknak.

2008. Június 04. - 20:14:32
Válasz #97
Nem elérhető

gurkha


Akkor ha nem baj közzéteszem azt az e-mailt amit a Bajai verseny utáni napon írtam a Lindának!                                                                                                             Hi Linda! Tegnap megvolt az idei első fürdőruhás versenye a Bibinek.Készitettem róla egy kis videót...      http://www.youtube.com/watch?v=ZjZY-eAeJ28
Nem valami nagy szám.de hát 13-évesen heti két body edzéssel (minden edzésen az összes izomcsoportot "átmozgattuk",mindegyikre 1 szériában 5 sorozattal) ennyit tudtunk összehozni.....Ja és persze nekünk a fitnesz miatt nagyon kellett vigyázni.hogy ne menjen fel a súlya az ugrások miatt(ugyanis nem mindegy.hogy 55kg-val vagy 45kg-val ugrál az ember).A 45kg-ot azért írtam,mert az ő korosztályának annyi a súlya.(az övé ezen a versenyen 54.20kg volt!!)

2008. Június 04. - 20:37:58
Válasz #98
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagy dolog amit véghezvisztek.Minden elismerésem a tiétek. Nagyon sok sikert kívánok "Bibinek"  ;D az EB-n.

Az meg hogy egy fórum megemlít benneteket? Szakmai fórum (is) nem? Hol ha itt nem? Igazából nagyon szeretném ha Boldizsár Dorisz,Kerék Barbi...vagy Gál Vivi is időnként megemlítené itt az élményeiket...hisz regisztrált tagok ők is.  ;)

Nem szeretnék önmagában egy embert kiemelni...így minden magyar versenyzőnek sok sikert kívánok!  (:-)

2008. Június 04. - 20:48:59
Válasz #99
Nem elérhető

gurkha


Van egy tartozásom is:meg lett említve,hogy a korához képest szépen pózol.....Nos ez pedig a Koós Katának és a Barna Robinak köszönhető!!!!!  /:- :-){

2008. Június 05. - 16:18:08
Válasz #100
Nem elérhető

sasa


Én csak a korukhoz képest  két nagy tehetséget emeltem ki, de ez nem azt jelenti, hogy a többiek a héttérbe szorulnak.
Van szerencsém minden héten legalább egyszer figyelemmel kisérni Koös Katánál a lányok edzését. Hihetetlen, hogy azok a csöppségek miket visznek végbe.
A kisaszonyokról nem is beszélve. Én csak tátott szájjal nézem őket és csodálattal vagyok irántuk. Korábban már írtam, mikor végignéztem Barbi gyakorlatát majdnem elszédültem mire vége lett. Ennyi elemet belevinni egy gyakorlatba, nem semmi. Mikor pár év múlva többet foglalkoznak majd a testükkel, akkor fognak robbantani.
Egyenlőre arra kérem őket, hogy hagyják az öregeket még nyerni, aztán jöjjenek ők. @:-)

2008. Június 05. - 20:42:21
Válasz #101
Nem elérhető

gurkha


Szia Sasa!Hallom,hogy holnap indulnak a Brigiék az E.B.-re.Nagyon sok sikert a hétvégére a Briginek!!!!!!!!!     (:-)                                                                                    Már csak az a kérdés,hogy arany vagy arany?(mert ha Brigiről van szó,akkor más nem jöhet számításba!!)

2008. Június 05. - 20:56:32
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyértelmű arany  @:-)  :-):-)::  :-!

2008. Június 05. - 21:03:26
Válasz #103
Nem elérhető

sasa


Kösz Skacok!
Remélem, hogy sikerűlni fog.
Brigi most rakta be a Bodybuldinges polóját a böröndbe. Remélem, hogy szerencsét hoz majd!

2008. Június 05. - 21:10:41
Válasz #104
Nem elérhető

God Vazzeg


Kösz Skacok!
Remélem, hogy sikerűlni fog.
Brigi most rakta be a Bodybuldinges polóját a böröndbe. Remélem, hogy szerencsét hoz majd!

És hogy látjátok? Tudtatok még javítani a formán? Vagy ez csak ott dől el?  ::)